Jak zmenšit fotky?

Trojánková
20.3.10 16:49

Poradtě!

:nevim: Ahojky maminy.Potřebuji radu.Mám dvojičky a potřebovala bych pár věcí prodat na mimibazaru.Jenže mám problém.Když tam chci dát foto tak mi to stále píše že mám špatnou velikost nebo co.Nevím jak to mám fotit aby to tam šlo.Pomozte!!!Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5429
20.3.10 17:01

Velikost fotografie se musí zmenšit-také jsem s tím bojovala.Nějaký návod je přímo na MBB,ale ten jsem já nepoužívala.Jde to zmenšit i v nastavení foťáku(nevím zda dostatečně)Já na to používám program na zmenšení fotek,dá se stáhnout na netu jmenuje se JpegResampler.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
20.3.10 17:03

cau stáhni si nejaky program na upravu fotek - dpp a fotky zmensi na 640*640. Nebo zadej ve fotaku at ti to rovnou fotí malý fotky - to je asi nejjednoduší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
20.3.10 17:03

ahoj,bud si nastavíš ve fotáku před vyfocením menší kvalitu fotek-méně pixelů nebo si to uprav dodatečně,já má program PICASO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
20.3.10 17:45

Jestli máš microsoft office,tak tam je k tomu program,který ti zmenšuje fotky :wink: Jmenuje se Picture manager,mělo by to být součástí každého balíčku office. Najdeš to v nástrojích sady office.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2467
20.3.10 19:17

já tam často prodávám věcičky do aukcí a na zmenšování fotek mám IrfanVieW,spolužák mi jej poslal mailem a je to super… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
20.3.10 20:28

Zmenšit fotku jde i přes program malování, který je součástí sytému windows. v podstatě se dá Obrázek - roztíhnout nebo zkosit - zmenšit rozměr ze 100 třeba na 90×90 a z 3,5MG fotky je 500 KB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LEM
660
23.3.10 19:50

Když si dáš náhled fotky, tak pak dáš Otevřít tam zvolíš Malování, v tom zase Obrázek, dále Změnit velikost či zkosit a těch 100% na 100 přepíšeš třeba 50 na 50. To by mělo stačit. Když ne tak celé opakovat ale pak už zmenšovat po troškách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama