Porodnice Boskovice 2020/2021

3.2.21 01:30

Porodnice Boskovice 2020/2021

Ahoj :) chtěla bych se zeptat na čerstvé zkušenosti maminek z porodnice v Boskovicích. Byly jste spokojené? Četla jsem dost špatně recenze na novorozenecké oddělení, tak bych se ráda zeptala na osobní zkušenosti z poslední doby.
Taky by mě zajímaly zkušenosti, co se týče momentální situace ohledně Covidu. Co tatínkové a návštěvy?
A jak prosím vypadá nadstandard?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30972
3.2.21 01:42

Uplne cerstve info nemam, rodila jsem tam 2018, ale nemuzu si stezovat. Byli tam vsichni fajn, dokonce i dobra laktacni poradkyne. Ale nadstandard je pouze v tom, ze jsi na pokoji sama, ale nemas tam svoje socialky, ktere mas naopak uplne nejdal na opacne strane chodby. Protoze jsem byla na cisari, od nadstandardu jsem upustila, i kdyz jsem ho mohla mit. Tak daleko mit wc po cisari nechces :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.2.21 02:29

@veria Děkuju za info :) mě právě vyděsily recenze na novorozenecké jako nucení umělého mléka, když se hned nerozkojím, při odmítnutí vyhrožování ohrožením života dítěte apod. Jsem povaha, která si nenechá nic líbit, nicméně nejsem si až tak jistá mou schopností odporovat po porodu.. :D přece jenom hormony a tak :D
Ten nadstandard mě právě zaujal tím, že tam vlastně žádný nadstandard, kromě toho, že jsem sama, není :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62166
3.2.21 05:15

Všechno úplně v pohodě, jak porodnice, tak novorozenecke. Všechny sestry, doktorky atd… Za mě super, rodila jsem před 3 měsíci.. Nadstandard - navíc TV a socialka.. Za mě zbytečnost. Měla jsem nadstandard porodní box, tam je to to samé.. Ten byl asi lepší, pac jsem tam byla přes 24 hodin, tak to bylo fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
3.2.21 09:21

Čerstvá zkušenost z minulého týdne - víc než absolutní spokojenost! Všichni naprosto skveli-porod ač s velkými komplikacemi ve třetí dobe porodní zvládli naprosto profesionálně a na sestinedeli se o všechny starali úplně skvěle. A to tam měli nehorázný frmol. Jako je pravda, ze sestry na novorozeneckem jsou takové sveraznejsi, ale myslím si, ze dělají svou práci výborně a na to, ze tam mají denně spousty miminek na starost třeba od maminek, které jsou po císaři nebo maji nějaké komplikace, tak se starají a o všechny úplně úžasně. UM určitě nikomu necpou-ale pokud má někdo komplikace jako třeba já, kdy jsem skončila na jip, tak decku samozřejmě něco dat musí, takže moje mala dostala a jsem za to rada, ale jakmile to jen trochu jde, tak dělají vše pro to, aby maminky kojily.Za me tedy celkově pece na jedničku a rozhodně dobra volba porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26228
3.2.21 09:25

Zkušenost 50 let stará asi není vhodná, co? Jako miminko jsem si dovezla z porodnice zápal plic :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.2.21 12:13

Také by mě zajímalo, přemýšlím zda raději Brno nebo Boskovice. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30972
3.2.21 12:23

@K4991 ja byla v Boskovicich spokojenejsi. Brno je tovarna, nezajem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
3.2.21 13:22

@Barča3003 taky jsem četla hodně negativních zkušeností maminek a z porodu v této porodnici a následně s péčí na novorozenecké oddělení, jsem měla opravdu obavy.

Rodila jsem tam před pár měsíci, v listopadu 2020.

Porod jsem měla opravdu hnusný, hodně komplikací. Po porodu jsem musela ještě na sál. Vážně nic, na co bych chtěla vzpomínat, ale věřím, že personál udělal vše, co mohl.

Na novorozeneckém až na pár výjimek super. Některé sestry byly hodně vstřícné, v klidu poradily i pomohly. Sestry na noční směně byly podstatně hůř naladěné, byly arogantní, ochota skoro na nule. Ale je to o lidech.

Sestřičkám a ani doktorům nevadilo, že dávám malému dudlík. Další maminky, se kterými jsem se dělila o pokoj, tak používali dudlík sice taky, ale pokaždé, když přišla nějaká kontrola, tak ho schovávali.
Když jsem neměla mléko a prcek byl už hodně hladový, neměli problém sestřičky připravit malému UM. Některé se i nabízeli, že prcka nakrmí a já ať si zatím skočím do sprchy.
Radili s kojením. Jedné mamince v našem pokoji došli vložky i plenky, tak si chodila fasovat k sestrám. Nikdo neřekl půl slova a vše poskytli. Za mě prostě fajn :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.2.21 17:00

@veria Dekuji za info, říkala jsem si, ze to tak nejspíš bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.2.21 17:03

Všem děkuji za odpovědi, opravdu mě ty recenze dost znejistěly. Tak snad to všechno proběhne v pohodě 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat