Bolestivá erekce

Anonymní
3.5.11 22:41

Bolestivá erekce

Syn si často stěžuje, že ho bolí pindík když má erekci, ptala jsem se mudry a ta tvrdí, že to bude růstové, což se mi úplně nezdá ? Synovi je pět. Máte s tím někdo zkušenosti ?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.5.11 23:40

Anonym, protože píšu o svém dítěti intimní věci, tak díky za pochopení …

Nicméně k věci … mám syna tři a půl roku a stává se mu to občas v noci. Když se vzbudí na čůrání a má při tom erekci. S manželem jsme to řešili a že to muži mohou mít … když mají plný močový měchýř a erekci zároveň, může být ta erekce bolestivá.
JIndy se to synovi nestává a vzhledem k tomu, že manžel je zdravý muž, kterému vše funguje, tak jsem to víc neřešila ani u syna … čůrání si odfňuká, že ho to bolí a pak zase usne …

• Citovat
  • Nahlásit
7257
4.5.11 07:25

tak je mu 5 let nebo 3,5 roku?? :nevim: :nevim:
Jedna diskuze už na tohle téma tady byla tak vyhledej co maminky poradily. A třeba ho to může taky bolet , že má ještě přirostlou předkožku nebo mu jde pindík přetáhnout úplně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
4.5.11 07:40

Motiko, jednomu chlapečkovi je 5, druhému 3,5 - psaly sem dvě různé maminky jako anonym.

K tématu - zkušenost nemám, ale určitě bych to řešila ještě dál, než to jenom odbýt tím, že je to růstové, jak se snaží doktorka. Nevím, jestli existuje i dětská urologie, tam by mohli vědět víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7257
4.5.11 07:42

ahááá, já myslela, že je to jedna a ta samá :mrgreen:
Jinak bych s nim taky zašla na urologii, může normálně pro dospělí, ale nevim jestli nebude potřebovat doporučení od dětský doktorky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
4.5.11 08:27

od mé kamarádky syn to takto měl také v 5 letech na doporučení doktorky šli ma urologii normálně pro dospělé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4121
6.5.11 11:20

já myslím, že z toho vyroste…
prostě jedna blbá etapa.

Může bejt rád, že není ženská, my máme legrace co měsíc celý život (teda skoro)… :wink:
bolavá erekce je proti tomu prd.
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7257
6.5.11 15:09
NiKina píše:
já myslím, že z toho vyroste…
prostě jedna blbá etapa.Může bejt rád, že není ženská, my máme legrace co měsíc celý život (teda skoro)… :wink:
bolavá erekce je proti tomu prd.
NiKi
8-o 8-o 8-o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
paseka
27.3.12 22:12

sice stare vlakno, ale,,,.. nejsi maličko jednodužší žejo?

• Citovat
  • Nahlásit
paseka
27.3.12 22:13

to bylo na Nikinu..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama