Poraďte velké gesto pro kamarádku

1
28.5.20 10:19

Poraďte velké gesto

Dobrý den, dostala jsem se do prekérní situace, kdy cítím, že je chyba na mé straně a potřebuji dosáhnout odčinění. Potřebovala bych poradit s nějakým VELKÝM GESTEM, kdy se své kamarádce chci omluvit a vyjádřit, že ji mám pořád stejně ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3026
28.5.20 10:20

Podle me je omluva z oci do oci vic, nez nejaka velka gesta. Stejne jako ji rict ze ji mas rada. Asi jsem staromodni. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1616
28.5.20 10:30

Nevím, oč šlo, takže těžko radit. Za mne by gestem bylo i pozvání na nějakou hodně dobrou večeři nebo poslání kytek do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
28.5.20 10:41

Pozvala bych jí na nějaké dobré vínko a přiznala svou chybu, omluvila se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
28.5.20 10:43

Ostentativně a na veřejnosti bych si podřízl žíly… A teď vážněji. Velikost gesta závisí od velikosti provinění. Ojela si jí přítele? Rituální obřízka by tedy mohla pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
28.5.20 10:48

Tak nevíme, cos jí udělala, jestli jsi jí třeba fakt svedla přítele, tak by ses třeba mohla postavit na hlavu a mě osobně už bys neobmekcila. Pokud je to v rámci relativně normálních neshod, tak bych jí pozvala třeba na večeři a upřímně se omluvila a vysvětlila. To většině normálních lidí stačí, bez velkolepých gest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13312
28.5.20 10:51

Nedělej gesta, ale opravdu upřímně uznej svoji chybu a omluv se,

S tím že nesmíš počítat s tím, že ti po omluvě musí odpustit. Nemusí, pokud si ji ublížila moc. odpouštět fakt není povinnost.

Jinak naprosto nesmyslné je používat nějaké prázdné gesto, co ti poradí na internetu, když ji neznáš natolik, abys věděla co ji potěší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
28.5.20 10:54
@Ou píše:
Nedělej gesta, ale opravdu upřímně uznej svoji chybu a omluv se,

S tím že nesmíš počítat s tím, že ti po omluvě musí odpustit. Nemusí, pokud si ji ublížila moc. odpouštět fakt není povinnost.

Jinak naprosto nesmyslné je používat nějaké prázdné gesto, co ti poradí na internetu, když ji neznáš natolik, abys věděla co ji potěší

Taky mě to zarazilo. Dobrá kamarádka, ale nezná jí natolik, aby věděla, čím jí udělat radost? Jak to mají odhadnout cizí lidi? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12268
28.5.20 11:26

@Macenkaa cos ji provedla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
28.5.20 12:44

Tak jestlis ji prebrala chlapa, tak asi jedine „gesto“ by mohlo byt, ze ji ho vratis perfektne zaskoleneho a vycviceneho na jeji potreby. :lol:
Jinak je jedno, jak velke gesto udelas, v kazdem pripade ti ho muze omlatit o hlavu.
A ja osobne, pokud by to nebylo gesto typu doplaceni moji hypoteky :mrgreen: a podobne, coz by mi bylo sice blbe, ale byla bych asi blba, kdybych odmitla, tak bych se jakymkoli okazalym gestem citila tlacena do prijeti omluvy.
Pokud jsi udelala jen blbost, omluva a cas to spravi. Pokud slo o svinarnu, ani gesta ti nepomuzou a spis bych se kamosce klidila z cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama