Pořád se chce mazlit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 21:38
Pořád se chce mazlit

Ahojky, můj téměř 5tilety synek se chce pořád mazlit, posledních 14 dní na mě visi jak na věšáku :D nic se u nás nezměnilo, ale třeba teď jsme byli dva dny doma, nešel do školky a přijde třeba 20× denně že se chce pomazlit a najednou vyžaduje i spaní se mnou což předtím nebylo. Je to normální fáze vývoje, měly to vaše dítka taky tak? Nebo mám hledat někde příčinu? Děkuji za odpověď :kytka:

Reakce:
ivulinak83
Stálice 87 příspěvků 26.01.19 21:47

Muj 13ti lety syn se chodi mazlit jeste i ted, ale nesmi u toho byt nikdo cizi. Prituli se na gauci a bud chce drbat v hlave a nebo jen tak lezet u maminky. Jsem za to vdecna a uzivam si to. Doufam, ze ho to nikdy neomrzi :srdce:

blumen
Hvězda diskuse 45610 příspěvků 26.01.19 21:49

My mame doma 4-lete mazlitko od narozeni :lol:

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 26.01.19 21:53
@Anonymní píše:
Ahojky, můj téměř 5tilety synek se chce pořád mazlit, posledních 14 dní na mě visi jak na věšáku :D nic se u nás nezměnilo, ale třeba teď jsme byli dva dny doma, nešel do školky a přijde třeba 20× denně že se chce pomazlit a najednou vyžaduje i spaní se mnou což předtím nebylo. Je to normální fáze vývoje, měly to vaše dítka taky tak? Nebo mám hledat někde příčinu? Děkuji za odpověď :kytka:

Normálka..

axelina
Závislačka 2617 příspěvků 26.01.19 21:58
@Anonymní píše:
Ahojky, můj téměř 5tilety synek se chce pořád mazlit, posledních 14 dní na mě visi jak na věšáku :D nic se u nás nezměnilo, ale třeba teď jsme byli dva dny doma, nešel do školky a přijde třeba 20× denně že se chce pomazlit a najednou vyžaduje i spaní se mnou což předtím nebylo. Je to normální fáze vývoje, měly to vaše dítka taky tak? Nebo mám hledat někde příčinu? Děkuji za odpověď :kytka:

bud rada muj syn se nemazlil a nemazli vubec. Jediný moment kdy se chce „mazlit“ je když máme dělat ukoly nebo má jit spat…tak to by skousnul i to mazlení teda…jinak to nema rad od narození

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1933 příspěvků 26.01.19 22:02

Slyším 5× denně MAMINKO MAM TE RAD a chodí se mazlit nekolikrát za den. Spát s náma v posteli bude tak do puberty, snaha aby usínal sám byla úplně marná. Je kontaktní a úžasný. Jsem šťastná, že to tak je. :srdce: Zpomalte a užívejte si to :srdce:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 26.01.19 22:11

Naprosto normální, však ono ho to s pubertou přejde, užívej si to, dokud to jde. :srdce: :hug:

Ennny
Závislačka 2632 příspěvků 26.01.19 22:15

Tak mám doma 5lete a 2,5 lete tulidlo a ať se klidně oba tulí klidně do 30 :oops: :srdce:

lucielorenc
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 26.01.19 22:17

Je třeba si to užít, syn bude mít za chvíli 6 a je to od malinka velký mazlík a denně mi řekne tak 158 x že mě má rád :mrgreen: až přijde puberta, tak na tohle období budu s láskou vzpomínat a čerpat energii na nadcházející pubertální roky :lol:

Hoa Mai
Kelišová 6002 příspěvků 19 inzerátů 26.01.19 23:33

Myslim, ze zakladatelka se neptala na to, jestli je normalni, ze se 5 lete dite chce mazlit, ale ze se z niceho nic chce mazlit vyrazne vice, nez doposud.
Ja bych na to sla vylucovaci metodou: je dite jinak vesele, uvolnene, nenastala jeste nejaka jina zmena chovani? Pokud ano, zacala bych ho sledovat, ev. se nenapadne vyptala. Pokud ne, bude to nejspis vyvojova faze. Mam to u starsiho syna podobne. Do 4 let k nam nikdy neprisel spat do postele, uz jako miminko mel tendenci spat lepe o samote, v jeho 6 mesicich jsme ho kvuli tomu i dali do vlastniho pokoje. Jeho o 2 roky mladsi bracha se k nam zase presouva temer kazdou noc a starsi az po 4 narozeninach zacal chodit najednou taky. Beru to tak, ze ted k tomu proste dozral.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >