Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj,
zajímal by mě, jak dlouho nechají přenášet v Chebské nemocnici.
V pondělí budu 41+1 a měla bych nastoupit do porodnice, a docela by mě zajímalo co se se mnou tam bude dít. Nikdo mi nic pořadnýho neřekl.
A dále jaké máte zkušenosti s Chebskou nemocnicí?
Děkuji za odpovědi
Ahoj, jsem taky z Chebska a vypadá to, že do Chebský porodnice půjdu rodit..ještě nejsem úplně rozhodnutá
Slyšela jsem hodně negativ a hodně málo pozitiv
Hodně záleží na doktorovi na kterýho tam zrovna narazíš. Paní doktorka Drozdová a doktorka Polendová jsou prý suprový, o doktoru Bobrikovi jsem slyšela taky docela pozitiva, ale na doktorku Filipovou jen samé stížnosti…je prý zlá, arogantní a strašně nepříjemná.Sestra ji měla u porodu a byla z ní na větvi
Tak snad budeš mít štěstí na ty pohodový doktůrky…a já taky
Určitě napiš jak sis vedla a ským ![]()
Doktorka Filipová je opravdu na Pěst! Ona je hodná a milá jen na hezké maminky, co málo přibraly, mají pořád hezkou postavu a jsou stále jak z modního časopisu, toď mé zkušenosti s ní. Jak k ní jde ženská, která je trochu silnější, hned má řeči, že je „nevyšetřitelná“ atd. K ní už bych nikdy nešla!
Já jsem na tuhle paní doktorku slyšela už takových stížností…divím se, že jí ještě nikdo nerozbil ústa
Chování má prý strašný, jen to, co mi říkala moje sestra…hrůza
Jestli si paní myslí, že na děti mají právo jen krásné, štíhlé maminky, tak ať jde ,,pomáhat " někam do modního salonu, nebo na přehlídkový mola! Já jsem docela dost výbušná, hlavně když mi není dobře…takže jestli se rozhodnu jít rodit do Chebu a narazím na tuhle paní, tak to bude asi docela vřít
Ale snad budu mít štěstí a u porodu budu mít milého, usměvavého pana doktora
![]()
Paji, ona se takhle chová ke všem pacientkám, nejen k těhotným! Dřív jsem k ní chodila na gyn. Nikdy jsem problém neměla, byla jsem jedna z těch „oblíbených“ až do doby, kdy mě odmítla vyšetřit, protože jsem si nechala napsat antiko dřív, než mi ona udělala citolku. To byl hubuk, to vám povím. řekla, ať příjdu tedy za dalšího pul roku, a nejdřív vyšetření, pak recept, jinak jí to neproplatí pojiš´tovna.
Narazila jsem před časem na netu na web - hodnocení lékařů. Tam je počteníčko
Jsou tam vypsaní doktoři z celé republiky a lidi k nim píšou hodnocení. Paní doktorka tam má - 100%
To co tam píšou některý ženský…se divím, že je paní doktorka pořád doktorka
Bože..to musí být kr..va
Ale vždycky je to o tom, co si lidi nechají líbit…nechápu, jak k ní teda může někdo ještě chodit ![]()
Ahoj,
tak to mám už konečně za sebou. Mám krásnou holčičku 3,5 kg a 52 cm. Porod zas nebyl tak strašný, rodila paní dpktorka Chárová. Moc milá a hodná. I sestřičky na oddělení byly super.
Není doktorka Filipová taková blondýnka s vlnitými vlasy?
boon píše:
Ahoj,Není doktorka Filipová taková blondýnka s vlnitými vlasy?
ano je
Gratuluji k děťátku ![]()
Aha tak tu jsem měla jednou na vizitě. a ne že bych měla s ní špatnou zkušenost. ale nic moc jsem se od ní nedověla, se na mě jen podívala a odešla.
Ahoj, moc moc gratuluji k holčičce
Jak dlouho jsi rodila a jak dlouho jste tam ležely? Tuhle paní doktorku neznám ![]()
Děkuji.
Porodní bolesti mi začali ve 2 ráno a malá se narodila v 10. Na porodním sále jsem byla cca 10 minut a malá byla venku.
4 den od porodu (den porodu nepočítají) nás pustili domů.
boon - tak gratuluju k miminku ![]()
jinak já rodila v Chebu oba mý kluky a nemůžu si na tamní porodnici stěžovat, super přístup, milej personál
4.den sme byli doma i přes to, že oba kluci měli žloutenku …
Ahoj,ahoj…můžu k vám? ![]()
Jsem taky z Chebu a chystám se zde i rodit.Chtěla bych se zeptat,jak to tam chodí,zkušenosti atd,děkuji a hezký den ![]()
mohla bys prosím napsat adreasu kde najdu hodnocení lékařů??
Před několika dny jsem byla objednána na prohlídku zdejší Chebské nemocnice. Nejdřív vylezla jedna sestra,mladá,která byla celkem nepříjemná a odbila nás,že si máme počkat. Po půl hoďce vylezla taky mladší sestřička,hrozně milá. Která nás poprosila,ať příjdem jindy,že zrovna rodí. Tudle sestřičku bych chtěla mít u porodu, s nikym tak milym jsem se ještě nesetkala. Občas jsem slyšela mluvit i pana doktora, podle hlasu působil,že bude taky mladší. A těžkej pohodář a flegmatik Hrozně ráda bych k porodu chytla p. Drozdovou. Slyšela jsem na ní jen samý skvělý věci. Sice se zdejší nemocnci štítim , jelikož tam je nic moc prostředí,ale jde hlavně o malýho,aby on byl zdravý,né o mě. Doufám,že svůj porod jako prvorodička s nízkou hladinou snášenlivosti bolesti přežiju ale stále se uklidňuji slovy.. Piercing jsem přežila,tetování taky, musím přežít i porod… Ale víte,jak to je.. Porod bolí mnohem více,než kdejakej piercing nebo tetování a při představě,že u tetování jsem křičela a nadávala,tak opravdu nevím,co budu dělat,až budu rodit. Přeji Vám bezbolestný a rychlý porod. Možná se v porodnici potkáme, 21.února mám termín.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.