Porodnice Jablonec 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JarčaZ
Kecalka 251 příspěvků 30.03.18 22:26
Porodnice Jablonec 2018

AHOJ ;)

Taky se chystáte rodit nebo jste rodili v Jablonecké porodnici? Jaké máte zkušenosti? My máme za sebou zatím předporodní kurz a částečnou prohlídku (sály byly obsazeny rodičkama) a zatím spokojenost :palec:

Reklama

Reakce:

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 30.03.18 22:55

Ahoj taky se chystam rodit v Jablonci, termin mam 12.5. Zkusenosti zadne nemam, rozhodovala jsem se mezi Libercem a Jabloncem. Vzhledem k tomu, ze par mych kamaradek nedavno rodilo v Jablonci a vsechny byly spokojene, tak jsme zvolili tuto porodnici. Jm

Heivka
Závislačka 2735 příspěvků 30.03.18 23:11

Já v Jablonci rodila před třemi lety a v létě tam plánuji rodit znovu. Moc se mi líbil přístup doktorky (i když to mám jen od manžela, já si samotný porod nepamatuji) i přesto že můj porod byl rizikový (indukce kvůli velikosti hlavy, odhad 36cm realita 38cm obvod) tak mi porodní lehátko přizpůsobili tak, abych mohla rodit v podřepu ale zároveň pod dohledem doktorky, která dělala co mohla aby ochránila hráz, sice nakonec střihnout musela abych se nenatrhla směrem ke konečníku.

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 30.03.18 23:14

Já rodila v 2013 a 2016 a spokojenost. Porodní boxy pěkné, pokoje po dvou. Personál taky fajn. Měla jsem 2× sekci, tak jsem si prošla i JIP a tam taky dobrý. Návštěvy jsou na chodbe nebo jídelně, což mě vyhovovalo. Nikdo nerusil na pokoji, když jsem chtěla spát nebo kojit.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 31.03.18 07:09

Rodila jsem tam pred rokem a byla jsem spokojena. Vsechen personal byl moc mily a vstricny, od doktorek, pres vsechny sestry az po uklizecky. Vsechna cest :palec: Pokoje jenom po dvou a navstevy v jidelne mi taky vyhovovaly. Nikdo cizi na pokoji neokounel. Jediny co me trosku zamrzelo bylo, ze mi tesne po porodu dali dite na bricho sotva par vterin a hned mi ho tahali z rukou :? Mela jsem ale hodne tezky, klestovy porod, tak mozna je to u normalniho porodu jinak :nevim: Pak mi ho ale dali osetrene zpatky, to jo…

JarčaZ
Kecalka 251 příspěvků 31.03.18 10:17

Na kurzu říkali, že když je mimi a mamina vpořádku, umožňují až 2hodinový bonding, což bych chtěla využít, protože po tu dobu je stejně rodička furt na sále kvůli placentě a ošetření. Mimi se už hned po porodu nekoupe, jen otře a s tatínkem změří a váží. Dobrý je, že sestra doporučila pro tento případ si vzít pro mimi malou dečku a čepičku, ponoštičky a rukavičky - takže jsem si dopřipravila ;) s režimem návštev je to taky super

@petamaj já mám první termín 28.4. další 4.5. tak jsem zvědavá, docela dost mamin teď přenáší. Zkoušíš nějaké podpůrné prostředky? Já baštím lněné semínko, piju už maliník a začínám s aniballem ;)

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 31.03.18 20:52

@JarčaZ ahojky, priznam se, ze nic na podporu nezobu, ani nepiju. Otehotnela jsem po nekolikatem IVF a uprimne ti reknu, ze uz mam vsech leku ale i bylinek azaz.. :) Takze uz to nechavam jen a jen na mem tele, jak to vsechno zvladne. Nad Aniballem jsem take premyslela, ale jsem lajdak, takze jsme ho ani neporizovali. Mozna zacnem s masazi hraze, ale to chce take trpelivost :)

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 31.03.18 20:57

@JarčaZ muzu se zeptat, mam pocit, ze jsem te videla v nejake diskusi v Gennetu, taky jsme se tam lecili. Povedlo se Vam miminko nakonec prirozene, nebo take pres IVF?

JarčaZ
Kecalka 251 příspěvků 31.03.18 22:27

@petamaj jj měli jsme celkem 4 pokusy ani jeden nevyšel, doktorka ať si dáme pauzu, zkusila jsem mojžíšovku, trochu očistu organismu a měla jsem jet kvuli tomu do lazní a 4 dny před odjezdem, když sem to nedostala, jsem zjistila, že jsem vtom ;)

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 09.04.18 12:42

@JarčaZ juu tak to je krasny, clovek uz pomalu ani nedoufa, ze by se mohlo zadarit a najednou bac a je to☺ Tak hodne stesticka????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama