Reklama

Poraďte básničku, prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jun
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 18.02.18 12:50
Poraďte básničku prosím

Moc prosím, vzpomněl by si někdo na básničku, která končí „nedošli jsme do Komáří lhoty, od Mlékojed tlačily nás boty.“ Učili jsme se to před 30ti lety a ani chytrý strýček google nedokáže pomoct :) Pamatuju si, že to byla moc krásná básnička a já bych ji chtěla pro syna na recitační soutěž. Prosím, prosím, má tady někdo lepší paměť než já? :D

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 18.02.18 12:56

Nebude to Žáček? Ten má spoustu vtipných básniček pro děti. Básničku neznám, jen střílím od boku.

jun
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 18.02.18 17:00

@Helileli to mě taky napadlo, ale z dostupných stránek jsem nic nenašla. Zkusím zapátrat v knihovně. Moc děkuji za reakci :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >