Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj holky je taky některá co porodila po předchozí sekci a konizaci vaginálně? Jak porod probíhal, jak jste se otevíraly a vše okolo. Děkuji za zveřejnění zkušeností ![]()
Me moje mamka porodila akutne cisarem, jsem o dost driv na tu dobu a mladsi segra se narodila za 20 mes. normalne.
Jdu se přidat první byl akutní cs a ted přemýšlí nad klasický ![]()
Mě dost zajímá ta konizace. Slyšela jsem, že hodně ovlivňuje otevírání ![]()
@řehulka 7 píše:
Mě dost zajímá ta konizace. Slyšela jsem, že hodně ovlivňuje otevírání
Po konizaci jsem se neotevrela vubec. Ale po cisari me doktorka prohrabla a rekla, ze by druhy porod mohl byt normalne. Takze asi zalezi, jestli byla konizace pred cisarem nebo az po porodu.
@Arturie píše:
Po konizaci jsem se neotevrela vubec. Ale po cisari me doktorka prohrabla a rekla, ze by druhy porod mohl byt normalne. Takze asi zalezi, jestli byla konizace pred cisarem nebo az po porodu.
Měla jsem ji ještě jako bezdětná a císař za dva roky po ní.