Reklama

Poraďte cestovní postýlku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.10 13:24
Poraďte cestovní postýlku

Budu jí používat hlavně na cesty, pouze příležitostné spaní. Takže hlavně, aby byla skladná. Není třeba žádné vibrace, melodie…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 07.02.10 13:47

Ahojky,

my měli úplně nějakou obyčejnou kupovanou v intersparu, bohužel ji nemáme doma, ale u rodičů na Slovensku, takže nemůžu přeměřit, ale vypadala takhle nějak"

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

My ji měli taky jen na příležitostné návštěvy u rodiny na Slovensku, tak jednou za měsíc, ale ted už tam malá stejně spát nechce, doma je zvyklá si z postýlky sama vylézt u téhle to nejde, takže bych možná příště koupila aspon s tím otvorem na boku, co se dá otevřít, ale my už to neřešíme a spíme normálne všichni v manželské posteli…záleží, jaké možnosti máte vy:-)

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.10 14:35

já mám skvělou bytelnou postýlku od firmy graco a musím říct že jsem mooc spokojená ani nebyla drahá stála 1500 což si myslím že je dobrá sena je dost kvalitní

Andris
Kelišová 6374 příspěvků 07.02.10 14:56

Ahojky, já mám doma cestovní ohrádku dole v kuchyni a holky do ní do teď přes den spávaly, teď už je jim 9 měsíců a začly po sobě lozit, tak budu muset koupit taky ještě jednu cestovní postýlku. Našla jsem na netu, co se mě líbí: http://www.kocarek.cz/

Andris
Kelišová 6374 příspěvků 07.02.10 14:59

A ještě tato se mě líbí http://www.babymarket.cz/…plo_rose.jpg

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 12.04.10 10:13

Ahojky :mavam: ráda bych se zeptala, jestli máte některá zkušennsoti s cestovní postýlkou Zopa Caravan? Nebo jakou cestovní postýlku byste mi poradily pro ročního neposedu s tmavou síťovinou, aby nebyla šustivá a byla stabilní, brzo se nerozhrkala? Nepotřebuju ani vibrace ani přebalovací pultík, od věci by nebyla nějaká kapsa třeba na plíny. Díky za tipy.

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 24.05.10 10:12

Holky, ještě jednou se zkouším zeptat, jestli nemáte některá postýlku Zopa Caravan? Nepotřebuji u cestovní postýlky žádné vymoženosti jen chci tmavou síťku a boční výlez. Tato se mi zdá dobrá, je lehká a cenově výhodná. Co vy na to? http://www.detskydum.cz/…s/701803.jpg

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 11:02

Máme jí. Jsme spokojení. Zatím jsme jí použili asi 2× na 5 dní plus další 2 přespání, takže trvanlivost nedokážu posoudit. Jen to závěsné lůžko už v 5ti měsících moc nejde, protože jak se dítě mele, tak se celé třese. Takže dítě musí být dole. Krátkodobě nevadí, ale u klasické postýlky mi vyhovuje, že se nemusím tolik ohýbat.

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 24.05.10 13:09

Že má i to závěsné lůžko jsem si nevšimla. Syn má 10 měsíců, takže toto nepotřebuju, postýlku na spaní má nahoře v ložnici a do obýváku potřebuji jen nějaké odkládátko, je mi jasné, že tam nebude spát ani si tam nevydrží sám dlouho hrát. Je velký zkoumatel, takže spíš aby brzy neprotrhl tu síťku nebo aby nebyla z nějakého šustivého materiálu (myslím dno).

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.10 13:20

Tak to neporadím. Mě dítě v něčem takovém přes den nevydrží bez řevu ani vteřinu.

Belonozka
Nováček 9 příspěvků 20.03.12 23:17
Jaká cestovní postýlka? Prosím o radu.

Dobrý večer milé maminky,

ráda bych Vás poprosila o doporučení na nějakou kvalitní, hlavně - neporuchovou cestovní postýlku.

Koupili jsme z druhé ruky nějakou no-name a přestože měla být v pořádku, brzy začaly zlobit „klouby“ při rozkládání, vůbec do sebe nenaskakovaly, ať už jsme dělali různé psí kusy (, a jen upozorňuji, že je můj přítel technický typ!) a vůbec jsme se s tím hrozně nazlobili. :cert: Nakonec jsme se tak naštvali, až jsme ji na našich cestách nechali.. Nyní řešíme stejný problém znovu a nevíme, jakou zvolit. :think: Je lepší třeba Chicco, nebo jiná značka používá lepší materiály a je odolnější?

Když mi písnete, budu moc ráda. Předem děkuji! :mavam:

AnastazieB
Echt Kelišová 8327 příspěvků 20.03.12 23:21

Mám několik zkušeností s Hauck, kupovali jsme z druhé ruky. Momentálně jí už asi tři měsíce mám vytaženou a i téměř každý den skládám a rozkládám. Jde to krásně, cvaknu a složí se - což u jiných Hauck, se kterýma mám zkušenost říct nemůžu, tam bylo potřeba vždycky dlouho mordovat, než se to složilo, správný grif jsem nikdy neobjevila. Tady je to jednoduché. Řekla bych, že Hauck jsou kvalitní postýlky.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 20.03.12 23:37

Já mám taky Hauck, kupovala jsem použitou (ale ne moc), používám strašně málo (ale občas někomu půjčím) a v pohodě.

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 20.03.12 23:58

@Belonozka, nevím jestli je to postýlkou, ale napadá mě, jestli používáte správný postup skládání/rozkládání :think:. My se s tím poprvé taky dost trápili, než jsme zjistili, že nesmíš promáčknout dno, dokud nesecvakneš všechny 4 strany. Dno až nakonec. No a při balení zase obráceně - první vytáhneš dno nahoru, a pak jdou složit ty postranice.

Belonozka
Nováček 9 příspěvků 21.03.12 00:06

Děkuji zatím moc všem za příspěvky! O Haucku pouvažujem. S rozkládáním problém nebyl. A se skládáním těžko už říct - jenom vím, že ze začátku to šlo docela dobře a pak se nedomačkly všechny klouby, a to už jsem věděla, že je zle, tak jsme ji rozkládali znovu a znovu a už zůstala mrzákem.. Bez doporučení si ji už netroufnu koupit, aby mi zase drahý „nenadával“, co jsem to koupila..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >