Porod COVID

28
10.9.20 15:30

Porod COVID

Ahojte, mám teď 10-16.9 termín a nařízení dle roušek každým dnem mění. Rodil teď někdo z Vás? Začalo to být opět omezené i skrz doprovod? Děkuji :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21528
10.9.20 16:06

Řekla bych, že se to bude odvíjet od konkrétní porodnice.
Předpokládám, že do porodnice docházíš na kontroly, tak se zeptej nebo dohledej na stránkách porodnice.
U nás zatím omezení týkající se doprovodu není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5895
10.9.20 16:11

U nás v porodnici je zákaz návštěv, před porodem musím na výtěr na COVID, jelikož jdu na císaře, tak ani doprovod neřeším. V každé porodnici to může být jinak. Zeptej se přímo tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
10.9.20 16:14

@Nastys kontrolu v porodnici mi naplánovali až na 14.9. Tak právě ani nevím jak na tom jsou v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2192
10.9.20 16:27

@Natka35 Tak tam zavolej a zeptej se. Tak budeš mít jistotu. Nebo koukni na internet na stránky nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
10.9.20 16:45

Zeptej se v porodnici, nejlépe. Ono se to totiž pořád mění. Jinak já jsem rodila a přítomen a na návštěvy mohl pouze otec s respirátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
10.9.20 16:56
@Natka35 píše:
@Nastys kontrolu v porodnici mi naplánovali až na 14.9. Tak právě ani nevím jak na tom jsou v nemocnici.

no to ti tu asi nikdo neřekne, jaká opatření budou ve vaší porodnici 14.9. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21528
10.9.20 17:07

No a hlavně to můžou do porodu ještě xkrát změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
10.9.20 19:56

Rozhodně musíš pak aktuálně zjišťovat ve své porodnici, tohle ti tady nikdo neřekne. Oni sami taky teď nebudou nic vědět. Mně třebas testovali na Covid před plánovaným SC v červnu a známí na mně čuměli, že to se nikde už nedělá :lol: Roušku po mně na oddělení nechtěli, takže asi taková žhavota to nebyla. Takže asi tak… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
10.9.20 20:15

Záleží na porodnici…a druhá věc je, jak to porodnice budou dodržovat/nedodržovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
10.9.20 21:53

@stinga no to je mi jasné, že mi to nikdo přesně neřekne, spíš jsem myslela třeba na nějakou čerstvou maminku zda měla s tím teď problém.

Ostatním děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
11.9.20 12:05

@Natka35 já tě chápu, co chceš vědět. Ale každá porodnice má své postupy a manuály, takže kdo rodil v jiném městě za nějakých podmínek, v tvojí porodnici to nemusí platit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
11.9.20 14:53

Ahoj, rodila jsem na konci kvetna, takze situace relativne podobna. Doprovod uz mohl byt, ale v rousce a nemocnicnim obleku a nesmel z porodniho salu nikam pryc (takze jidlo, piti s sebou). Navstevy byly zakazany (vcetne partnera = tatinka). Pred porodem jsem byla na testu (neplatila jsem). Porod bez rousky, personal ji vetsinu casu mel. Na sestinedeli jsme se dohodly, ze ji na pokoji nosit nebudeme, takze jen na chodbach :) Kdyz bylo potreba donest nejake veci z domu, jidlo, atp., donesla to rodina do haly, personal prevzal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat