Poradíte kočárek?

2436
3.7.13 02:27

Poradíte kočárek?

Hezký večer, začínám být zoufalá. Sháním kočárek a asi jsem moc náročná. Jako první jsem měla úplně obyč kočárek chicco za 300kč z bazose, fakt super kočár a ve všem mi vyhovoval, akorát je těžký (jezdí s ním tetička, která váží 40kg). Takže hledám něco, co je stejné, ale lehčí. Potřebuji, aby měl polohovatelnou rukojeť, otáčecí kolečka, a hlavně, aby měl ve sportovní verzi takovou tu vaničku. Měla jsem x-lander a tam mi to prostě vadilo, všechno padalo dolů, malý tam byl zkroucený, no prostě šílený, pak jsem pořídila firkon verano, ten byl fajn, ale hrozný šunt, nic nevydržel. Potřebuji, aby to projelo terénem (procházky se psy, takže žádný „vořezávátko“ :D ) A fakt už nevím, jaký kočárek koupit. Přikládám fotku jak bych chtěla tu sportovní verzi, třeba někoho něco napadne, co pořídit. A poslední kritérium, cena za použitý tak kolem 2 tis :D

Kamarádka si koupila Kočárek ABC Kondor 4S a fakt super, jediný co mi vadí, že nemá polohovací záda, co si o něm myslíte vy?

Omlouvám se za román, a děkuji za případnou pomoc :D asi jsem náročná co? ale přitom myslím, že zas tak moc nechci, aby to mělo vaničku ve sporťáku, byl lehký a dobře se s ním jezdilo i terénem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6963
3.7.13 06:49
@Granda píše:
Hezký večer, začínám být zoufalá. Sháním kočárek a asi jsem moc náročná. Jako první jsem měla úplně obyč kočárek chicco za 300kč z bazose, fakt super kočár a ve všem mi vyhovoval, akorát je těžký (jezdí s ním tetička, která váží 40kg). Takže hledám něco, co je stejné, ale lehčí. Potřebuji, aby měl polohovatelnou rukojeť, otáčecí kolečka, a hlavně, aby měl ve sportovní verzi takovou tu vaničku. Měla jsem x-lander a tam mi to prostě vadilo, všechno padalo dolů, malý tam byl zkroucený, no prostě šílený, pak jsem pořídila firkon verano, ten byl fajn, ale hrozný šunt, nic nevydržel. Potřebuji, aby to projelo terénem (procházky se psy, takže žádný „vořezávátko“ :D ) A fakt už nevím, jaký kočárek koupit. Přikládám fotku jak bych chtěla tu sportovní verzi, třeba někoho něco napadne, co pořídit. A poslední kritérium, cena za použitý tak kolem 2 tis :D

Kamarádka si koupila Kočárek ABC Kondor 4S a fakt super, jediný co mi vadí, že nemá polohovací záda, co si o něm myslíte vy?

Omlouvám se za román, a děkuji za případnou pomoc :D asi jsem náročná co? ale přitom myslím, že zas tak moc nechci, aby to mělo vaničku ve sporťáku, byl lehký a dobře se s ním jezdilo i terénem. :)

nevím, tedy ale já bych si pořídila baby jogger, ale za dva tisíce ho nekoupíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
3.7.13 06:58
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11150
3.7.13 07:11

Nerozumím tomu, co myslíš tím „s vaničkou“ a „polohovací záda“: pokud má mít vaničku, tak se to polohuje celý… Jinak teda neporadím, já kupovala kočárky vždycky spíš do města.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
3.7.13 07:14

Třeba tento I´coo platon
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
3.7.13 07:21

Vůbec nechápu, co myslíš tou vaničkou, protože ani jeden z těch co tu máš, ji nemá :lol: :lol: :lol: To maj většinou ty polské 4kombinace, ale tohle? To je jako většina sporťáků, takže hurá na aukro a určitě najdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
3.7.13 07:22
@araw píše:
Vůbec nechápu, co myslíš tou vaničkou, protože ani jeden z těch co tu máš, ji nemá :lol: :lol: :lol: To maj většinou ty polské 4kombinace, ale tohle? To je jako většina sporťáků, takže hurá na aukro a určitě najdeš

Jako do dvou tisíc to bude mít holka sakra těžké, najít něco kloudného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16849
3.7.13 07:26
@tumpach píše:
Jako do dvou tisíc to bude mít holka sakra těžké, najít něco kloudného

Na aukru právě jo :lol: :lol: Před pár dny tam byl nádhernej Hauck, trojkolka, pod. jak chce a skončil na 700,– Riziko od koruny. Kamarádka vydražila Roan Maritu po jednom dítěti za 150,– i s vaničkou na koupání :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
3.7.13 07:32

Zkus peg perego at4 super kočár www.sbazar.cz/…eto-nataceci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8705
3.7.13 09:07

Ja mela nejprve kdyz se maly narodil typicky mestsky COncord Neo a ted kdyz je mu pul roku jsme presli na sportak Jane Reverse, se kterym se da perfektne do terenu, je to trojkolka, takze se s nim skvele manevruje jde dat po smeru i proti smeru jizdy, ma polohovatelna zada a jde i do uplneho leho. ALe idealni kocarek urcite neexistuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
3.7.13 09:50

Díky holky, ale co jsem procházela, co jste mi tu daly, tak ani jeden nemá tu část u nožiček jak bych chtěla. nechci takové ty, co nohy trčí nohů, všechno to z něj padá. chci, aby u nožiček dělalo takovou vaničku, jako to má třeba firkon verano. a myslím, že do 2 tis seženu v pohodě, oblíbený x-lander už je za 1500kč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
3.7.13 11:06

@Granda ten peg perego určité nimi zvednout nožičky, umí to i jeho kolega uno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
3.7.13 11:48

@xreni no koukala jsem na fotky a právě to nemá to co myslím, má pod nohama jen takovou destičku

jaké kočárky máte vy a jste s nimi spokojeny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
3.7.13 12:48

Já mám concord fusion a jak ke široký, nikdy mi z něj nic nespadlo. nozickama doted ve dvou letech nedosahne na konec te podnozky. pak mám i ten mutsy urban a tam mi právě vadilo, ze je to pod nohama male a věčne jí visely bokem. Ten peg perego je tak široký ze tam to nehrozí a nepotrebujes tam nic víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
3.7.13 18:08
@xreni píše:
Já mám concord fusion a jak ke široký, nikdy mi z něj nic nespadlo. nozickama doted ve dvou letech nedosahne na konec te podnozky. pak mám i ten mutsy urban a tam mi právě vadilo, ze je to pod nohama male a věčne jí visely bokem. Ten peg perego je tak široký ze tam to nehrozí a nepotrebujes tam nic víc..

Concord fusion je dobrý kočárek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat