Reklama

Porod v Mělníku 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarka011
Nováček 8 příspěvků 10.04.18 08:28
Porod v Mělníku 2018

Ahoj všem, rodily jste teď někdo z Vás v Mělníku? Můžete se podělit o dojmy? Moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 10.04.18 09:12

@klarka011 Ahoj já tam rodila a byla jsem spokojená…doktor při porodu fakt dobrej bohužel si nevspomenu na jméno…ale byl fakt úžasnej i sestry a celkem přístup… doporučuji…

zazulka.j
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 10.04.18 09:19

Rodila jsem tam letos po druhé a byla jsem spokojená. Akorat mě chtěli přesvědčit, že mám poslat domu manžela, že to bude ještě na dlouho a mám se prej prospat. Takže jsem se s nima fakt trochu chytla a museli jsme být v noci v návštěvní místnosti, protože já jsem si fakt myslela, že to bude rychlí. A taky že jo. Kdyby manžel odjel, tak by to 100% nestihl.Ale pak se mi ta porodní asistentka aspoň omluvila :mrgreen:.Jinak bylo vše v pořádku. I sestry na šestinedělí byly milé…

admin
Extra třída :D 10886 příspěvků 10.04.18 11:16

Hezký den,

více zkušeností můžete najít také tady - https://www.emimino.cz/…nice/melnik/

Mějte se krásně, :kytka:
adminka Zuzi

denimgirl
Nováček 2 příspěvky 20.06.18 15:12
Kámoška na procházky

Ahoj holky. Čekáme první mimi srpen 2018. Jsem z Veliké Vsi kousek od Mělníka. Přestěhovaná z Ostravy. A hledám maminku(y) které rodí v podobném termínu a rády by chodily někam na procházky, kávičku a tak. Nikoho tady nemám a nechci chodívat vždy sama :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama