Přeplacení nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiškaVolfu
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 01:56
Preplaceni nemocenské

Ahoj lidi, stále čekám na své peníze z nemocenské, když jsem tam volala, řekli mi že mám přeplatek a tak tedy nevím, zda mi vůbec nějaká přijde. :zed: Nemocenskou jsem ukončila 27.7. 2018 ale peníze stále nepřišli. Pak tento problém. Nevíte, jak dlouho to bude ještě trvat? :,( peníze jsou celkem potřeba. Zaplatila jsem nájem a nemám nic. Má někdo podobný problém? Prý jsem předcházela do jiné práce ale s nemocenskou kterou jsem ale ukoncovala tentýž den. Děkuji za pomoc :( :srdce:

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 20.08.18 07:05

@MiškaVolfu a kdo ti měl ty peníze poslat? Ossz nebo zaměstnavatel? A jaký přeplatek?

MiškaVolfu
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 10:41

@lachtanice86 OSSZ. Volala jsem tam že v době když jsem naatupovala do práce nové tak jsem měla nemocenskou a teď mi nechtějí poslat peníze měli mi přijít do 15teho :pocitac:

MiškaVolfu
Nováček 9 příspěvků 20.08.18 10:43

@lachtanice86 OSSZ. Volala jsem tam že v době když jsem naatupovala do práce nové tak jsem měla nemocenskou a teď mi nechtějí poslat peníze měli mi přijít do 15teho :pocitac:.. Tzn. Že v době kdy jsem pracovala mi proplatila jak OSSZ tak zaměstnavatel. Ale sama vím, že doktorka mi řekla že s platnou neschopnosti nemůžu nastoupit do práce. Tak mi to nedává logiku

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63569 příspěvků 3 inzeráty 20.08.18 10:48
@MiškaVolfu píše:
@lachtanice86 OSSZ. Volala jsem tam že v době když jsem naatupovala do práce nové tak jsem měla nemocenskou a teď mi nechtějí poslat peníze měli mi přijít do 15teho :pocitac:

No, možná bys měla psát trochu srozumitelněji, jednak nevidím důvod, proč by ti měly přijít do 15. a druhak by to chtělo přestat nadávat a napsat relevantní informace, pak bychom třeba i poradily, takhle je to jen výkřik do tmy.

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 20.08.18 10:59

@MiškaVolfu proč by ti to mělo přijít do 15? A v pn nemůžeš nastoupit jinam. Napiš to srozumitelně. Takhle ti tu nikdo nepomůže

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 20.08.18 11:01
@MiškaVolfu píše:
@lachtanice86 OSSZ. Volala jsem tam že v době když jsem naatupovala do práce nové tak jsem měla nemocenskou a teď mi nechtějí poslat peníze měli mi přijít do 15teho :pocitac:.. Tzn. Že v době kdy jsem pracovala mi proplatila jak OSSZ tak zaměstnavatel. Ale sama vím, že doktorka mi řekla že s platnou neschopnosti nemůžu nastoupit do práce. Tak mi to nedává logiku

A jak to myslíš když si pracovala tak ti proplatila ossz i zamestnavatel? Buď pracuješ a doatavas mzdu nebo si na pn a od zaměstnavatele ti vyplatí náhradu nemocenské a ossz potom pokračuje.

andelka83
Generální žvanilka 20145 příspěvků 20.08.18 11:06

Oni na to mají tuším 30 dní od dodání všech podkladů. Takže čekat něco k 15 nedává smysl.

Bubla_Bučková
Závislačka 4036 příspěvků 20.08.18 11:11

nechápu, dotaz ani lhůty… jestli si ve spojení s ossz, tak ti řeknou, na co čekají a jaké doklady potřebují a ve firmě nové nebo staré dojdi za účetní. Na výplatnicich i převodech peněz od ossz je vždy uveden přesný datum od do a období. Koukni se na to a řeš s tím, kdo ti peníze neposlal :roll:

Bubla_Bučková
Závislačka 4036 příspěvků 20.08.18 11:14

jinak jestli si ukončila neschopenku 27.7. a nesla ji do práce a účetní třeba hromadně posílá na začátku měsíce, tak sociálka má 30 dnů na výplatu… takže klidně až 6.9. můžou přijít za období1.7.-27.7. :nevim:

Luboš P
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 20.08.18 11:22
@MiškaVolfu píše: řekli mi že mám přeplatek

To si nemohu vysvětlit jinak, než že bude vracet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >