Porodnice Mělník - aktuálně

8
4.4.18 10:37

Porodnice Mělník X Hořovice - aktuálně

Dobrý den všem, mám termín porodu začátkem května a pořád ještě váhám mezi porodnicemi Mělník a Hořovice, dojezdovou vzdálenost mám stejnou. Můžete mi někdo napsat vaše aktuální zkušenosti? :) jde mi hlavně o výběr polohy, porodní asistentky a personál vůbec a podobně :-) moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.11.19 13:28

Porodnice Mělník 2019

Ahoj.
Zajímalo by mě, vy které jste rodily na Mělníku, využily jste programy: Komfort, Premium, Exkluziv?
Popr je tady maminka, která tam využila paracervikalni blok?

Dekuji za všechny zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
2934
3.11.19 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj.
Zajímalo by mě, vy které jste rodily na Mělníku, využily jste programy: Komfort, Premium, Exkluziv?
Popr je tady maminka, která tam využila paracervikalni blok?Dekuji za všechny zkušenosti.

Ahoj, ted se taky chystam registrovat na Melniku. Balicek nehodlam vyuzit zadny, a paracervikalni blok me velice zajima, a pokud budu moct vyuziju ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 14:51

@Payus Mě prave třeba zajímalo, jestli v te ceně toho nejlevnějšího- kde lze vybrat PA, je to už v ceně. Nebo ji lze vybrat a pak zaplatit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2934
3.11.19 15:06

To ti doporucim dat dotaz na strankach melnicke porodnice na fb. Tam ti reknou holky zkusenost. Super stranka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2343
3.11.19 17:32

Ahoj. Mám termín 8.11. Rodit budu na Mělníku. Zatím tam chodím jen do poradny. Doporučuji zajít na prohlídku porodnice, mně to hodně pomohlo, sestřičky úžasné. Vše ukáží, vysvětlí. Působí na mě hodně příjemne. Zvláštní přání ale žádná nemám. Chci jen ať je o nás oba ve zdraví postaráno a můžeme brzy domů :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2934
3.11.19 19:59

@Asijetotu tak to uz mas za chvilinku :dance: taky nemam zadny porodni plan, proste at to je za nami a jak rikas vse ok :) hodne stesti, ja jdu az v prosinci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama