Odchod ze zaměstnání ve zkušební době

5
6.7.21 18:33

Poradit u výpovědi

Ahoj, potřebují poradit po prvé potřebují odejít ve zkušební době a vůbec nevím jak to funguje. Mám napsat nějakou výpověď nebo najít nějaký vzor výpověď ve zkušební době a odnést to do práce na podepsání a pak už nepřijít druhý den a nebo prostě odeslat výpověď a už nepřijít. Vůbec nevím jak tohle funguje. Budu ráda za jakoukoliv odpověď.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22511
6.7.21 18:39

Ve zkusebce se nedává výpověď, ale ukončení pracovního poměru ve zkušební době. V práci to oznam, stačí to napsat úplně jednoduse, jenom že končíš pracovní poměr ve zkubce a nekoukat nad tím, ten den co to tam poneses bys měla ještě oddělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9192
6.7.21 18:39

Zrušení PP ve zkušební době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
6.7.21 18:40

Tady .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
6.7.21 18:40

Tak zeptej v zaměstnání, já to ukončila ze dne na den. Normálně jsem řekla že končím, hodili to na papír a dali mi zápočták a hotovo. Důležité je komunikovat se zaměstnavatelem. Nikdo tě v práci nebude držet násilím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.7.21 18:45

@mamule42 tam po mě nechtěli započtak ani z minulé práce. A komunikace s nima funguje akorát přes smsky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
6.7.21 18:52
@terez96 píše:
@mamule42 tam po mě nechtěli započtak ani z minulé práce. A komunikace s nima funguje akorát přes smsky

Započták je důležitý pro tebe. A kde pracuješ že svého nadřizeného nevidíš nebo mzdovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.7.21 19:04

„@mamule42“ úklidová firma, akorát že majitel má hoteli a kempy a dělá si to nejak zvláštně. Peníze vyplácí na ruku a práce na chodí smskou až večer na druhý den. Ženský v práci říkají ať za včas utecu dokud nemusím udávat důvod.
A právě vůbec nevím jak se tohle dělá ve zkušebce. Jim přinést papir nechat si oba podepsat a druhý den nepřijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
6.7.21 19:10

No tak pošli sms že končíš, a zeptej se jakou formou ukončíte pracovní poměr. Pokud jsi sepsala smlouvu u nástupu tak jsi osobně musela někoho vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
6.7.21 19:12

Prostě řekni že končíš, ideální je být alespoň slušný a říct to s předstihem. Ale ve zkušebce můžeš odejít hned z minuty na minutu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
7.7.21 18:04

No jestli je to taková práce, tak pošli teda SMS no. 8o A to ani nezvedne nikdo od nich telefon? Napiš si na papír ukončení PP ve zkušební době volnou formou. Podepiš, dej datum, do hlavičky svojí adresu a kontakty svoje, napravo jejich adresu a pošli jim to mejlem, a poštou na jejich adresu a další den už do práce nepřijdeš. Se ti nedivim, to je práce snů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
7.7.21 21:17
@terez96 píše:
„@mamule42“ úklidová firma, akorát že majitel má hoteli a kempy a dělá si to nejak zvláštně. Peníze vyplácí na ruku a práce na chodí smskou až večer na druhý den. Ženský v práci říkají ať za včas utecu dokud nemusím udávat důvod.
A právě vůbec nevím jak se tohle dělá ve zkušebce. Jim přinést papir nechat si oba podepsat a druhý den nepřijít.
Písemně papír s údaji, o zaměstnanci a zaměstnavateli opsané z pracovní smlouvy a textem:

Zrušuji s Vámi pracovní poměr ve zkušební době.

Datum, podpis.

Doručit tam kde se obvykle doručuje pošta (na podatelnu), kterémukoliv nadřízenému, nebo doporučeně poštou (s tím, že budeš sledovat zásilku službou Sledování zásilek).

Druhý den po doručení nemáš pracovní poměr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat