Kyjovská porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SáraKl
Povídálka 11 příspěvků 02.04.18 21:28
Kyjovská porodnice

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat zdá je tady někdo kdo rodil v Kyjově. Jestli jste byli spokojeny či naopak. Mám právě obavy kde chci rodit, jestli v Kyjově, protože je to blíž a nebo raději jet do Brna. A popřípadě mi nejakou dobrou porodnici doporucit v blizkosti. Děkuji za odpovědi :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Kyjov

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.04.18 22:14

Já byla spokojená v Břeclavi - ale ani v Kyjově to nevypadalo špatně, ovšem byla jsem jen na prohlídce. Nejlepší je nadstandart pokoj v Břeclavi. Může být partner po celou dobu, po porodu nám tam dovolili přivézt syna a spal tam s námi taky.

admin
Extra třída :D 10588 příspěvků 04.04.18 16:53

@SáraKl Koukněte na hodnocení porodnice Kyjov - případně se můžete ozvat maminkám, které tam rodily nedávno (koukněte dolů na stránku hodnocení porodnice, kde najdete Děti narozené v porodnici Kyjov).

Držím palce,
Monika :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama