Porod císařem

3
12.6.21 20:21

Porod cs

Zdravím maminky nevíte někdo jak je to s porodem když mám problémy s plotynkami? Od loňského roku mě bolí plotynka a teď co jsem těhotná to začíná dost bolet. Někdo říká že budu rodit císařem a někdo že normálně. Děkuji za odpovědi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
12.6.21 20:26
@Ziki19 píše:
Zdravím maminky nevíte někdo jak je to s porodem když mám problémy s plotynkami? Od loňského roku mě bolí plotynka a teď co jsem těhotná to začíná dost bolet. Někdo říká že budu rodit císařem a někdo že normálně. Děkuji za odpovědi 😊

Já jsem měla rodit císařem kvůli zdravotním důvodům a protože jsem slepě věřila gynekologovi a informacemi nepolíbená jsem si nastoupila do porodnice, kde mi jen tak mimochodem oznámili že mám smůlu a hezky si to odrodím sama :mrgreen: tak si to teď raději obeham a pojistím a tobě radím totéž :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
12.6.21 20:27

Spíš bych řekla že normálně…indikace k císaři nejsou chronické potíže se zády ale pokud tě to teď trápí bylo by možná dobře zajít si pro konzultaci za neurologem aby posoudil jak to teď je a třeba by i mohl dát nějaké doporučení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12865
12.6.21 21:10

Jestli planujes vic deti, je lepsi se cisari vyhnout.
Pokud plotynka jen poboliva, normalni porod zvladnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
12.6.21 21:27

Já mám zprávu od neurologa a tam je ze doporučuje porod sekcí. Tak si tam skoč a mas to jistý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
12.6.21 22:35
@KatusinkaMala píše:
Já mám zprávu od neurologa a tam je ze doporučuje porod sekcí. Tak si tam skoč a mas to jistý ;)

@KatusinkaMala já bych právě nejradši rodila přirozeně tak jak u prvního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
12.6.21 22:36

@Lucie_Sx bolí to právě Kdyz dlouho stojím nebo když něco dělám v jedné poloze samozřejmě chci rodit přirozeně nic krasnejsiho jsem nezažila 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
12.6.21 22:39

Mám vyhřezlou jednu plotýnku 7mm, druhou vyklenutou 4mm a rodila jsem normálně. Neurolog mi řekl, že pokud zrovna nemám akutní silnou bolest, tak není důvod rodit sekcí. Porod byl ok úplně. Jen 2-3dny po porodu mě záda bolely fest jak se to tam všechno rovnalo a sotva jsem chodila, každopádně to by nastalo asi i po sekci. Pomohlo zatejpování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32895
12.6.21 23:46
@MamculeVerca píše:
Já jsem měla rodit císařem kvůli zdravotním důvodům a protože jsem slepě věřila gynekologovi a informacemi nepolíbená jsem si nastoupila do porodnice, kde mi jen tak mimochodem oznámili že mám smůlu a hezky si to odrodím sama :mrgreen: tak si to teď raději obeham a pojistím a tobě radím totéž :palec:

Tohle je pro mne vždycky nepochopitelné. Tos fakt věřila, že s rozjetým porodem nastoupis do porodnice a řekneš „udělejte mi CS, protože… něco“?

CS je buď plánovaný, nebo akutní. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3205
13.6.21 20:06

Tohle není indikace k SC, takže pokud nebude jiný problém, budeš moct rodit dle svého přání 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat