Porod po roce

Anonymní
29.7.21 11:43

Porod po roce

Dobrý den všem.. Zajímalo by mě jestli je tu některá z vás co rodila po roce? Pokud ano jak se lišil od prvního porodu a jak to bylo časově? Bylo to delší či kratší vyhli jste se nástřihu? Můj první porod byl snesitelny až na poslední hodinu trval 5 hodin+15 min tlačení.. Jsem 34tt a strach je na cestě předem děkuji za váš čas a odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19828
29.7.21 11:55

Bylo to kratší o půlku…nástřihu jsem se nevyhnula, byla jsem nastřižená už poprvé…porod úplně jiný, podruhé mi praskla voda, poprvé ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:28

Druhý porod byl o hodinu kratší, praskla mi voda ve spánku. Při druhém jsem odmitla nastrih, není povinný. Do porodnice jsem přijela rovnou tlačit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:52
@Anonymní píše:
Druhý porod byl o hodinu kratší, praskla mi voda ve spánku. Při druhém jsem odmitla nastrih, není povinný. Do porodnice jsem přijela rovnou tlačit.

Tak to jste měla super.. To sem netušila že není povinný mne u prvního fikly bez optání 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 13:52

Druhý porod byl ani ne na hodinu. :mrgreen: do porodnice jsme přijela otevřená na 8prstu a do půl hodiny bylo hotovo. :mrgreen: bez nastrihu a poškození.. u prvního jsem byla šitá až to pěkně nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
8
30.7.21 00:04

Pravděpodobně to bude rychlovka, mám děti od sebe 14 měsíců a druhý porod byl 1,5 hodiny od první kontrakce ( byl vyvolávaný) Téměř 4 kg syn a bez poranění, šití… vše šlo dobře, myslím, že si tělo pamatuje ten předchozí porod a je více nachystané :-) první porod byl také kolem pěti hodin… přeji hlavně zdraví miminku i mamince 🌷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20179
30.7.21 13:01
@Anonymní píše:
Tak to jste měla super.. To sem netušila že není povinný mne u prvního fikly bez optání 😀

prosimtě musíš si vybrat správnou porodnici a ne tu, kde jsou sto let za opicema a dělají bezdůvodně nástřihy, něco o tom vím, rodila jsem 3 děti v Německu, dvě měly přes 4 kila a jsem bez poranění, žádný nástřih, žádné šití.
Jde to, ale člověk si o tom musí něco načíst, zvolit jinou polohu než na zádech atd…
mrkni na tyhle videa : hlavně na to, jak poloha ovlivňuje velikost pánve ;)

https://annakohutova.cz/…ene-zenstvi/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20179
30.7.21 13:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20179
30.7.21 13:09
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
30.7.21 19:19
@Anonymní píše:

To snad ne, tohle 8o To se ještě někde děje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
30.7.21 20:17

@Terezka321 také mam zkušenost.. Vubec jsem to nevedela.. Bez optani, bez infa… Podolí 2020

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20179
31.7.21 19:13

Strašný, co se ještě pořád děje, naštěstí už jdou ženy, které dělají osvětu, jedny z nich jsou Jana Stránská a Anna Kohutová a ted vydaly přednášku zdarma zde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
1.8.21 14:12

@Kristen123 Achjo :,( To je na žalobu tohle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
1.8.21 14:14

@Káťa19 Znám, viděla jsem a moc mě to uklidnilo… Většinu věcí jsem věděla nebo tušila, ale teď si jsem jistá, že jsem si všechno jen nevymyslela, abych šla „proti systému“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
1.8.21 19:15

@Terezka321 a teda muzu rici… Ze jsem opravdu 2 mesice nemohla ani chodit, hojeni opravdu příšerné… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat