Porodnice Roudnice nad Labem

, http://www.pnsp.cz/cs/pro-pacienty/oddeleni/gyn...

porodnice: 416 858 320
novorozenci: 416 858 121

Primář: MUDr. Jan Havlík

Porodnice nabízí jak konzervativní péči, tak i alternativní metody vedení porodu, na porodních sálech jsou k dispozici vany, žíněnky či závěsné lano. Po porodu se aplikuje metoda Rooming-in. Porodnice poskytuje komplexní péči fyziologickým těhotenstvím a porodům. Přidružená je také chirurgie pro miniinvazivní výkony. Na webu nemocnice fotí právě narozená miminka v Roudnici.

Doporučují maminky porodnici Roudnice nad Labem?

hodnotilo 42 maminek

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Roudnice nad Labem

Rodila jste v porodnici Roudnice nad Labem?
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Kuratko2016 02.04.19 napsala :

Porodníci chválím, kudy chodím. Rodila jsem v únoru 2019 druhé mimi. Dobu předporodní jsem nezažila, malém jsem rodila v autě, takže všechno pak bylo opravdu rychle a vlastně ani nevím, kdo všechno u porodu byl. Ale za sebe mohu říci, že jsem neměla problém se svými porodními přáními (předem odsouhlasenými e-mailem), všechna byla dodržena. Nikdo mě do ničeho netlačil (asi bych to zvládla i bez nástřihu, ale sama jsem si o něj řekla, prý už maličko padaly ozvy a já se necítila dost silná). Po porodu dle mých přání odložené měření a vážení, takže mimi opravdu hned putovalo ke mně a tam zůstalo cca 2 hodiny i během šití. Bonding díky tomu opravdu úžasný nezapomenutelný zážitek, s manželem jsme většinu dobu byli na sále během bondingu sami. Sestra pomohla na žádost s prvním přiložením. Jediné mínus byl starší pan doktor, který mě při šití peskoval, ať se uvolním, že jsem v křeči. Snažila jsem se vysvětlit, že to nedělám schválně, ale že mě to bolí, na což mi dost hrubé několikrát opakoval, že mi nic nedělá a nemůže to bolet (hm, škoda, že si porod a následné pocity tam dole nevyzkouší). Ale nenechala jsem si tím zkazit ty krásné chvíle.

Oddělení šestinedělí jsem strávila na nadstandardu a připadala jsem si jako ve velmi dobrém hotelu se skvělými službami. Všichni velmi ochotní a milí. Vždy při střídání směn se mě chodili ptát, jestli je vše v pořádku, manžel byl až v šoku, jak částo mi tam někdo chodí (nevadilo mi to). Jsem vybíravá v jídle a přesto jsem byla spokojená.

První mimi jsem rodila v Neratovicích, nicméně v Roudnici jsem byla mnohem spokojenější na všech frontách (tedy porod samotný byl v Neratovicích s vlastní PA skvělý, ale pak nulová pomoc od personálu - nedostatek lidí a příšerný pediatr, který mě vystresoval na několik dalších týdnů).

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodnické vložky (ale lze tam koupit)
Přebalovací podložky (jak pod mimi tak na postel)

Sepsat porodní přání, odsouhlasit si e-mailem.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodnické vložky (ale lze tam koupit)
Přebalovací podložky (jak pod mimi tak na postel)

Jídlo ani pití netřeba, všeho dostatek. Jsem hodně vybíravá a najedla jsem se dobře. Sice kynuté buchty možná nejsou na šestinedělí optimální volba, ale moje dítě nemělo problém a byly naprosto výborné :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Richie3 18.01.19 napsala :

Porodnici mohu jen doporučit. Porodila jsem zde druhého syna a právě se tam chystám znovu s třetím miminkem. Personál je milý, vstřícný od prohlídky porodnice, konzultaci porodního plánu až po porod samotný. Příjem byl velmi hladký, předporodní oddělení jsem nenavštívila, šli jsme rovnou do boxu. Vše čisté, jednoduše uspořádané a po ruce. Váňa, polohovací porodní lůžko a toaleta. Nikdo mě k ničemu nenutil, nebyl prudký ani protivný. Paní asistentka je báječný člověk na svém místě. Velice nám pomohla. Manžel se mnou byl po celou dobu a nikdo s tím neměl problém. Po porodu obstarali nejnutnější věci okolo syna přímo v boxu. I jméno jim stačilo až po porordu. Rozhodovali jsme se, až když jsme ho viděli. Následně všichni na 2 hodiny odešli a nechali nás s miminkem samotné. Nezapomenutelné chvilky, které z porodu udělají úplně jiný zážitek. Na oddělení šestinedělí jsme byli s mužem a synem tři noci na rodinném pokoji. Prostorné a příjemné zázemí, nic nám nechybělo. Snad jen strava by se dala ještě vylepšit. Vzhledem k situaci maminek bych snížila příjem bílé mouky, které bylo opravdu hodně. Sestřičky na novorozeneckém oddělení mi připadaly více unavené, možná zvýšit počet personalu.?

Personál: Porodni asistentka Cirmanova, Lekarka Prochazkova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Domluvit a zaplatit si porodní asistentku předem, je velmi nápomocná a vše je více v klidu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nejnutnější doklady jsou na webu porodnice, seznam věcí najdete na netu všude. V porodnici mají dokonce oblečení pro miminko a zavinovačku.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - zabakzulibani 02.10.18 napsala :

Nejlepší porodnice, jakou jsem si mohla vybrat.

Personál: Procházková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby se nebáli říct, co chtějí .

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady papíry. Vodu, přezůvky, kalhotky, košili, kojicí podprsenka, toaleťák, intimní gel, vložky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Tanca 16.08.18 napsala :

Dne 19. 7. 2018 jsem s pomoci úžasné porodní asistentky Lenky Cimlerové přivedla na svět svého druhého syna. Porod byl velice rychlý, ale nic nemění na tom, že příjem a průběh porodu odpovídal mému porodnímu plánu a veškerý personál se choval naprosto skvěle. Na vše se mě vždy zeptali a vše probíhalo dle domluvy. S dítětem jsme byli pořád spolu a na oddělení šestinedělí byl pořád se mnou.

Porodnice je krásně moderní - cítila jsem se tam jako doma, ne jako v nemocnici. Dokonce i jídlo se podává na talířích. :-) Novorozenická péče byla stanadardní, ale i tak se nás ptali a do ničeho nenutili. Veškerý personál byl velmi přátelský. Velmi porodnici doporučuji, pokud chcete individuální a profesionální péči v krásném prostředí.

Personál: Lenka Cimlerová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Kurz hypnoporodu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doporučuji se předem registrovat v porodnici. A vzít si veškeré osobní věci pro sebe a miminko. Oblečení, perlany, kosmetiku pro miminko jsme měli k dispozici v porodnici.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - RenčaaOndra 16.03.18 napsala :

Před 13 dny moje báječná přítelkyně porodila v Roudnické nemocnici naši překrásnou holčičku. Zážitek to byl vážně obrovský a musím říct, že nádherný.

Původně jsme si nebyli jisti, zda chceme rodit v Roudnici, ale nakonec nás přesvědčila dobrá pověst porodnice, ale třeba i to, že vám zajistí profesionálního fotografa, aby vám udělal aspoň pár fotek vašeho nového člena rodiny, a to zcela zdarma.

Co se týče personálu, musím jenom chválit. Všichni od uklízečky až po primáře byli příjemní a naprostí profesionálové. Nikdo neměl problém poradit, usmát se nebo pomoci. Pokoje byli čisté a vybavené. Možnost spát na pokoji s holkama bylo hlavně pro maminku k nezaplacení - samozřejmě to bylo v rámci nadstandardu. Ta kromě jiného ocenila také možnost zvolit si polohu při porodu, napustit si vanu atd.

Tímto chceme poděkovat celému porodnickému týmu, fotografovi i uklízečce. :-)
Pokud chcete rodit v příjemném prostředí za pomoci profesionálů, jděte do porodnice v Roudnici nad Labem.

Ondra a Renča

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dobrou náladu

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Twixinka 14.10.17 napsala :

V porodnici v Roudnici nad Labem jsem nedávno přivedla na svět své první miminko a musím říct, že jsem si nemohla vybrat lépe! Až na jednu nepříjemnou dětskou sestřičku byli všichni opravdu velmi milí a vstřícní.

Porod byl sice s nástřihem hráze a malá byla vytažena porodnickými kleštěmi z důvodu omotaného pupečníku kolem krku, ale i tak vzpomínám na porod jako na něco moc hezkého a to díky naší malé, která je naprosto v pořádku. A vím moc dobře, že malá je v pořádku hlavně díky rychlosti personálu, který na nic nečekal, sdělil mi, co bude dál a maximálně za minutu (manžel tvrdí, že max 20 vteřin) byla malá venku. Takže i v případě komplikací je personál v roudnické porodnici opravdu skvělý, sehraný a umí si s nimi velmi dobře poradit. Následná péče byla také skvělá, neměla jsem pocit, že bych někoho svými dotazy či prosbami otravovala, celkově mi přijde, že personál je opravdu skvělý tým a panuje zde velmi klidná a přátelská atmosféra, což je určitě důležité, jak pro přicházející rodičku, tak pro ženu po porodu!

Strava v porodnici byla podle mého názoru dobrá a jídla bylo dost.

Personál: MUDr. Jan Havlík, porodní asistentka Lenka Cimlerová, MUDr. Klára Sobotková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě doporučuji si porodnici prohlédnout ještě před porodem, velmi mi pomohlo, že jsem nešla do úplně neznámého prostředí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Co se týče potřebných věcí, tak jsem se řídila seznamem na stránkách porodnice a radami porodní asistentky, která nás porodnicí provázela při registraci a nic mi nechybělo. Naopak plenky přinesené z domova jsme vůbec nevyužili, neustále mi byly dodávány nové a to bez toho, aniž bych si o ně řekla s tím, že použiji svoje. Na miminko dostanete v porodnici opravdu vše, včetně oblečení. Akorát nám bylo doporučeno při prohlídce si vzít jednorázové podložky na přebalování a ty jsme opravdu využili přinesené z domova.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - kajuska.urbanova 16.05.17 napsala :

Tak za mě absolutní nespokojenost…

Měli jsme zaplacený nadstandard a vůbec to tak nevypadalo. Manžel spal na proleželé pohovce s roztrhanými polštáři. Jídlo, které si zaplatil, manžel ani nedostal. Já, co jsem dostala, bylo naprosto nechutné (např. suchý rybí file s oschlými bramborami, jako kojící matka jsem dostala květák a pomeranč apod).

Co se týče porodního plánu, nedodrželi absolutně nic. Nedostala jsem míč, i když jsem si zažádala i osobně, kontrakce jsem měla každé 3 min a nikdo se o mě nezajímal. Nakonec po vyvolávačce jsem šla na akutního císaře. Chtěla jsem být okamžitě umrtvená celá, ale sestřička, co si tam chodila okolo koukat jen tak na mě v bolestech, pak na křesle, mě PŘEMLOUVALA, ať si nechám dát jen lokál. A i když jsem říkala, že nechci, že chci být teď hned umrtvena prostě celá, tak mě furt přemlouvala. No, nakonec přemluvila. V případě akutního císaře se o ničem nemá diskutovat a okamžitě umrtvovat celá!

A to ještě nemluvím o poporodní péči.

Po operaci mi bylo neskutečně zle a říkala jsem, že něco není v pořádku. Druhý den zamnou přišly 3 ženy (mám pocit, že jedna z nich byla uklízečka) a tahaly mě do sprchy, i když ze mě tekla krev na podlahu a nemohla jsem se absolutně hýbat, motala se mi hlava apod…

Manžel to nevydržel a seřval je, co to jako vlastně vůbec dělaj, když vidí, že kolabuju! A na tento popud mi udělali krevní testy a ejhle co nezjistili? No že mám málo krve, že ano… (to mi je nemohli udělat už po operaci, jak se to správně dělá?). Takže hned nechali objednat 3 transfuze. Napíchali do mě hrozně moc věcí, jizvu po kanyle z ruky mám ještě doteď (4 měsíce po porodu).

Při propuštění mi dělali ještě ultrazvuk břicha a zjistili, že tam mam velký hematom. Dali mi antibiotika a pustili mě domů, že na kontrolu příští týden mám dojet. Doma jsem se nemohla ani hýbat, z břicha mi z ničeho nic začalo vytýkat docela dost krve. Byla jsem z toho už velmi velmi zoufalá. Krev mi vytýkala asi 2 měsíce, jestli ne víc (což bylo dobře, že se to tam nehromadilo, ale manžel musel být na ošetřovačce, aby se mohl postarat o syna 1 měsíc a 2 týdny.

Po týdnu zjistili, že ta paní, co mi dělala ten ultrazvuk při propuštění, je úplně hloupá a vůbec mě pouštět neměla a měla jsem jít ihned na sál na dočištění a vypuštění krve. No, chtěli si mě tam opět nechat, ale přes můj hysterický záchvat, že tam byt prostě nechci a nebudu, mi na malém šálku strčili peán do čerstvé jizvy a krev tlakem vymačkali - 3 dny po sobě a píchali antibiotika do zadku každý den 7 dní. Kdyby nebylo paní, stát se to nemuselo, a kdyby mi dren po operaci nevytáhli už ráno, mohli mi ušetřit neskutečné bolesti po dobu 2 měsíců.

Personál až na pár výjimek dostatečný (takže za 4). Co se týče kojení, ukázali mi jednou, jak se to dělá (a to jsem byla pod prášky) a pak mě v tom nechali plácat, takže samozřejmě bradavky v háji.

Porodní plán absolutně neakceptovali, protože jsem tam mela psáno, že velmi velmi prosím o bonding, a když to nepůjde u mě, tak ze ho přeji aspoň manželovi, který mohl být po celou dobu císaře se mnou. Manžela se ptali jestli chce přiložit dítko. Ten samozřejmě ihned souhlasil, mooooc se těšil. Dítě mu přinesli umyté a zabalené v ručníku či v čem… Manžel byl moc zklamaný a já taky.

Péči o novorozence jsme absolutně neměli, neporadili ( jen základy a ještě špatně jako třeba mazat zadek při každém přebalování, přebalovat před každým kojení, nutit dítě do kojení? No děs prostě).

Co se péče o mne týče, vše za ně dělal manžel (vodil mě do sprchy, na wc apod., protože tahat násilím se nenechám).

Jediný pozitivní je na tom fotograf, který dělá vážně krásné fotky a je s ním super domluva.

Do Roudnice už nikdy! Bohužel za mě velmi negativní zkušenost. Bylo toho daleko víc, ale už si na vše takhle narychlo nevzpomenu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

I na nadstandard si vezměte vše, co je napsané, že si máte vzít do porodnice (plíny dostanete, ale koukají na vás blbě, že jste si nepřivezla svoje), erární košile nemají, ručníky, toaleťák, klidně i jídlo, protože to je vážně horor, vložky, kalhotky, oblečení na mimčo, hlavně jelení lůj.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - vendyca 04.02.17 napsala :

Byl to můj třetí porod a byla jsem maximálně spokojená - jak s péčí personálu, tak s prostředím porodních sálů i šestinedělí. Porodnice je skutečně rodinná, měla jsem pocit soukromí a klidu, což je pro mě velmi důležité. Skutečně jsem si po porodu odpočinula, vizity byly hotové v 9,00, což se při předchozích porodech nedá říci. Všichni byli velmi ochotní, dobře naladění, což je dneska vzácnost. Nikdo mě nezatěžoval zbytečnostmi, na všechno se mě ptali. Takhle si představuji ideální porodnici. Doporučuji všemi deseti.

Personál: Lenka Cimlerová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nechat si přinést ještě něco na snídaně a svačiny, ovoce a zeleninu, toho bylo málo.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Podložky na přebalovák pod miminko, dostatek nočních košil, poporodní vložky a kalhotky, dostatek ručníků.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - david.beershack 07.11.16 napsala :

V porodnici jsem poprvé rodila v květnu 2015 a nyní i svou druhou dceru, a to v říjnu 2016. Obě moje zkušenosti s porodnicí se dají vystihnout slovy naprostá spokojenost.

Všechny porodní asistentky i lékaři se kterými jsem se setkala byli velice milí, vstřícní a podpůrní, takže se člověk cítil maximálně příjemně, uvolněně a v bezpečí. Jakýkoli zásah do porodu lékaři předem zkonzultují a do ničeho nenutí. Po porodu v obou případech dvouhodinový bonding a ponechání maximálního soukromí ze strany personálu.

Na oddělení šestinedělí jsem byla spokojená také. Chtěla jsem mít dceru u sebe v posteli, což se sestrám ani paní doktorce nelíbilo, ale nechali mě podepsat papír s tím, že to tak chci a je to na mojí zodpovědnost, a pak už to nikdo nekomentoval.

Zažila jsem porodnici po rekonstrukci. Myslím, že nyní zde člověku opravdu nemůže nic chybět. Vybavení je prvotřídní a prostory působí příjemně (nyní porodnice disponuje třemi porodními místnostmi). Byla jsem na nadstandardním pokoji. Veškeré jídlo nosí sestry na pokoj, pořád se chodí někdo ptát, zda něco nepotřebujete. V obou případech jsem šla po 72 hodinách domů a odcházela jsem šťastná, že jsme nakonec vybrali právě Roudnickou porodnici, i když jí nemáme právě nejblíž.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučuji se do porodnice přijít podívat na prohlídku. Seznámíte se s prostředím a navážete kontakt s personálem, což na mě mělo velice pozitivní vliv.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

K porodu košili a ručník, na později síťované kalhotky a porodnické vložky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 14.01.16 napsala :

Původně jsem chtěla rodit v porodnici na Mělníku, která byla vždy vyhlášená a mám jí nejblíže. Nakonec se vše vyvinulo jinak a v mém termínu se Mělník rozhodl porodnici uzavřít. Navíc se vyrojilo spoustu negativních zkušeností souvisejících s odchodem personálu z Mělníka právě do Roudnice. Roudnici jsem měla jako alternativu právě k Mělníku.

Velkou výhodou je, že Roudnice nevyžaduje dopředu registraci - ale přesto doporučuji využít možnosti si porodnici prohlédnout a při té příležitosti se i registrovat. Co musím vyzdvihnout, je perfektní personál - jejich chování a vstřícnost od kurzů, po příjem, porod i následnou péči můžu jen chválit! Všichni příjemní, usměvaví a vstřícní! Závěr byl trošku dramatičtější, a i přes to, že je porodnice maličká, bylo najednou kolem mě místo jednoho lékaře a jedné PA deset lidí a vše „frčelo“.

Vybavení porodnice i nadstan. pokoje je trošku zastaralejší třeba oproti Mělníku, ale naprosto dostačující. :-) Strava nebyla nejhorší, něco se dalo, něco ne - ovoce, mléčných výrobků byl dostatek. Vše kvalitní, vařená strava, tj. oběd, byla silně podprůměrná a po porodu vcelku nevhodná, chyběla mi zelenina.

Neměla jsem žádný porodní plán. Od začátku jsem personálu důvěřovala, vše si nechala vysvětlit, ptala jsem se a nebyl žádný problém - nikdo mi nic nenutil. Jediné, co považuji za nevhodné, a bylo by dobré to vyřešit, je umístění hekající čekatelky na porod na pokoj k čerstvým maminkám (kontrakce byly, ale na porod to nevypadalo, jinak je samozřejmě těhotná umístěná na sálku s bazénem, míčem apod).

Dětské sestřičky byly všechny super, poradili perfektně s kojením. Každá má trošku jiný přístup, což není od věci, protože každá jsme jiná. :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Absolvovat prohlídku porodnice i předporodní kurz a kurz kojení.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pro sebe delší vložky tj. Batist Flower (Sanu, které jsou k dispozici, jsou velmi krátké), dostatek ručníků a nočních košilek; pro mimčo látkové plínky, možná i nějaké oblečky (měli jsme drobka a ve všem nám plaval. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 30.11.15 napsala :

V Roudnici jsem rodila v září 2015. Tuto porodnici jsem si vybrala protože na mě působila takovým domácím a útulným dojmem. V červnu jsem se zúčastnila dne otevřených dveří, kdy nám porodní asistentka ukázala porodní sály,všechny pokoje a odpovídala na dotazy. Později jsem zde absolvovala také předporodní kurzy o porodu a o kojení spojeným s péčí o novorozence.

Původně jsem plánovala být na nadstandardním pokoji, což se nakonec nepovedlo, protože jsem rodila v době kdy porodnice byl plná a všechny nadstandardy byly obsazené. Byla jsem tedy na normálním pokoji s dalšími dvěma maminkami. Na pokoji nebyla žádná skříň na naše věci, takže jsme tam byly ve třech trošku stísněné a skákaly si navzájem přes tašky.

U porodu se mnou byl přítel. Porodní asistentka mě chodila pravidelně po každé kontrakci kontrolovat. Nejdřív jsem ležela na porodním lůžku a pak jsem seděla na míči. K samotnému porodu byl zavolán pan doktor. Byla jsem trošku mimo, ale hodnotit péči při porodu mohu pozitivně. Nikdo na mě nebyl nepříjemný a nikdo na mě nijak nenaléhal. I když jsem byla maličko hlučnější. :)

Po porodu nás nechali s přítelem a s miminkem dvě hodiny na sále. Co se týká dětských sester,tak jsme s žádnou problém neměli. Já jako prvorodička jsem ocenila každou jejich radu ohledně kojení, přebalování i koupání. S kojením jsem sice začínala už v porodnici přes kloboučky, ale ty jsem doma po měsíci odbourala.

Personál: MUDr. Jíra

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zajít si do porodnice předem a seznámit se s prostředím. Když jsem pak jela k porodu, nebyla jsem nervózní z nového prostředí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Přezuvky, noční košile na knoflíčky, síťované kalhotky, dostatek poporodních vložek, oblíbené pití.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Bárička87 29.04.15 napsala :

Porodní bolesti mi začaly v pondělí okolo poledne a stupňovaly se, tak jsem si okolo páté zavolala sanitku a hned mě začaly opečovávat.

Malý se narodil až v úterý před 19. hodinou, ale bylo skvělé, když mi ho poprvé dali do náruče a nakojit. Plakala jsem radostí. Nejkrásnější pocit na celém světě.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hodně pyžam, hodně velkých vložek a polštářky do podprsenky.Vložky doporučuji Tampax, hodně berou a nekroutí se.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodně pyžam, hodně velkých vložek a polštářky do podprsenky.Vložky doporučuji Tampax, hodně berou a nekroutí se. Všechny doklady a případně i napsané doklady tatínka, tím myslím rodné číslo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - gaginka77 19.06.14 napsala :

Již jednou jsem zde psala mou zkušenost s touto porodnicí. Letos 17.1. 2014 jsem zde rodila již potřetí a mohu vám napsat jen samou chválu.

Měla jsem vyvolávaný porod kvůli velikosti miminka. Na předporodním pokoji jsem využila míč, vanu i žíněnku. Paní doktorka mi hodně pomohla, nebýt jí, šla bych rodit císařem, protože měl malý velkou hlavičku a nesestupovala tak, jak by měla. Nakonec jsme to zvládli a malý se narodil s váhou 3,902 g, délkou 53 centimetry a se šňůrou omotanou kolem krčku. Tatínek byl u porodu, přestřihl si pupeční šňůru. Malého mi dali hned po porodu na břicho. Při porodu jsem hodně krvácela, ale za to nikdo nemůže. Po porodu jsem dostala transfúze.

Za těch skoro 13 let, co sem tu byla naposledy, se to ještě zlepšilo, velmi milý personál, vstřícný. Často se mě ptali, zda něco nepotřebuji, co jsem potřebovala, to mi bylo srozumitelně vysvětleno. Strava byla vhodná pro kojící maminky a vcelku chutná. Pro malého jsem nepotřebovala nic kromě osušky a věcí na cestu domů. Plenky kosmetika pro dítko i poporodní vložky mi naprosto vyhovovaly.

Personál: MUDr. Viglašová Katarína, sestra Jana Báčová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučuji se nebát na vše zeptat, sdělit svá očekávání a přání, co se týče porodu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, síťované kalhotky, osušku pro miminko.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Danka1987 15.06.14 napsala :

Naprostá spokojenost, rodinná nemocnice, veškerý personál ochotný, vstřícný, příjemné prostředí. Naprosto respektovali můj porodní plán, vše mi předem vysvětlili, zeptali se, zda souhlasím.

Měla jsem soukromí na předporodním pokoji, měla jsem k dispozici vanu, míč a jiné pomůcky. Při samotném porodu jsem si mohla vybrat polohu, manžel mi dával kyslík, aby se mi lépe tlačilo, což doporučuji. Ihned po porodu mi malého dali na kůži - pouze zabaleného a otřeneho, jak jsem si přála. Kontrolu životních funkci udělali na mě a se zbytkem jako vážení, měření atd. počkali po dvou hodinách za doprovodu manžela.

Po porodu jsem se mohla najíst a napít, po dvou hodinách jsme šli na pokoj, kde mohl se mnou být manžel, mohl i přespat. Péče dětských sester super, ochotně pomohly s kojením, koupáním atd. Jídlo také super. Jen asi jako všude hrotili, aby malý přibíral už dva dny po porodu, než jsem se rozkojila a malý přibral. Trvalo to čtyři dny a pak nás pustili domů.

Celkové velká spokojenost. Doporučuji.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Seznamte se s porodnicí, předem pošlete porodnici plán na e-mail porodnice k písemnému odsouhlasení.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vezměte si na 1. dobu porodní hroznový cukr, na pobyt pleny a příbor, zbytek dostanete. Také oddací list pro matriku. Já potřebovala kloboučky na kojení, doporučuji koupit od firmy Medela, já je koupila až třetí den po porodu s již rozkolu samými bradavkami.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Michellie 02.01.14 napsala :

Roudnickou porodnici rozhodně doporučuji. Personál porodnice i novorozeneckého oddělení byl moc milý, často se mě ptali, zda něco nepotřebuji, případně jestli se já i miminko cítíme dobře. Jsou ochotní pomáhat s kojením i koupáním.

Strava opravdu nebyla nic moc, ale kvůli jídlu tam nejsme. :) Měla jsem nadstandardní pokoj, kde s námi bez jakéhokoliv problému mohl spát i manžel, návštěvy k nám pustili i po osmé večer.

mě mladá slovenská doktorka a ještě jedna porodní asistentka, moc milé, přátelské a klidné, jména bohužel nevím. Vůbec jsem se ničeho nebála, vždy mi vše vysvětlili a chovali se opravdu mile.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Absolvovat předporodní kurz.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Poporodní vložky Hartmann (ty jejich nejsou tak pohodlné a lepí), jednorázové kalhotky Tena (síťové se vytahují), osušku, příbor, vlhčené ubrousky pro miminko (spotřebovali jsme jich dost).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - gaginka77 29.12.13 napsala :

V této porodnici jsem rodila už 2×. Poprvé v lednu roku 1999, podruhé v roce 2001 a v obou případech jsem byla naprosto spokojena s péčí lékařů, porodních asistentek i dětských sestřiček. Všichni byli velmi milí a ochotní, vždy měli čas odpovědět na dotazy, které jsem měla. Jediné, co mi nevyhovovalo, byla strava. V současné době je tam naštěstí už výběr ze 2 jídel, takže jediná vada odstraněna. Mám to cca 23 dní do porodu třetího dítka a samozřejmě rodit půjdu opět tam. Vše je tam takové domácí a klidné oproti velkým porodnicím, což je pro mě velmi důležité.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, toaletní papír, osušku pro miminko. Jinak vložky, pleny, kosmetiku pro mimi značky Hipp i oblečení není třeba brát, vše dostanete.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 06.03.13 napsala :

Roudnická porodnice byla super. Přístup personálu byl profesionální - jak doktoři, tak sestry. I když výjimka se taky najde, ale nikde není nic 100%. Rodila jsem v roce 2011 a škoda, že je porodnice už dnes zavřená. Druhé dítko jsem chtěla taky rodit tam, ale asi se mi to už nepoštěstí, škoda.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír a příbor.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - šmírunka 25.04.12 napsala :

Rodila jsem v únoru 2012 v této porodnici, byla jsem naprosto spokojená. Výborné porodní asistentky i lékaři. Naprosto profesionální přístup a dokonalá péče. Dětské sestry byly také výborné. Vybavení pokoje slušné. Další dítě bych určitě rodina zase v Roudnici nad labem.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vůbec se nebojte, fakt jsou tam bezvadní

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, toaletní papír

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 08.04.12 napsala :

V Roudnici jsem rodila v červnu 2010 byla jsem naprosto spokojená bezva přístup během porodu i po něm.

Personál: Dr. Kolářová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Vlaďka28 10.03.12 napsala :

Rodila jsem i podruhé v této porodnici a tentokráte nemohu nikomu nic vytknout. Všechno bylo v naprostém pořádku a byla jsem moc spokojená.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Teruse 30.01.12 napsala :

Rodila jsem v Roudnici 1.11. 2011. Porod proběhl plánovaným císařem /jizva je dnes téměř neviditelná/ pod vedením pana primáře, u kterého jsem vedena jako jeho pacientka. Moje těhotenství nebylo vůbec jednoduché, v prvním trimestru jsem prošla náročnou chirurgickou operací v cca dvouhodinové narkóze, testy těhotenství odhalily až po operaci. Prošla jsem pooperační léčbou, opiáty tlumící bolest a rentgenem. První tři měsíce bylo vše nejisté.

Všechny testy včetně amnio dopadly dobře :-).

Díky opravdu precizní péči pana primáře během těhotenství a celého jeho kolektivu při porodu a také chirurga operatéra z Turnova, který kvůli rtg kontaktoval SÚJB, mám dneska krásného zdravého tříměsíčního chlapečka.

Personál porodnice i samotná porodnice z mého pohledu neměly chybu.

Žádnou špínu jsem tam nikde neviděla, uklízečka chodila každý den, vytírala a utírala stoly, umývala wc a koupelnu.

I jim velký dík za péči o mě a našeho malého Dádu.

Personál: primář Mudr. Chocholatý a spol

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Toaletní papír, příbor

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky, osušku pro mimi, možná i jednorázové přebalovací podložky, měla jsem i lehátko nakoupání

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - hani83 23.11.11 napsala :

Porodnici v Roudnici mohu jen doporucit. Porod a nasledna pece o me a o miminko byla vyborna. U porodu mi velice pomahala porodni asistentka i pan doktor, protoze po nekolikatydenni hospitalizaci na luzku jsem nemela dost sil na´vytlaceni prcka.
Tim se dostavam k dalsi pochvale. Me velke diky patri panu doktoru Hroudnemu, pani doktorce Kolarove a celemu personalu gynekologickeho oddeleni. Diky nim se mi podarilo maleho v poradku donosit a jejich mily pristup mi pobyt v nemocnici udelal snesitelnejsi.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 05.09.11 napsala :

Dobrý den, rodila jsem v Roudnické porodnici a můžu jen doporučit. Byla jsem absolutně spokojená, doktoři, porodní asistentky, sestřičky i dětské sestřičky jsou moc hodné a ochotné. Všem moc děkuji.

Personál: MUDr. prim. Chocholatý, porodní asistentka Pavlína Klepáčová Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 30.08.11 napsala :

Já apsolutně Roudnickou porodnici NEDOPORUČUJI!!!! Bylo to šílený tam rodit. Už nikdy v životě tam rodit nejdu. Byl to můj první,a poslední porod v týhle porodnici.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - terynka006 26.05.11 napsala :

na roudnickou porodnici si nemůžu stěžovat rodila mě paní doktorka Procházková.Jediný kdo mi vadil byl pan doktor Hroudný modlila jsem se aby mě nerodil on a měla jsem štěstí.Již v poradně mi totiž řekl že bez kleští neporodim a nakonec jsem dceru porodila i bez nich.:-)

Personál: Dr.Procházková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Luccia 17.05.11 napsala :

Rodila jsem v září 2010 v Roudnici císařen svoje dvojčátka, narodili se týden před plánovaným císařem a všechno naprosto bez problémů. Můžu porodnici jen doporučit. Na moje přání mě rodila paní dr. Procházková, naštěstí jsem s ní byla předem domluvená, ale od letošního roku už v nemocnici bohužel nepracuje. Službu měl sice pan doktor Hroudný, ale ten je snad jediný v této porodnici, který měl velmi necitlivý přístup a nechtěla bych u něj rodit ani za nic, stačilo mi, že jsem u něj byla jednou na ultrazvuku a málem jsem tam s sebou sekla, jak mi mačkal břicho, jeho fakt nedoporučuju, navíc si pro sebe něco mumlá a slyšela jsem ho, jak jedné těhotné dokonce nadává.
Ale jinak personál- sestry na gynekologii super, dětské taky celkem v pohodě, i když se mnou asi měly víc práce, protože jsem musela přikrmovat a trochu mi teda vadilo, že po kojení jsem se musela doprošovat Nutrilonu pro děti a to, že mě honili mít všechno hotové v určitou hodinu a samy tam nebyly, když jsem je potřebovala a pak přišly a byly cítit cigaretama. Skvěle mi pomohla s kojením sestra z gynekologie, laktační poradkyně paní Cimlerová, ta byla super a když měla službu, tak se mi věnovala.
V porodnici jsem byla 6 dní, 6. den jsem se plně rozkojila, tak kojím dodnes a jizvu po císaři nemám téměř vidět. Celkově na to vzpomínám velmi pozitivně.

Personál: Paní doktorka Mária Procházková,, pan doktor Ota Šálek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mít trpělivost, pokud se nepodaří hned kojit a zkoušet to dál a říkat si o pomoc sestřičkám, od toho tam jsou

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, oblečení po miminko, měli všechno velké a špatně se to oblékalo

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Daylight2 21.12.10 napsala :

září 2010 jsem rodila v porodnici v Roudnici nad Labem a byla jsem spokojená s personálem při porodu byli ochotný a milý. A další péče co se týkala po porodu tak nemám proti ní vůbec žádné výhrady.

Personál: P.Procházková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - bjiricek 20.09.10 napsala :

Dobrý den,
9.9.2010,se nám narodil císařem chlapeček,rodila nás na moje přání,paní doktorka Procházková,kterou můžu jen a jen doporučit,velice lidský přístup,milé jednání,vše super!!
I personál na porodnici v pořádku!!!
Paní doktorko moc Vám děkuji!!!
s pozdravem Dragoňová,pokoj č1.

Personál: Dr.Procházková Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 22.08.10 napsala :

Dobrý den,já jednoznačně nedoporučuji rodit v Roudnické porodnici!! Je to tam otřesné,opravdu vše!!! Rodila jsem tam už dvakrát a třetí porod jsem radči absolvovala v Pražském Motole.A Motol můžu jen a jen doporučit: Jsem zRoudnice, Michaela 38 let.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 13.08.10 napsala :

Rodila jsem v Roudnické nemocnici v roce 2009.
Byla jsem tam 20 dní,takže jsem okoukala přístup sestřiček. a musim říct,že sestřičky z porodnice jsou profesionálky a bezva!! Zato dětské sestry! Děs a hrůza!!!!
Nosily my malou jak kočka kotata! Kdokoli byl za mnou na návštěvě, tak se divil,jak s dětmi zacházejí: Moje sestra chtěla jedné sestře vynadat,ale já jí to zakázala. Nechtěla jsem si dělat problémy. Už tak jsem jich měla víc než dost a byla jsem závislá na těch ochotných sestrách! Aby se mi starali o dítě,já měla spackaný císařský řez a musela jsem jen ležet.
Sestra mou malou držela na ruce,ta brečela jak tůr,a sestra vesele hrála na pc karty!!! Nevím jak se jmenovala,ale byla to ta nejstarší na oddělení.
No,když vezmu čistotu pokojů,kde jsou čerstvě narozená miminka,tak dyk borec! Tažku jsem měla pod postelí,v centimetrové vrstvě prachu: Nešlo to ani očistit. Až doma jsem to vyprala z těch chomáčů prachu!
Byla jsem tam v době,kdy měl pan primář Chocholatý dovolenou,a to bylo vážně znát,když se vrátil!
Za ten týden,my uklizečka neutřela stolek ani jednou a jak se vrátil primář,tak lítali i parapet utřeli :-))
Lékaři,sestry porodní říkám,uplně bezva! Až na MUDr Hroudného,toho moc nemusím :))
ASle jestli budu ještě někdy rodit,tak v Rci určitě ne!!!!!!!!!!!!!!!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mít pořádně obalené nervy na sestřičky z dětského!!!!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor a toaleták.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 09.08.10 napsala :

Mohu jen doporučit skoro rodinné prostředí rodila jsem tam dvakrát jednou před 23mi lety a loniporodní asistentka semnou byla od začátku až do konce jen chválím

Personál: prim.Chocholatý

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

základní hygienické pomůcky já měla i mp4 kterou jsem měla zapnutou

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - evuska 23.06.10 napsala :

Porodnici v Roudnici nad Labem mohu jen doporucit. Mala porodnice s velmi prijemnym personalem.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

jednorazove prebalovaci podlozky

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 21.06.10 napsala :

V roudnicé porodnici jsem rodila dvakrát a musím pochválit profesionální přístup nic jim nebylo a těžko se vším poradily vysvětlily měla jsem to štěstí že mě rodil pan primář Chocholatý jak před dvacetitřemi lety tak před rokem a půl s tímto panem doktorem se rodí samo.Ale i ostatní doktoři jsou perfektní.Všem rodičkám jenom roudnickou porodnici můžu vřele doporučit.Jedině co trošku kazí je pan primář dětské pediatrie který neinformuje o vývoji miminka zprávu si mamina musí přečíst z propouštěcí zprávy a je cítit cigaretama což se k miminkům nehodí ale spolehlivě to nahradí úsměv sestřiček

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Dodulka 26.05.10 napsala :

V ROudnici jsem rodila v lednu 2009. Příjem byl ve 4 hodiny ráno a naprosto v pohodě! Vše nám ( mně a manželovi) bylo hezky vysvětleno, co se bude dít atd… Měli jsme absolutně volný pohyb po areálu nemocnice. Jen ten můj byl krátkodobý, jelikož porod běžel rychlostí blesku. Po vyšetření jsem chvilku využila balon a pak už honem na sál. Zaujalo mně naprosto skvělé, pohodlné, polohovatelné porodní křeslo. Por.asistentky byly strašně moc milé, ve finále i včetně doktora ) jsem ten tip, co si pomáhá křikem, ne hysterickým, ale rozhodně hlasitým :) :) ) všichni mě moc povzbuzovali a prcek byl za chviličku na světě. Chtěla jsem ho hned dát na bříško a bylo mi vyhověno, po rychlé očistě se ke mně opět vrátil a byli jsme spolu celé ty 2 hodiny, on přisátý na prsu. No nádhera.
Péče po porodu byla taky skvělá. Měla jsem trošku problémy s mlíčkem v jednom prsu, ale všichni mi moc pomáhali a tak jsem pak úspěšně kojila 13 měsíců.
Vím, že je v porodnici jeden nadstandartní pokoj, ale snad ani není třeba:)
Jediné, co by se mohlo trošku upravit, je strava pro novopečené maminky, myslím, že je až moc často nadýmavé jídlo, nevhodné pro toto období života… ale zase chápu, že je porodnice maličká a asi není prakticky možné zařídit jiné jídlo pro pár lidí.
Z sebe dávám ROudnické porodnici 1 s milionem *

Personál: všichni zaměstnanci porodnice

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně být v klidu a nebát se na všechno zeptat a klidně se i svěřit se svými starostmi, obavami…

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

hodně sil a dobrou náladu
jinak vše ostatní poradí porodní asistentka na předporodním kurzu, i ten v Roudnické porodnici vřele doporučuji!!!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - zdena513 07.04.10 napsala :

Dne 15.2 2010
Jsem rodila v Roudnici, narodil se malej Lukášek, a moc ráda bych tuto porodnici jen a jen doporučila,doktorka u porodu byla moc hodna a moc mi pomohla, a tím myslím i sestříčky,když jsem něco potřebovala nebyl problém,

až teda na jednu starší dětskou sestru, měla nam dat přikrm ale nedonesla nam ho, az o hodinu pozdějš a ještě studenej

ale jinak ostatni sestřičky a doktoři byli moc příjemný

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Je to na nich kam pujdou rodit, ale ja na Roudnici nemužu nějak zanevřít

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

No na děti maj všechno, co sebo to dostanete od sveho doktora napsane co sebou do poodnice

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - verča a synové 14.02.10 napsala :

Zdravím všechny nastávající maminky.Já jsem rodila v Roudnici 2krát,2006 a 2009.Při prvním synovy jsem si proležela přes měsíc v nemocnici a po druhé pomalu 4měsíce.U obouch jsem měla předčasný porod v 36t.Prvního kluka mi odrodila p.Procházková,která mě držela psichicky v klidu,u druhého mě rodila p.Kolářová a taky vše proběhlo bez problémů,ikdyž se mi kluci narodili přesně o měsíc dřív,tak byly a jsou v pořádku do dnes,co se týká roudnického personálu,nemůžu si stěžovat,byla jsem maximálně spokojená,jen to dlouhý ležení a čekání na porod,bylo psichicky náročné,ale i to stojí zato ,když vám přinesou to malí stvořeníčko.Rozhodně bych nikam jinam rodit nechtěla a stejně,když na vás příjdou bolesti,tak vám je jedno kde jste,hlavně když to bude zavámi.Veronika

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - NikolaM 09.02.10 napsala :

Rodila jsem v Roudnici 2× (leden 2008, březen 2009), při obouch porodech byla úžasná paní doktorka Mária Procházková,které jsem max.důvěřovala. Sice zde nepodávají epidurál,ale paní doktorká dělá tzn.blok,což rodičkám na chvíli pomůže od bolestí. Myslím, že to dělá i Dr. Coufalová. Sestřičky jsou vcelku milé,nevtíravé,ale je jich málo,takže nečekejte žádnou extra péči. Je lepší mít sebou někoho z rodiny (přítel mě po porodu vedl do sprchy,ve směs dělat to co by měla dělat sestra). Techniku kojení mi nikdo neukázal,takže kluka nechaly hladovět,u druhého to bylo podobné. Ale po první zkušenosti jsem si do porodnice vzala svůj sunar a když měl malý hlad dostal sunar hned a nikde jsem nenaháněla sestru.
S primařem dět.odd. jsem se setkala,kouknul,zahuhňal,zapsal a šel.
Nemůžu říct, že péče v této porodnici je výborná nebo špatná…každá z nás očekává něco jiného a má rozdílné nároky,ale když dostaneme do náruče naše dlouho očekávané mimi,tak je vše tatam a my jsme max.spokojené.
Porodnice má málo pokojů a wc a sprchu na chodbě i pro nadstandartní pokoj,na pokoje chodí návštěvy,takže soukromí je minimální. A nemají inkubátor pro miminka, jen vyhřívané lůžko,takže pokud jsou nějaké komplikace,tak se vozí mimča do Ústí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

příbor,toaletní papír…veškeré hygienické potřeby…vložky davají. Soupis věcí je na www.stránkách nemocnice a řeknou Vám to i na předporodním kurzu.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Havlice1 16.01.10 napsala :

V porodnici v Roudnici nad Labem jsem rodila před necelými 3 měsíci, co se týkalo porodu bylo vše v pořádku, všichni byly milý, trpělivý a pomáhali jak to šlo.........

Bohužel následná péče už se mi nelíbila,asi jsem zrovna měla smůlu, neznamená to že je to špatná porodince, sice všechny dětské sestry byly milé a nijak se nikomu nevnucovali, ale také neporadili s kojením, naše malá nechtěla sát, jedna sestra se jednou pokusila navnadit ji glukosou, to bylo vše pak mi poradili udělat špičku - což je hloupost, dítě má přeci chytit i část dvorce ne jen bradavku.....

Pořád mi jen říkali že se časem chytí......... Na noční přišla sestra která byla opravdu ošklivě nemocná, z nosu teklo, tváře rudé od horečky, chrchel jako blázen a ta vrazila dětem které měly dokrm (což byla většina snad krom jednoho miminka) lahvičku s mlíkem a dudlíkem jako hrom......a to jsme jí museli nahánět přes porodní sestru, protože na novorozeneckém neustále nebyla, což se mi také moc nelíbilo, že sestry pořád někde pobíhali.......
Tato sestra také byla u porodu dalšího miminka a přebírala ho do péče, což maminku šokovalo (ani se nedivím)
Podle dětského primáře byla naše dcerka žloutenkou oranžová jako pomeranč v pořádku - doslova mi řekl že vypadá pěkně a můžeme jít domů…Potkala jsem se na sonu nožiček s dalšími maminkami které tam se mnou leželi a ani jedna nekojí - to už bohužel není náhoda

Takže pokud rodit v Roudnici, tak si určitě zajistit porodní asistentku, která tam zároveň funguje jako laktační poradkyně, pokud chcete kojit......

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Miňulka 15.01.10 napsala :

Já jsem rodila v Roudnice před 4 měsíci a byla jsem spokojená, drobné vychytávky jsou všude, ale nemám na co bych si stěžovala, byl tu zmíněný dětský primář, toho jsem nezažila, měl dovolenou,ale jedna druhorodička říkala,že v porodce je fajn, ale na ambulanci nee… Všichni na nás byli hodní, jen se nebát zeptat, třeba na kojo, sestry se nevnucují, ale nebrala bych to jako lenost, spíš by to mohlo některé maminky otravovat, když to nepotřebují.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

již zmíněný příbor, síť. kalhotky, vložky, plenky, kosmetiku pro děti dostanete, je dobré mít osušku (nej velká plena) pro mimčo, jednorázové plenky nám ještě zbývali

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Anonymní 01.01.10 napsala :

K předchozím hodnocením chci dodat novinku - jsou nové nadstandartní pokoje - na přízemí - ale moc pěkné.
Já sama jsem byla spokojená až na dětského primáře - ten mi teda nesedl.
Celkově ale mohu jen doporučit, personál ochotný a milý.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

příbor

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - pesina8 28.12.09 napsala :

Ja jsem v teto porodnici rodila pred 6 mesici a nemuzu si na nic stezovat. Vse bylo v poradku, sice jsem se take stehovala z pokoje na pokoj, ale to mi nevadilo. Sestricky i doktori jsou super, nesetkala jsem se s nikym kdo by neporadil ci nepomohl. Sestry zde byly laskave a ochotne cokoli ukazat.Jednalo se o muj prvni porod a pokud se rozhodnem mit jeste druhe dite, pujdu rodit opet do Roudnice…
Zvlastni zkusenosti Roudnickou porodnici URCITE doporucuji!!
o NEpodavani epiduralu informuji na predporodnim kurzu, zalezi pak na kazde jestli pujde do toho :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

sitovane kalhotky, daj se koupit v lekarne :)

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Roudnice nad Labem - Vlaďka28 19.12.09 napsala :

Je to sice již 10měsíců, co jsem v této porodnici rodila, ale něco si pamatuji. Přístup doktorů byl parádní. Akorát mi vadil příštup některých sestřiček. Pořádně nevysvětlili jak kojit a pak se divili, že jako prvorodička to nezvládám. Bylo tam celkově málo sestřiček a tak se stávalo, že maminka po porodu si musela sama dojít na WC a samozřejmě, že bez sestřičky zkolabovala v pokoji, protože sestřička byla zrovna u jiného porodu a jiná nebyla.
V porodnici celkově je málo lůžek pro maminky a kolikrát za svůj pobyt jsem zažila škatulata, škatulata hejbejte se. I novopečené maminky si museli zbalit své věci a stěhovat se na jiný pokoj do jiného patra. Kde si následně stěžovali, protože dětská sestřička k nim docházela pouze 1× denně a víc ani ránu.
Roudnická porodnice nenabízí ve svůj službách epidurál, takže se rodí pouze přirozeně.
V porodnici se na miminka dostává vše co je potřeba, i plenky. Těch dostane každá maminka 6ks každý den.

Nahlásit

Fotky z porodnice

Náš koblížek druhý den v porodnici. 53 cm a 3902 g

Lukášek 17.7.2009 váha 2770g.49cm.

Přidejte Vaše fotky k porodnici Roudnice nad Labem.>

Děti z porodnice Roudnice nad Labem

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti, které se narodí v porodnici Roudnice nad Labem
eM91 Lovosice ? neznámé 04.12.2019
Děti narozené v porodnici Roudnice nad Labem
Beruska87 Roudnice nad Labem Patrik/Adéla neznámé 27.03.2019
Maggienka Litoměřice Bartoloměj 53 cm, 4070g 23.03.2019
LencaH1441 Gabriela neznámé 08.02.2019
Kačka Pekáčková Holubice Charlota
49 cm, 3450g 15.01.2019
Kepu Roudnice nad labem Kristýnka / Honzík
neznámé 13.10.2018
prcek76 Roudnice nad Labem Jakub Matěj 49 cm, 3670g 29.08.2018
zabakzulibani Libochovice Magda 52 cm, 3600g 26.08.2018
01.nikol Libochovice Dominik
50 cm, 2990g 11.07.2018
Matyášek87 Štětí Matyáš
52 cm, 3970g 08.07.2018
Petik1234 Jan Lebduška
50 cm, 2680g 24.06.2018
Petruška 5měsíců Petruška
47 cm, 2730g 01.05.2018
Luckaluckalucka Eliška Mydlová
48 cm, 2870g 26.04.2018
Soirinka Ondrášek 49 cm, 2810g 14.03.2018
Anička B. Anička
50 cm, 3000g 06.02.2018
tynusss Mělník Patrik
51 cm, 3920g 26.01.2018
Jája8 Radešín Damián neznámé 07.01.2018
Karol91 Štěti Daniela Robouska
50 cm, 3170g 24.12.2017
Fuga Kralupy nad vltavou Alžběta 44 cm, 2550g 11.12.2017
Jajulenka Laura Eva
49 cm, 3g 29.11.2017
Petrakinterova Filip
51 cm, 4200g 27.11.2017

Rodily v porodnici Roudnice nad Labem

Chystají se rodit v porodnici Roudnice nad Labem

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Roudnice nad Labem?