Plastická operace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stensa
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 07.09.10 20:41
Plastická operace

Ahoj, máte někdo zkušenost s plastickou operací po úraze?Chtěla bych vědět jestli něco přispívá pojišťovna nebo si všechno hradí pacient.Jde mi o to, že před 4 roky jsem měla autonehodu a po hematomu a utrženém podkoží na stehně mi zůstal takový kožní převys.Nebolí to ani nepřekáží, ale dost se mi to nelíbí(uplé kalhoty,plavky).Díky za odpovědi

Reakce:
Marketa_Fialova
Kecalka 114 příspěvků 07.09.10 20:51

no, pokud je to plastika jen kvůli vzhledu, tak pak asi pojišťovna nepřispěje nic. :-( ale možná, že kdybys měla doporučení od dr, tak by přispět mohli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.12 14:20

Ahojky, já mám jiný dotaz, nemáte zkušenost s plastickou operací kruhů pod očima? Docela hodně mi to vadí, i když spím hodně (což se moc nepoštěstí), tak je mám. Trápí mě to. Byla bych ochotná ty peníze investovat, ale jsem posera. Nemáte zkušenost, nebo nevíte o někom z okolí? Vím že si to nechávala dělat herečka Alice Bendová a moc si to chválila. Navíc píšou že člověk může jít za 2 hodiny domů, že to je opravdu banální operace, ale já nevím :(

Ajša1
Stálice 100 příspěvků 25.11.16 17:14

Ahoj, tak já jsem byla na horních víčkách a opravdu to nic není, šla jsem domu za 40 minut. Mamka byla na horních i dolních. Jediné co je nepříjemné jsou ty injekce, ale není to nic hrozného. Byla jsem na nich v Praze u MUDr. Borského, ale to jen díky tomu, že už jsem tam měla zaplacenou zálohu. Hodně si chválí i MUDr. Dolejše z Plzně, záleží odkud jsi

AndyPauly
Nováček 3 příspěvky 30.11.16 22:47
enzymy

Chystám se na plastickou operaci a bojím se otoků a možných komplikací… Slyšela jsem o wobenzymu, který se doporučuje před i po zákroku. Máte s ním někdo zkušenost?

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 30.11.16 22:51
@AndyPauly píše:
Chystám se na plastickou operaci a bojím se otoků a možných komplikací… Slyšela jsem o wobenzymu, který se doporučuje před i po zákroku. Máte s ním někdo zkušenost?

Ja jsem Wobenzym tehdy brala. Myslim, ze az po. A vsechno bylo bez komplikaci. Nevim jestli je to tim…Delali mi nos…
Nicmene ono staci kdyz budes jist casto jogurty a kysane vyrobky, to ma v sobe taky kupu enzymu a vyjde to asi tak milionkrat levneji:-)

AndyPauly
Nováček 3 příspěvky 11.12.16 21:43
enzymy

Díky moc za zprávu. Jogurty jím zcela běžně :-). Wobenzym jsem nakonec konzultovala i u svého plastického chirurga a také mi ho doporučil. Takže už ho mám doma a doufám, že pomůže.

naty1181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.17 14:34

Ahoj holky mate nektera zkusenosti s plastikou prsou? dekuji

Váš příspěvek
Reklama