Poraďte kam vyrazit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tehulinka3
Kecalka 245 příspěvků 10.07.19 11:21
Poraďte kam vyrazit

Ahojky. Moje 8léte holky 14 dni teď budou trávit u svého biologického otce. A tak mám se svým manželem 14 dni krásného volna jen pro nás dva, ale ještě naše 5 měsíční miminko. Chtěli jsme na dovolenou k moři. Ale manžel nechce s malím. Kvůli němu, že se mu může něco stát. Že neni zvyklí na veliké vedro, na jine prostredi a taky že si sami sebe neužijeme, protoze budeme muset být furt u maliho. Do moře se může jít koupat jen jeden. Tak jsme dovolenou prostě smazly. Nikam se nejede. Jenomže já nechci být jen doma. Tak má někdo typ na výlety, třeba každodenní pro manželský pár, ale aby to bylo vyhovující pro miminko??? Nic mě nenapadá. Chtěla jsem si pronajmout zahradu, to se mému taky moc nelíbí :( a už je všude plno. I v campu. Je moc na maliho opatrný. Nu. Nechci být jen u nás na zahradě u bazénu. Ale někam se podívat. Strašně jsem se těšila na dovcu k moři. :( na druhou stránku asi má pravdu že by jsme si to asi neužily. :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36702 příspěvků 10.07.19 11:26

Přijde mi divný vyrážet jako rodina na dovolenou bez svých dětí. A ještě to píšeš ty z pohledu matky :zed: proč si nenaplanujete všichni společnou dovolenou? To jsou ti tvé starší děti tak na obtíž?

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.07.19 11:32

Hele kdyz chlap nechce nikam vyrazit, tak ho asi fakt nepresvedcis a uprimne mi to prijde spis jako chlapova pohodlnost, nez opatrnost na maleho :roll: kdyz jsme byli na dovce, tak tam bylo spoustu malych deti od tak cca tri mesicu, rodice se koupaly spolecne s miminem, nevypadalo to, ze by se nejak extra omezovaly a s tim vedrem mi prijde, ze prave u more je to vedro daleko snesitelnejsi, nez v Cechach a kolikrat mi prijde, ze v CR je daleko vetsi vedro, nez treba v Italii, Chorvatsku apod :nevim: jinak my s ditetem jezdime vsemozne do zahranici od cca tri mesicu a krome jedne nocni horecky ze zmeny prostredi (poprve u more) se vubec nic nestalo a to je nase dite fakt hyperaktivni :mavam:

MarketaC4
Kecalka 169 příspěvků 10.07.19 11:33

S takovým chlapem se asi jinam než na zahradu nepodíváš :lol:

bjetuschka
Kelišová 5031 příspěvků 10.07.19 11:36

Taky bych to tak nehrotila jako tvůj manžel - znám lidi, co běžně s mimčem cestují a jde to. Spíš by mi v tvém případě bylo líto jet bez starších dětí 8o - ale zřejmě to máte jinak nastavené. Kam vyrazit jinam - no to je otázka, po ČR je spousta možností na výlety, ani nepíšeš, kde jste… Od různých zoologických a botanických zahrad přes lesy, rybníky… :nevim: :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3391 příspěvků 10.07.19 11:38

S pětiměsíčním mimčem uplně v pohodě kamkoliv - klidně i na túru na Sněžku, když si ho hodíš do nosítka :nevim:
P. S: k moři není potřeba jen do horkých jižní krajin. Co třeba Polsko, severní Německo? Tam je taky krásně a spousta míst k vidění.

pikola
Generální žvanilka 21371 příspěvků 1 inzerát 10.07.19 11:46

Tak jedte v cechach nekam do hotelu

Rive
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 10.07.19 11:51

A s dcerama někam na dovolenou jedete? Aby jim nebylo líto, že si tak chcete užívat krásné volno, když ony nejsou doma.
S miminkem můžete všude. A když nevíme, kde bydlíš, tak ti nemůže nikdo dát tipy na jednodenní výlety. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama