Porod v Mělníku 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarka011
Nováček 8 příspěvků 10.04.18 08:28
Porod v Mělníku 2018

Ahoj všem, rodily jste teď někdo z Vás v Mělníku? Můžete se podělit o dojmy? Moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 10.04.18 09:12

@klarka011 Ahoj já tam rodila a byla jsem spokojená…doktor při porodu fakt dobrej bohužel si nevspomenu na jméno…ale byl fakt úžasnej i sestry a celkem přístup… doporučuji…

zazulka.j
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 09:19

Rodila jsem tam letos po druhé a byla jsem spokojená. Akorat mě chtěli přesvědčit, že mám poslat domu manžela, že to bude ještě na dlouho a mám se prej prospat. Takže jsem se s nima fakt trochu chytla a museli jsme být v noci v návštěvní místnosti, protože já jsem si fakt myslela, že to bude rychlí. A taky že jo. Kdyby manžel odjel, tak by to 100% nestihl.Ale pak se mi ta porodní asistentka aspoň omluvila :mrgreen:.Jinak bylo vše v pořádku. I sestry na šestinedělí byly milé…

admin
Extra třída :D 10609 příspěvků 10.04.18 11:16

Hezký den,

více zkušeností můžete najít také tady - https://www.emimino.cz/…nice/melnik/

Mějte se krásně, :kytka:
adminka Zuzi

denimgirl
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 20.06.18 15:12
Kámoška na procházky

Ahoj holky. Čekáme první mimi srpen 2018. Jsem z Veliké Vsi kousek od Mělníka. Přestěhovaná z Ostravy. A hledám maminku(y) které rodí v podobném termínu a rády by chodily někam na procházky, kávičku a tak. Nikoho tady nemám a nechci chodívat vždy sama :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama