Přídavky pro školačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:05
Přídavky pro školačku

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte jak to funguje s přídavky. Chybí mi dodělat školu a momentálně jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Tak jestli je možné vůbec nějak to zvládnout. Nebo by bylo lepší se mimča vzdát.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 17.08.18 15:06

S přídavky na co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:11

@pikola
Na dítě až se narodí. Nebo cokoliv, jestli je prostě možné to vůbec nějak zvládnout, nebo je lepší se ho vzdát dokud to jde.

Kaileee
Kecalka 282 příspěvků 17.08.18 15:11

něco bych napsala ale psala mi adminka a prosila mě ať jsem víc empatická, tak dneska budu ale už mě bolí prsty :mrgreen:
hodně štěstí

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.08.18 15:12

A co na to otec ditete?Budes brat rodicovsky prispevek,mozna porodne ale tam jsou urcite podminky.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 17.08.18 15:13

Ty myslíš Rodičovský příspěvek. Na ten nárok máš.

jahuhudka
Extra třída :D 10987 příspěvků 17.08.18 15:14

No stat ti do porodu nic neda, po porodu rodicovsky prispevek, je to par tisic mesicne,ale dite bude mit zrejme i otce, tak ze by se postaral o svou zenu a budouci dite?

lucenka
Vesmírná mluvilka 32520 příspěvků 17.08.18 15:15

ty jsi ještě na základce, že se označuješ za školačku? 8o

Jinak by se snad měl postarat hlavně otec dítěte, ne? A po porodu dostaneš rodičovský příspěvek.

vokishka
Extra třída :D 12752 příspěvků 17.08.18 15:19
@lucenka píše:ty jsi ještě na základce, že se označuješ za školačku? 8oJinak by se snad měl postarat hlavně otec dítěte, ne? A po porodu dostaneš rodičovský příspěvek.

třeba počítá, že se narodí génius a půjde rovnou do školy, ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 17.08.18 15:22
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte jak to funguje s přídavky. Chybí mi dodělat školu a momentálně jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Tak jestli je možné vůbec nějak to zvládnout. Nebo by bylo lepší se mimča vzdát.

No, zvládnout… zcela upřímně a natvrdo, ne ty sama to nemáš šanci zvládnout, pokud chápu správně, že si stále na střední škole a denním studiu.
Takže je otázkou jak se k tomu staví otec budoucího dítka, zda je starší a už pracuje a chce s tebou být a jak se k tomu staví tvoji, případně jeho rodiče, to jsou totiž lidé, na kterých budeš závislá a s nima to musíš probrat a podle toho se rozhodnout.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:23

@vokishka
No tady je někdo velmi vtipný. Radši se starej o sebe, když se snažíš jen urazit

lucenka
Vesmírná mluvilka 32520 příspěvků 17.08.18 15:30
@vokishka píše:
třeba počítá, že se narodí génius a půjde rovnou do školy, ne?

a už ví, že to bude holčička :D

Luboš P
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 17.08.18 15:34
@Anonymní píše:
@vokishka
No tady je někdo velmi vtipný. Radši se starej o sebe, když se snažíš jen urazit

Pokud to berete vážně, tak tazatelce odpovězte, může to zvládnout?

jahuhudka
Extra třída :D 10987 příspěvků 17.08.18 15:38
@Anonymní píše:
@lucenka
edit admin - urážky

Rekla bych ze na p… mas momentalne zivot ty? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:39

@Luboš P
Můj názor je takový, že zvládnout se to dá vždy. Většinou mladé maminky mají kolem sebe rodinu, co pomůže.
Jen nechápu, proč tady nějaká „vtipalka“ se snaží být hnusná, když se tu slečna slušně zeptala.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >