Poraďte při výběru prkýnka

Radina
7.3.06 09:50

Poraďte při výběru prkýnka

Včera jsem obhlížela prkýnka na WC-taková ta zmenšovací, aby batole nepropadlo na dno velkého WC, ale co jsem našla v obchodě i na internetu se mi moc nezamlouvá. Chtěla bych prkýnko, které se jenom položí na to dospělácké a nemusí se vkládat pod něj, mělo by mít dostatečně velkou tu přední vyvýšenou část, aby to případný kluk, který ho zdědí nepřečural a taky aby nebylo děsivě drahé. Čtyři stovky jsou na nás dost velké peníze. Kde jste nakupovaly, poradíte?
Díky Radka a užvatlané batole Betynka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

695
7.3.06 10:16

My jsme koupili toto sedátko Riduttore:
http://cam-neonato.vltava2000.cz/…dsdetail.asp?…
Koupili jsme ho v celé :,-(ě Kit Bagno s vaničkou a nočníkem. Ale bacha na tenhle obchod, poslali mi tu :,-(u ve žluté barvě a jen to sedátko bylo oranžové. Nemohla jsem se s nima domluvit, tvrdili, že to tak má být. Nakonec jsem to nechala být, protože vracet jim to poštou a čekat na 160 Kč, to bych se nedočkala. Měla jsem s nima už jednou nepříjemnosti ohledně přebalovací tašky.
Takže objednej raději jinde. Stoprocentně mají toto zboží i v ostatních eshopech.
Marki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
7.3.06 10:28

Ahoj Radko, my pouzivame od firmy Bebejou a je skvely. Jsou i krasne barevny a maji dost barev na vyber, zkus www.detskyraj.cz, sidli na Zizkove.

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
7.3.06 10:37

Radko,

já i obě babičky jsme dětské prkýnko kupovali v domácích potřebách u nás ve městě. Takový ten Magnet nebo jak se to dříve jmenovalo. Prkýnko je oranžové, mamka má bílé, cena do 100 Kč (myslím tak 60-80Kč), normálně se po:,–(í na velké prkýnko, drží, nejsou s ním žádné problémy. Tu přední část vyvýšenou má.

Teď jsem ještě koukala jestli má nějakou značku a je tam GRACO.

Taky nevidím důvod, proč do toho dávat 400 Kč, to mi přijde zbytečné.

Hodně úspěchů při shánění.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama