pobolívá mě v podbřišku na levé straně - mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 00:04
Poraďte prosím ????

Ahoj S přítelem se snažíme o miminko 4 měsíce. Měla jsem zánět močových cest byla jsem u lékaře předepsal mi tabletky jenom že jsem s toho zvracela tak jsem je nebrala dnes jsem tam byla koukal se mi na moč a řekli mi že moč je čistá že tam nemám už žádnéj zánět moc to nechápu protože jsem se neléčila. Poboliva mě někdy v podbříšku na levé straně málo kdy i na pravé straně ale spíš na levé straně. Můžete mi prosím poradit co by to mohlo být? Nebo co by to mohlo znamenat? Je možné že bych mohla být těhotná? :think: :?

Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 03.12.18 00:08

Co třeba zkusit test,to pomáhá :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 00:38

@Ennny ahoj, test jsem dělala ve čtvrtek 29.11. A nic :? Že by třeba na test je :think: ještě brzo?

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 03.12.18 00:44
@Anonymní píše:
@Ennny ahoj, test jsem dělala ve čtvrtek 29.11. A nic :? Že by třeba na test je :think: ještě brzo?
šel bych na sono na gyndu,
lachtanice86
Kelišová 6638 příspěvků 03.12.18 02:14
@Anonymní píše:
Ahoj S přítelem se snažíme o miminko 4 měsíce. Měla jsem zánět močových cest byla jsem u lékaře předepsal mi tabletky jenom že jsem s toho zvracela tak jsem je nebrala dnes jsem tam byla koukal se mi na moč a řekli mi že moč je čistá že tam nemám už žádnéj zánět moc to nechápu protože jsem se neléčila. Poboliva mě někdy v podbříšku na levé straně málo kdy i na pravé straně ale spíš na levé straně. Můžete mi prosím poradit co by to mohlo být? Nebo co by to mohlo znamenat? Je možné že bych mohla být těhotná? :think: :?

Snad víš kdy máš dostat ms. Podle toho dělej test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 10:57

@lachtanice86 no za 7 dní :roll:

Pajule25
Kecalka 190 příspěvků 03.12.18 11:07

To bude spíše ovulace…taky ji mívám někdy dost bolestivou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 17:56

@Pajule25 no nevím no dneska jsem zvracela že jsem cítila cibuli a maso test jsem si dnes dělala ale nic bolest trvá už od listopadu :think:

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 03.12.18 18:07
@Anonymní píše:
@Pajule25 no nevím no dneska jsem zvracela že jsem cítila cibuli a maso test jsem si dnes dělala ale nic bolest trvá už od listopadu :think:

opravdu jdi na sono. Mimoděložní těhotenství je nebezpečné..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 18:34

@Forest_Gump1 mohu se zeptat co je mimodelozni těhotenství? :oops:

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 03.12.18 18:41
@Anonymní píše:
@Forest_Gump1 mohu se zeptat co je mimodelozni těhotenství? :oops:

je to o tom, že k oplodnění vajíčka dojde mimo dělohu a to ve vejcovodu, vajíčko se potom chová normálně jak je naprogramovaný tedy roste, K tomu patří nevolnosti zvracení, pocení. Samo do dělohy nespadne, Od toho mohou být ty bolesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 18:48

@Forest_Gump1 to jste mě teď Teda vyděsila 8o protože ty nevolnosti a pocení mám :? Ale děkuji za odpovědi zajdu k lékaři :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >