Reklama

Poradíte? Nadýmání

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 15:44
Poradíte? Nadýmání

Prosím poradí někdo jak se zbavit nadýmání a plynatosti? Dost mě to trápí a především v noci. Přitom nic nadýmavého nejím, nehltám, že bych polykala tolik vzduchu. Zkoušela jsem Espumisan, ale nezabral. K dr. se stydím jít :roll: . Divím se, že občas nelétám, jak jsem nafouklá. Předem děkuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 13.09.10 15:48

ahoj, zkus Emulips, určitě zabere.

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 13.09.10 15:49

Co zkusit nějaké bylinky, 3× denně šálek? Protinadýmavá je majoránka, saturejka, dobromysl.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 13.09.10 15:51

Protinadymavy je hlavne fenykl a anyz, to same, co se dava na prdy miminkum. Nesmi se predavkovat, staci dva salky denne.

Pokud jsi tehotna, tak bohuzel k tomu prdy patri, nadymani je vyvolane produkci hormonu z cinnosti delohy. Ja prdela jeste pul roku po porodu, pak se to ustalilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 15:54

nn těhotná nejsem, trpápilo mě to už před těhu a trápí dodnes. Nejvíc však když potřebuju na velkou, ach jo. Čaje zrovna 2× nemusím, ale zkusím je.

tterka
Kelišová 5416 příspěvků 13.09.10 15:58

Ahojky zakladatelko,
ty jsi těhotná nebo je to jen tak „od přírody“ :think: ?
U nás tím trpěl manžel, teď ho cpu emulipsem a konečně mám klid :lol: . Jen mi tedy dva roky trvalo, než jsem do něj ty kapičky dostala :cert: :cert: :cert:
Emulips přispívá k udržení správné funkce jater a žlučníku, posílí činnost trávicího traktu, usnadní zažívání. Převádí tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle.
Jo, a je čistě jen z bylinek, bez chemických stabilizátorů :dance:
Kdyby tě zajímalo více, tak písni. Ráda poradím :wink: :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 16:05

Děkuji za rady a určitě vyzkouším, jen abych se toho zbavila!

Anonymnice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 16:10

tak já na nadýmání trpěla léta…odpoledne jsem vždycky nezapla ani kalhoty a mohla jsem upravovat jídelníček, jak jsem chtěla, bylinky jsem do sebe lila po litrech, espumisan do ně vždycky zahučel a nic…už jsem se bála, že je to příznak celiakie…pak mi někdo poradil colonhydroterapii - naprosto úžasná záležitost, která vyřešila léta trápení se zácpou, nadýmáním a dokoce mě zbavila alergie a astmatu…a taky mám skvěle posílenou imunitu - je to už rok a já v podstatě nemarodím i když lehají všichni kolem mě… :palec: jen je to teda dražší záležitost…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 16:12

No koukala jsem, že ten Emulips taky :-(

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 13.09.10 16:13

já mám jednoduchou radu -nejez čerstvé pečivo, zkus jíst vždy den staré-to platí i pro chleba a mělo by ti být aspoň trochu lépe, držím palce, mojí mamce to funguje :pankac:
mě nadýmá i sladké :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 16:22

tak s tím pečivem: čerstvé nejím, ať už chleba nebo rohlíky, vlastně ani nesnídám, takže chleba si dám tak 1× do týdne, když už. Rohlíky nekupuju, protože se u nás akorát zkazej. Max. 1× do měsíce si dám fazole, po kterejch sem teda nafouknutá festově, proto tak málo i když je mam ráda, to samé ostatní zelenina. Připadá mi, že se nafukuju jenom z toho jak dýchám, jinak si to nedokážu vysvětlit :nevim: . Chleba dávám do mrazáku, abych nemusela obden do obchodu.

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 13.09.10 16:31

Taky s tím mám problémy, ale mě pomáhá espumisan. Ještě se snažím udržovat určitý pořádek jídla, tzn. lehčejí stravitelné jím „dřív“, po mase čekám tak 3-4hodinky, než ho strávím, jak se najím dřív, tak je to ještě horší, nemyslím, že to je jen spolykaným vzduchem :think: Hodně se pohybovat-také pomůže. Paradoxně mi pomáhali bublinkaté vody, ale teď kojím a nemůžu. No a fenykl, anýz. :palec:

axina
Echt Kelišová 8433 příspěvků 13.09.10 17:05

Ahoj, tak já taky trpím na nadýmání a espumisan mi nepomáhá, ale pak mi byl doporučen Větrový čaj, přímo tak se jmenuje a když ho vypiju tak mám do deseti min.pokoj. ale je to hledání, na každého působí něco jiného :nevim:

mamousek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.10 08:24
zkus to

seminka kminu seminka koriandru seminka fenyklu seminka anyzu vse sezenes v samosce rozdrtit v hmozdiri aul lzicky si pridat treba na celozrnak ci do polevky nebo jen tak zapit

Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 12.05.11 23:19

Ahojky, já používala v těhotenství i ted Rennie a musím říct, že mi vždy zabralo :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama