Reklama

Welness pobyt - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.03.10 04:04
welness pobyt

ráda by jsem někam vyrazila, jenom na víkend, na nějaký ten welness pobyt, ale bojím se toho, nikdy jsem na ničem podobným nebyla, kde jste kdo byli a co mě můžete doporučit? Na kolik peněz to tak vyjde? Chtěla by jsem manžela překvapit nějakou masáží, bazénem a relaxací celkově :wink: za tipy děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 15.03.10 06:34

Ahoj goldenko:) Taky se na něco takového chystám, konkrétní tip nemám, ale když dáš do vyhledavače víkendové welness pobyty, tak ti toho vyjede spousta (jen abys měla představu o ceně). Jinak osobní zkušenosti bych taky uvítala, ono na netu to vypadá leckdy moc dobře a třeba realita bude jiná…

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 15.03.10 07:44

Ahojky já tip mám. Zrovna v sobotu jsme se s kamarádkou z jednoho takového vrátili. Byli jsme v lázních Lednice http://www.lednicelazne.cz/ Bylo to tam úžasný. Vybrali jsem si z nabízených balíčků pobyt Tři dny pohody. Opravdu jsme si to užily. V ceně je i neomezený bazén.
Navíc je hned vedle zámek s parkem, tropický skleník, akvarium malawi.
A cena těchto pobytů se pohybuje 2500 - 3000. V ceně jsou čtyři procedůry.

Matea
Echt Kelišová 8451 příspěvků 15.03.10 08:21

Ahojky, tak mi s manžílkem pravidelně jezdíme na hotel Horal.
tady je odkaz http://www.valachy.cz/hotel-horal/

xxsigi
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 15.03.10 08:44

Tak my jsme byli pre 14 dny zde http://www.miramare.luhacovice.cz/…-luhacovice/ a loni tady http://www.hotelvega.cz/.

Cena: No my platili neco kolem 6 000.- Ta vega byla levnejsi, ale docela mimo Luhacovice. Ale my jsme cely vikend nevylezli z hotelu, tak to nevadilo. Letos to ubytovani bylo luxusnejsi a bliz mesta, tak jsme si uzili i prochazky po kolonade. Ale hotel byl docela plny, to mi docela vadilo. Ale to dopredu clovek nevi :cry:

Jo a v laznich lednice, jsme taky byli. Spokojenost. Jen je to taky docela mimo centrum deni.
Zalezi, co od toho ocekavas.

Jeste jeden postrech z techto pobytu. Kdyz objednavas, chtej aby vam procedury naplanovali ve stejnou dobu. Vikend je kratka doba a kdyz mate procedury na stridacku, tak travite cas cekanim na toho druheho.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 15.03.10 10:11
xxsigi píše:
Jo a v laznich lednice, jsme taky byli. Spokojenost. Jen je to taky docela mimo centrum deni.
Zalezi, co od toho ocekavas.

Je pravda, že v Lednici toho moc není. Ale nám to naprosto stačilo. Moc času už nám nezbývalo. Prošli jsme si park, došli do nedaleké výborné hospůdky na oběd a jednou do města. Víc jsme nestíhali. V sobotu při odjezdu jsme šli do skleníku a akvária (mimo sezonu mají otevřeno pouze o víkendu). Jinak jsme čas trávili v bazénu. Večer jsme poseděli v hotelovém baru. Určitě by se ale nějaká útulná hospůdka našla. My jsme moc nehledali. Manžel tam byl před 2 roky a chodili na bowling.

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 15.03.10 10:12

Ahojky,

mam osobni zkusenost :wink: . Loni jsem si k tricetinam nalozila prodlouzeny vikend s kamoskou ve Velkych Karlovicich hotel Tatra.
Cena byla cca 4500,procedur tam bylo hodne,od klasicke masaze,pres inhalace kysliku,lazen v CO2,lymfodre­naze,kosmetika,ma­nik.,pedik.,kou­pele v perlickach,koupel v mrvem mori(to bylo nej)..no uz ani nevim.Jeste navic jsme si zaplatily zabal,ktery za dve hodiny zestihli telo o 18cm. :wink:
Byl to uzasny pobyt, doporucuju vyrazit s kamoskou,protoze chlapy vetsinou tyto rozmazlovaci procedury nemusi,ale to uz je na kazdem.
Nikde jinde jsme nenarazily na tolik procedur za takovou cenu.

Any

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 15.03.10 11:16

Tak hotel Vega http://www.hotelvega.cz/ můžu taky jen doporučit, byli jsme tam několikrát :palec: Je fakt, že je kousek od Luhaček, ale zase je tam rajskej klid 8-)

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 16.03.10 10:58

Já jsem byla párkrát s CK Lenka, mají relaxační i sportovní pobyty, velký výběr, byla jsem celkem spokojená.

Marst 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.11 16:55
Wellness víkend

Ahoj,

z vlastní zkušenosti doporučuji pivní lázeň ve Štramberku. Dostala jsem to od manžela jako dárek a bylo to super (od esennce). Různé nabídky na wellness víkendy najdeš na http://welness-vikend.cz , dají se sehnat již od cca 2 000. Přejí šťastnou ruku a příjemný víkend :lol:

Chiquinquirá
Závislačka 2785 příspěvků 10.07.16 19:56

Holky, potřebovala bych poradit. Moji rodiče by rádi někde na dovču, třeba wellnes na prodloužený víkend..odrea­govnání od stereotypu…problém je v tom že 1) min. 10 let nikde nebyli a 2) taťka je 10 let po amputaci dolních končetin a nerad se vystavuje okolí. Vyhýbá se bazénum a koupališť, tak bych se ráda zeptala, jestli některá nemá tip třeba na prodloužený víkend ve vinařských oblastí s degustaci vína, pro mamču problém není bazén atd, prostě ráda bych aby si to oba moc užili, mamča na masážích v bazénu…ale co taťka? :think: co pro něj? Oni to fakt moc potřebujou a ráda bych jim alespoň poradila z výběrem, aby to mělo nějakou úroveň. Nejlépe Jižní Morava. Jsme z Frýdku-Místku. Děkuji předem za odpovědi :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28714 příspěvků 10.07.16 20:08

Dokonalé jsou Poděbrady, hotel spa Felicitas. Líbezné lázeňské město, uvedený hotel je špičkou ve městě. Moderní, luxusní, výtečná vybraná kuchyně a skvělé balneoslužby.

Tableta
Závislačka 4007 příspěvků 10.07.16 20:21

@Mantinell koncem srpna bývá zarážení hory v Kobylí na Moravě a na Vrbici, to je ves hned vedle. Na Vrbici se točili Bobule. Zarážení hory je vždycky u sklepů, bývá k tomu doprovodný program a jeho součástí je degustace vín. V obou dědinách je několik penzionů.

Tableta
Závislačka 4007 příspěvků 10.07.16 20:24
@Tableta píše:
@Mantinell koncem srpna bývá zarážení hory v Kobylí na Moravě a na Vrbici, to je ves hned vedle. Na Vrbici se točili Bobule. Zarážení hory je vždycky u sklepů, bývá k tomu doprovodný program a jeho součástí je degustace vín. V obou dědinách je několik penzionů.

Jinak teda konkrétně na Vrbici vím i o penzionu s bazénem se slanou vodou. Problém je, že pokoje jsou v patře.

Framik
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 19 inzerátů 10.07.16 21:27

@isand nevim z ktere casti CR jsi je jasne ze nepojedes pres polovinu republiky ale doporucuji hotel Duo Horni Becva Beslydy my s manzelem byli 2× na vikend welness pobytu a mamince jsem koupila tydenni welness pobyt nechala jsem to tisknout od nich jako darkovy poukaz a ubytivali ji dokonce v apatma. Byla max. spokojena a od te doby ji more uz moc nebere a radeji takovy relax voli :-)Na webu maji I specialni akce nebo I ruzne lakadka v „hluche“ sezone.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >