Poradte, jak naucit pit

2964
10.2.07 18:50

Poradte, jak naucit pit

Ahojda,

potrebovala bych poradit, jak mame naseho skoro 10mes kluka naucit pit. Od pul roku jsme zkouseli ruzne stavicky, cajiky, rozredenou presnidavku, obycejnou kojo vodu, ale zadna chut ho nezaujala. Podavali jsme to v lahvickach s dudlikem (avent, nuk, mam) i pitkach (nuk, mekoucky avent) a proste nic. Nedavno nam zacal ve vane cucat vodu z kelimku. Kdyz mu ale zkusime dat vodicku v obycejnem hrnecku, ma sice snahu ji pit, ale vystrkuje jazyk, takze ji vsecku rozlije. Pitka i dudliky ho ale davi. Vypada to, ze uz by mel i chut se napit, ale nevi, jak na to. Potreboval by neco, z ceho by to sal, neco jako mokra zinka nebo houbicka. Mate nekdo podobnou zkusenost? Poradite mi, co zkusit, aby ho to nedavilo a mohl se prisat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

92
10.2.07 19:41

Co zkusit brčko? Náš Janek na to přišel docela brzy… Nějak kolem osmýho devátýho měsíce… dudlíky a tak vůbec neměl…

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.2.07 20:53

Když se napil z kelímku, tak mu zkoušej dávat dál ten kelímek…
Třeba pidi kalíšek… něco jako štamprličku.. že to nebude moc velké kolem pusy, ale nebude si muset nic do pusy strkat..
Je to otázka období, brzy si zvykne..
Dcera mni od roku a půl pila z víčka od termosky, protože byla zima a já jí nechtěla dávat studené pití v nekapajícím hrnečku… od té doby pila již jen z otevřených nádob… brčko taky pomáhalo a pomáhá… posléze střídání hrnků, ze kterých pije.. malé PET lahve na dvě použití.. zkrátka aby to bylo pestré a aby se pitný režim podpořil…

Tak ať brzy pije!

E.

• Nahlásit
  • Citovat
23
11.2.07 12:37

No ano musím říct, že jsme měli problémek s pitím, koupila jsem lahvičku s brčkem (vyrábí canpol nebo nuby), a vypijem okolo 300-400ml denně + 400ml mlíčka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
13.2.07 13:10

Dekuju moc za odpovedi. Brcko jsem zakoupila a uvidime, jak se bude Mrnousovi pozdavat. Jen mi nejde do hlavy, proc by mu melo jit piti prave s brckem…? Princip je preci stejny u dudliku, pitka i brcka - musi se sat. A to nam moc nejde… Dam vedet!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama