Porod v Mělníku 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarka011
Nováček 8 příspěvků 10.04.18 08:28
Porod v Mělníku 2018

Ahoj všem, rodily jste teď někdo z Vás v Mělníku? Můžete se podělit o dojmy? Moc děkuji :)

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 10.04.18 09:12

@klarka011 Ahoj já tam rodila a byla jsem spokojená…doktor při porodu fakt dobrej bohužel si nevspomenu na jméno…ale byl fakt úžasnej i sestry a celkem přístup… doporučuji…

zazulka.j
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 10.04.18 09:19

Rodila jsem tam letos po druhé a byla jsem spokojená. Akorat mě chtěli přesvědčit, že mám poslat domu manžela, že to bude ještě na dlouho a mám se prej prospat. Takže jsem se s nima fakt trochu chytla a museli jsme být v noci v návštěvní místnosti, protože já jsem si fakt myslela, že to bude rychlí. A taky že jo. Kdyby manžel odjel, tak by to 100% nestihl.Ale pak se mi ta porodní asistentka aspoň omluvila :mrgreen:.Jinak bylo vše v pořádku. I sestry na šestinedělí byly milé…

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11157 příspěvků 10.04.18 11:16

Hezký den,

více zkušeností můžete najít také tady - https://www.emimino.cz/…nice/melnik/

Mějte se krásně, :kytka:
adminka Zuzi

denimgirl
Nováček 2 příspěvky 2 inzeráty 20.06.18 15:12
Kámoška na procházky

Ahoj holky. Čekáme první mimi srpen 2018. Jsem z Veliké Vsi kousek od Mělníka. Přestěhovaná z Ostravy. A hledám maminku(y) které rodí v podobném termínu a rády by chodily někam na procházky, kávičku a tak. Nikoho tady nemám a nechci chodívat vždy sama :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >