Porod s angínou

59
19.5.17 19:58

Porod s anginou

Ahoj mam termin 21.5.17. A chytla me angina s cepama na mandlich a plnou pusou aftu takze v podstate jedine co jim je nutridrink :( :,(… mate nekdo zkusenost s porodem v tomhle stavu? Dekujiiii :,( :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1120
19.5.17 20:10

@Brení A co na to lékař? Máš antibiotika? Třeba budeš rodit o pár dní déle a už na tom budeš lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3539
19.5.17 20:10

Normálně si zajeď na pohotovost, že máš angínu, napíši ti antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
19.5.17 20:14

Śla bych na pohotovost, a to co nejdřív. Já chytla angínu 2 dny před porodem dvojčat. Gynekolog mě chtěl vidět, dělaly se pásy a odsunoval nástup do porodnice, já nafasovala ATB a byla jsem za pár dní jako rybička ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
19.5.17 20:27

Antibiotika uz mam 2 den, a zadnej posun…
Prave mam hruzu z toho ze to nedam…rodit takhle zeslabla tak neporodim ani prd :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
19.5.17 20:31

Antibiotika začínají zabírat po 48 hodinách, takže ještě je čas. Nebo to může být virová angína a na tu atb nezabírají, vyléčí se sama. Cucej co hodinu led, pomůže to pozabíjet ty mrchy v krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28889
19.5.17 21:15

Ja jsem rodila s virozou a nalezem na pruduskach, se zeleným soplem, kapesnikem v ruce. Tepoty nemivam. Možná by to bylo na Atb, ale ja jsemto neresila, protoze jsem v tom těhotenství mela atb uz několikrát. Nemam pocit, ze by to nejak ovlivnilo porod, ale musela jsem to v porodnici par dní přežít, nemají pry oprávnění mi něco předepsat, po propuštění jsem ta atb stejně dostala.
Pokud Atb nezaberou do 48 hodin, je možné, ze je budou muset vyměnit. Dcera tak skoncila v nemocnici na kapačkách, dospělý příbuzný na injekcich. Co beres?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6382
19.5.17 21:17

@Brení Máš penicilin, ne? Antibiotika mi taky zabírají vždy až tak 3. den, takže klid, neboj! Mlžeš rodit i později než na termín, snad budeš do porodu mít dost sil ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28889
19.5.17 21:23

Leky prvni volby na anginu byvaji vetsinou Ospen nebo Augmentin, u nás se stalo, ze nezabraly a musely být vyměněny za silnější Klacid z jiné skupiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2679
19.5.17 21:50

Dáš to, neboj. Já sice nerodila s angínou, ale s migrénou. První den v nemocnici jsem jí měla přes den, druhý den jsem jí dostala na porodním sále. Dostala jsem prášek, glukozu a bylo fajn :). Glukoza mi dodala energii, že bych mohla ještě rozdávat :mrgreen:. Hlavně, kdybys tedy rodila teď když ti je ještě blbě, tak to řekni doktorům. Já jsem si třeba u první migrény řekla o prášek pozdě, protože jsem si myslela, že nic nemůžu. U druhý jsem si už při nástupu řekla o prášek a v pohodě, jen to vždycky museli zapsat do papírů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama