Reklama

Porodné - druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andulinkaa1
Nováček 7 příspěvků 21.08.18 11:38
Porodné druhé dítě

Maminky, jak je to s porodným na druhé dítě? Od února do června jsem byla na ÚP, jedno dítko už doma mám, druhé ditko je teď 1.srpna. Co do papíru o žádost na porodné napsat, když jsem byla na pracáku? :oops:

Reklama

Reakce:

katka.dv
Kecalka 380 příspěvků 21.08.18 11:45
@Andulinkaa1 píše:
Maminky, jak je to s porodným na druhé dítě? Od února do června jsem byla na ÚP, jedno dítko už doma mám, druhé ditko je teď 1.srpna. Co do papíru o žádost na porodné napsat, když jsem byla na pracáku? :oops:

Mám to stejně a malá je taky 1.srpna. Napsala jsem jen úřad práce,nic víc tam nechtěli.

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 21.08.18 11:51

@Andulinkaa1 tady zjistíš, jestli máš nárok : http://portal.mpsv.cz/…cane/porodne
do papíru asi napíšeš, že si byla vedená na úp a oni si to zjistí sami,ne?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >