Pořád všechno žere

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 11:17

Pořád všechno žere

Zdravím, dcera má 2 roky a pořád ještě strká do pusy nejedlé věci :roll: nejvíc papír, prostě okusuje knížky, časopisy, papíry do tiskárny, ubrousky atd… :roll: nevím, jak jí mám vysvětlit, aby pochopila, že se tohle nejí :roll: zkoušela jsem ti všelijak, ale prostě ne, nechápe to a žere tyhle věci dál, respektive okouše a všude pak plive :roll: neví někdo čím to je a jak jí to odnaučit? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
424
9.11.21 11:23

To by mě taky zajímalo, bo můj 4-lety syn furt něco žužlá, okusuje,.. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
9.11.21 11:45
@Anonymní píše:
Zdravím, dcera má 2 roky a pořád ještě strká do pusy nejedlé věci :roll: nejvíc papír, prostě okusuje knížky, časopisy, papíry do tiskárny, ubrousky atd… :roll: nevím, jak jí mám vysvětlit, aby pochopila, že se tohle nejí :roll: zkoušela jsem ti všelijak, ale prostě ne, nechápe to a žere tyhle věci dál, respektive okouše a všude pak plive :roll: neví někdo čím to je a jak jí to odnaučit? Děkuji

Tohle kdyz ctu tak jen ziram, muj kluk jako batole zase krom jidla do pusy niccc nestrkal, jine deti zkoumaly v pusine prszy, hracky, on nic..nikdy..opacny extrem, chvili nechapal ze si tam ma sam strkat jidlo. Nastesti zravec tak pochopil brzy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6531
9.11.21 12:01

Jsem myslela, že tu bude řeč o mém psovi… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
9.11.21 12:03

Na psa bych fakt ostře zařvala „Fuj“. Nemohlo by to fungovat i u dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
9.11.21 12:19

Dítě nežere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
9.11.21 12:20

Může mít nedostek potřebných živin, nebo vitaminů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65347
9.11.21 12:42
@lilith1 píše:
Tohle kdyz ctu tak jen ziram, muj kluk jako batole zase krom jidla do pusy niccc nestrkal, jine deti zkoumaly v pusine prszy, hracky, on nic..nikdy..opacny extrem, chvili nechapal ze si tam ma sam strkat jidlo. Nastesti zravec tak pochopil brzy..

Ja mám 3 kluky, nejstarší si kolem roku hrál v pohodě a mincemi, páč mi do pusy nikdy nic jiného než jídlo nedal, prostřednímu stačilo jednou říct ne a bylo to v klidu..a nejmladší mi odmítá jídlo, ale papíry, drobky, kockolit, kočičí granule, knížky, oblečení a kdejaká jiná kravina, to je prostě ozrane, sezrane, pozizlane..pořád.. mám oči jak šnek a stejně sem tam něco ukradne a sežere :mrgreen: :lol: ideál, když se dělí s kočkou o granule nebo konzervu..ale Když mu dám jeho jídlo, to dělá Zagorku :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 13:59

@martina.se jo tohle je přesně moje dcera :roll: normální jídlo do ní dostat je nadlidský úkol, ale papíry žere jako divá :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 14:00

@gebča zkusila jsem, nepomohlo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 14:00

@lilith1 tak to máš štěstí :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3397
9.11.21 15:15

Holčičce může chybět železo. Zkus jí ho nějak ve stravě doplnit a uvidíš, třeba to dělat přestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
9.11.21 15:18

Tohle prý dělají hodně nekojene děti. Takové orální uspokojování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
9.11.21 16:00
@Koblizkova1980 píše:
Tohle prý dělají hodně nekojene děti. Takové orální uspokojování

Syn byl kojený 15 měsíců a stejně má i teď ve 4 letech věčně něco v puse 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1327
9.11.21 16:48

Dcera, 2 a čtvrt to dělá taky, ocucává všechno, věčně prsty v puse. Už jsem jí do pusy nasypala trochu pepře, to ječela jak divá a vždycky když ji přistihnu, tak zavelím pepř a ona na chvíli přestane. Ale brzo zapomene a zas tam něco strčí. Je to požírač od mimina. Když se vzteká, tak má taky potřebu do něčeho kousnout a je jedno, jestli je to umyvadlo, hračka nebo zeď… :lol: doufám, že z toho vyroste. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat