Reklama

Přídavky pro školačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:05
Přídavky pro školačku

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte jak to funguje s přídavky. Chybí mi dodělat školu a momentálně jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Tak jestli je možné vůbec nějak to zvládnout. Nebo by bylo lepší se mimča vzdát.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 17.08.18 15:06

S přídavky na co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:11

@pikola
Na dítě až se narodí. Nebo cokoliv, jestli je prostě možné to vůbec nějak zvládnout, nebo je lepší se ho vzdát dokud to jde.

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 17.08.18 15:11

něco bych napsala ale psala mi adminka a prosila mě ať jsem víc empatická, tak dneska budu ale už mě bolí prsty :mrgreen:
hodně štěstí

Kikulele
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 17.08.18 15:12

A co na to otec ditete?Budes brat rodicovsky prispevek,mozna porodne ale tam jsou urcite podminky.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 17.08.18 15:13

Ty myslíš Rodičovský příspěvek. Na ten nárok máš.

jahuhudka
Extra třída :D 10262 příspěvků 17.08.18 15:14

No stat ti do porodu nic neda, po porodu rodicovsky prispevek, je to par tisic mesicne,ale dite bude mit zrejme i otce, tak ze by se postaral o svou zenu a budouci dite?

lucenka
Vesmírná mluvilka 31660 příspěvků 17.08.18 15:15

ty jsi ještě na základce, že se označuješ za školačku? 8o

Jinak by se snad měl postarat hlavně otec dítěte, ne? A po porodu dostaneš rodičovský příspěvek.

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 17.08.18 15:19
@lucenka píše:ty jsi ještě na základce, že se označuješ za školačku? 8oJinak by se snad měl postarat hlavně otec dítěte, ne? A po porodu dostaneš rodičovský příspěvek.

třeba počítá, že se narodí génius a půjde rovnou do školy, ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62453 příspěvků 3 inzeráty 17.08.18 15:22
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte jak to funguje s přídavky. Chybí mi dodělat školu a momentálně jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Tak jestli je možné vůbec nějak to zvládnout. Nebo by bylo lepší se mimča vzdát.

No, zvládnout… zcela upřímně a natvrdo, ne ty sama to nemáš šanci zvládnout, pokud chápu správně, že si stále na střední škole a denním studiu.
Takže je otázkou jak se k tomu staví otec budoucího dítka, zda je starší a už pracuje a chce s tebou být a jak se k tomu staví tvoji, případně jeho rodiče, to jsou totiž lidé, na kterých budeš závislá a s nima to musíš probrat a podle toho se rozhodnout.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:23

@vokishka
No tady je někdo velmi vtipný. Radši se starej o sebe, když se snažíš jen urazit

lucenka
Vesmírná mluvilka 31660 příspěvků 17.08.18 15:30
@vokishka píše:
třeba počítá, že se narodí génius a půjde rovnou do školy, ne?

a už ví, že to bude holčička :D

Luboš P
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 17.08.18 15:34
@Anonymní píše:
@vokishka
No tady je někdo velmi vtipný. Radši se starej o sebe, když se snažíš jen urazit

Pokud to berete vážně, tak tazatelce odpovězte, může to zvládnout?

jahuhudka
Extra třída :D 10262 příspěvků 17.08.18 15:38
@Anonymní píše:
@lucenka
edit admin - urážky

Rekla bych ze na p… mas momentalne zivot ty? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:39

@Luboš P
Můj názor je takový, že zvládnout se to dá vždy. Většinou mladé maminky mají kolem sebe rodinu, co pomůže.
Jen nechápu, proč tady nějaká „vtipalka“ se snaží být hnusná, když se tu slečna slušně zeptala.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama