Reklama

Porod nebo poslíčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula135
Kecalka 142 příspěvků 17.08.18 09:47
Porod nebo poslíčky

Už od úterý mě táhne břicho, je to občas přes den, ale většinou v noci ve středu jsem měla bolesti, co 10 minut po 3 hodinách to přestalo. Malý taky málo kopal a to jsem si vždycky připadala, jak kdybych měla fotbalový team a dneska ráno mě to stahuje v podbříšku. Nebolí to, ale je to chvilku pak začne malý kopak, pak to zase přijde. Do toho mě táhnou záda a bolí vaginální otvor, spíš štípe, měla bych jet radši na kontrolu nebo se jedná jen o poslíčky, jsem ve 39 tt.

Reklama

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 17.08.18 10:21

Mer intervaly, dej si horkou vanu a pokud se to zrychli a zpravidelni je to porod.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 10:24

Hlavně klid. Kdyby ses začala stresovat a balit, taky se může stát, že naopak se porod zastaví a budou právě ty zbytečné komplikace. Ale nechci tě strašit!

Klid. Horkou vanu a klid a měřit intervaly. Když se budou zkracovat a stahy naopak prodlužovat - je to tady :-)

Andula135
Kecalka 142 příspěvků 17.08.18 10:54

Tak jdu teda na tu vanu v tom horku :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama