Poradíte mi - zase ???

1296
30.5.05 17:44

Poradíte mi - zase ???

Ahojky,

potřebuju poradit.

Každý měsíc mám menstruaci tak 5 dnů.
Tento měsíc jsem to dostala včera a jen tak malinko, dnes už jen špiním.

Od zítřka mám začít brát Clostilbegyt. Mám strach. Můžu být těhotná a mít slabou MS ?? Co když by ty prášky mohly nějak tomu malému uškodit??

Je teda pravda, že má nějakou střevní virózu ( průjem, zvracení, horečku, zimnici ), tak třeba v tom by mohl být problém.

Nevím co mám dělat.

Prosím poradíte mi ???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
30.5.05 17:55

Ahoj Mikino,

moc ti neporadím minulý měsíc jsem měla to samé, a prop jistotu jsem si dělala TT, pak až začala brát Clost.

Vzhledem k tomu, že v letáku je napsaná kontraindikace těhotenství, tak by to asi nebylo v pořádku.. :roll:

Tak ti přeji úspěšné snažení, teda nám všem čekatelkám… :lol:

Jsem taky zvědavá co kdo ví…
Ahoj.

• Nahlásit
  • Citovat
1296
30.5.05 17:59

A ten test by byl pozitivní i při MS ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
30.5.05 18:00

Ahoj Mikino,podle mé zkušenosti těhotná být můžeš,protože já špinila malinko 1a 1/2,když měla přijít menstruace.Měla jsem i charakteristické bolesti bříška.Pak špinění přestalo a našla jsem na testu dvě//.Sice napoprvé skoro neviditelná,ale druhý den už lépe.Na mimi jsme „chvíli“ čekali,a tak jsem se pozorovala až,až.
Možná by nebylo od věci udělat si test,a nebo pokud budeš mít i tak pochybnosti,zavolat své dr. a ta by ti měla vzít krev a může zažádat o výsledky urgentně a bude je mít ještě ten den.Vím,že to tak lze,jednou jsem to zažila,krev jsem odvezla na rozbor a za hodinu jsem věděla výsledky.Raději bych si ten prášek nebrala.Ale nejsem dr.,tak to ber jen jako názor.
Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
30.5.05 18:02

Pokud již nějaké Hcg v moči máš,tak i při menstruaci by měl být pozitivní.Ale nejjistější je krevní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.5.05 18:05

Bohužel negaativní,
jsem pořád čekatelka, už téměř rok…
Ale stejně jako Kopretina si myslím, že při MS by měl test odhalit HCG..
Tak hodně štěstí
a určitě se poraď s doktorkou…Papa

• Nahlásit
  • Citovat
1296
31.5.05 09:52

Tak test negativní a to 2×. Tak jsem začala užívat Clostilbegyt.

Jsem zvědavá jak to zabere a jestli už konečně tento měsíc by to vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
31.5.05 13:08

Ahojky,
já myslím že býrt těhotná můžeš,protože jestli jsi zvracela,tak jsi mohla vyzvracet i prášek,tak jsi vlastně ani nebyla chráněná.
Určitě zkus těhotenský test.
Kelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama