Porod v Roudnice nad Labem

8
8.2.20 09:51

Porod Roudnice nad Labem

Ahojky všichni, mám prosbičku, nejsou tu nějaké čerstvé maminy co v nejbližších měsících rodily v Roudnici nad Labem?
Chtěla jsem 100% rodit tam, ale začaly se objevovat né moc hezké recenze a mám z toho trošku obavu. Přece jen kdyby byla nějaká komplikace, jak tam fungují s císařem a podobně?
Děkuju za všechny poznatky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2048
8.2.20 09:54

Taky se přidám. :) Rada si přečtu aktuální zkušenosti. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
8.2.20 10:48

..

Příspěvek upraven 03.03.20 v 15:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.2.20 10:50

@Ravedd No úplně ne, jde mi spíš o poslední měsíce :-) hodně se tam toho za poslední půl rok změnilo, proto sháním to co je teď nové, ale jinak informativně budu ráda i za tvojí zkušenost stopro :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
8.2.20 10:53

@Em11 no teď tu na to koukám 8o to snad museli vyměnit personál že je to taková katastrofa protože já si ve 2017 nemohla vůbec stěžovat všichni byli super, do porodu nezasahovali i když já porodila tak rychle že to ani nemohli stihnout :lol: ale mám za to že nemocnici vlastní někdo jiný tak jestli to nezpůsobilo ty změny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
8.2.20 10:59

Ja tam rodila v prosinci 2019 a za me teda super. Po předchozím císaři jsem chtěla rodit přirozeně a neměli s tím problém (v Litoměřicích v tom problém viděli) :nevim: personál taky super. Na vedlejším pokoji byla maminka, která se s nimi hádala snad o všem možným. Tu teda nemusel nikdo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.2.20 11:00

@Ravedd Já jsem právě na základě všech dřívějších recenzí a informací od známých byla rozodnuta pro Roudnici a teď když to čtu, tak jsem na vážkách a dost mě to děsí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.2.20 11:02

@eM91 Je to asi hodně i těch maminkách, není úplně jednoznačné podle recenzí soudit no :/ ale mám obavu jak některé píšou, že ačkoliv měly porodní plán, vůbec se toho pak doktoři nedrželi, ačkoliv komplikace nebyly :/ a pak mám trošku strach, kdyby vážně přišel nějaký problém, jestli jsou na to vybavení a připravení. DOufám samozřejmě, že bude vše ok, ale jistota je jistota. A jet až do Prahy se mi upřímně moc nechce :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
8.2.20 11:08

@Em11 ja tam byla týden (vyvolávaný porod) a nevšimla jsem si, že by na byl někdo z personálu nepříjemný :think: napřed to vypadalo na další císař (poloha plodu) ale nakonec se otočila správně, tak na nic nečekali a začali vyvolávat. Když se porod rozjel, nezasahovali (pokud nebylo potřeba) :nevim: ale říkám, byla tam maminka (tu štval snad i vzduch :lol: ), byla nepříjemná na všechny okolo, tak se jim ani nedivím jestli na ní byly taky nepříjemný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
8.2.20 11:14

@eM91 no hodně z nich se k personálu nechová dobře ale těch recenzí je tu docela dost navíc od září jsem tam snad neviděla jedinou dobrou recenzi :think: co vím je že se má měnit vedení nebo už možná změnilo. Ví se to cca od toho září a třeba z chirurgie prý někteří doktoři skončili tak mě napadá jestli se to nějak nedotklo i porodnice :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
8.2.20 11:20

@Ravedd já jsem teda rozdíl neviděla :think: rodila jsem tam únor 2017 a teď prosinec 2019 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
14.2.20 18:43

To jsem ráda, že je založena na rci nová diskuze, já se tam chystám rodit v červnu a ty negativní recenze na netu mě trochu děsí. Třeba to patro pro cikánky a vietnamky, co když bude plno a strčí mě tam :lol: kamarádky maminka dělá porodni sestřičku v Praze a že prý je roudnice vyhlášena ve špatným… Pak mám dvě kamarádky které byly plně spokojene, ale rodily už v 2016. Takže si ráda přečtu jakékoli aktuální info :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
14.2.20 19:25
@Tarlin píše:
To jsem ráda, že je založena na rci nová diskuze, já se tam chystám rodit v červnu a ty negativní recenze na netu mě trochu děsí. Třeba to patro pro cikánky a vietnamky, co když bude plno a strčí mě tam :lol: kamarádky maminka dělá porodni sestřičku v Praze a že prý je roudnice vyhlášena ve špatným… Pak mám dvě kamarádky které byly plně spokojene, ale rodily už v 2016. Takže si ráda přečtu jakékoli aktuální info :kytka:

V Roudnici je ale porodnice jen na jednom patře :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
14.2.20 19:52

Tak já jsem to už řešila i s doktorkou i některými sestrami a nakonec půjdu na Mělník, nebo do Ústí. Podle všeho Rce hrozně spadla, není ani dostatek lékařů a sester. Tak to vypustím a půjdu jinam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama