Kde rodit? Sokolov, Vary, Cheb?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
138
23.2.11 09:31

Kde rodit? Sokolov, Vary, Cheb?

Ahoj budoucí i stávající maminy.
Jsem v 6. měsíci a pořád koumáme s přítelem kde rodit. Sokolov je pro mě nejblíž, slyším však různé názory, a to na všechny 3 okolní nemocnice. Kde chcete rodit a proč a už jste v těchto 3 nemocnicích rodily a s jakými dojmy? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
23.2.11 09:43

Ahoj, švagrová rodila v Sokolově a v pohodě. Ale už jsou to čtyři roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
23.2.11 09:45

2008 jsem rodila ve Varech… nemůžu si stěžovat. Ale ono stejně záleží na koho v dané nemocnici narazíš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.2.11 09:50

Kamarádka teď rodila ve Varech císařem a říkala, že už nikdy více. Byla tam prý doktorka, co na ní v jednom kuse řvala a sestřičky jí omlouvaly. :-(
Takových zážitků je víc, než těch pozitivních, tak právě nevíme :think: .
Volala jsem teď do Sokolova, jestli by nám udělali prohlídku sálů i o víkendu a až mě překvapilo, jak mile reagovali, že samozřejmě není problém, chovali se fajn. :palec:
Asi nám nezbyde nic jiného než projít všechny tři nemocnice a rozhodnout se pocitem z prostředí.
Problém je, že představa být v nemocnici je pro mě děsivá :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
23.2.11 09:50

Ahoj, tak to vezmem popořadě…Sokolov-nedoporučuju!Mám spoustu známych ve zdravotnictví a ikdyby to byla poslední nemocnice tak tam nepůjdu a už vůbec ne na gynekologickoporodnický oddělení.Cheb-příjmný personál,novorozenecký JIP,středně velká nemocnice.Vary-tady jsem rodila já.Nemůžu si na nic stěžovat.Ze začátku to vypadalo na složitější porod,ležela jsem tam už týden před porodem.Přišla jsem do styku s většinou lékařů a :palec: Šestinedělí není žádný luxus,ale sestry jsou příjemné,rozkojily mě-už jsem myslela že půjdem domů s flaškou,ale mooc mi pomohly :pankac: A porodní asistentky taky na výbornou,nakonec jsem rodila bez nástřihu :pankac: A je tu JIP. Potom máš ještě možnost v Ostrově-plně zrekonstruované porodní sály,sestry taky příjemné,menší soukromá nemocnice,ale bez dětské JIP takže když je problém tak se mimčo převáží do Varů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
23.2.11 09:54

Annie… zažila jsem si tam celkem tři služby. Ta první byla děsná. Naštěstí na hlavní část porodu jsem chytla skvělou PA i doktora. Na šestinedělí si taky nemůžu stěžovat. Ale je to fakt o štěstí na směnu. To ti stejně nikdo nezaručí. Takže jedině jak říkáš, projít si je a rozhodnout podle momentálního pocitu. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.2.11 09:57

Jedna sousedka rodila v Sokolově normálně, říkala, že v pohodě, druhá rodila v Chebu, dlouho přemýšleli doktoři o císaři, až bylo pozdě a rodila kleštěma. Cheb mi rozmlouvají kvůli doktorce Filipové, která na Sokolovsku působí spíš jako kat Mydlář a Sokolov kvůli nějakému průšvihu doktorů. Ve Varech teď ta kámoška císařem, co říkala, že už taky nikdy více, tak prostě nevím :nevim:
Vzhledem k tomu, že mě moje máma rodila sotva 2 hodiny a ségra to měla za sebou po 3 hodinách, tak doufám, že u nás to půjde taky tak rychle a ve finále budeme rádi, že jsme se do nějaký vůbec trefili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13794
23.2.11 10:03

Ahoooj,
zdravim z Horních Pochlovic (kousek od Kynšperka) :mrgreen: !

Já rodila v Sokolově a určitě tam buduc chtít jít znova, hrozně jsem byla spokojená, má ségra tam také rodila a v srpnu tam půjde zase…

Snad všechny co znám, tak si Sokolovskou porodnici chválili, já byla nadšená, neměla jsme žádný problém, hodný, příjemný, poradili…

Na Vary jsem slyšela samé stížnosti, většinou ty co tam rodili první, tak druhé v Sokolově.. Prý jsou ve Varech strašně nepříjemné setřičky, ale děsně, prej Ti dokážou ten pobyt pěkně znechutit. A jedne známé tam zapomněli nějaký tampon či co 8-o 8-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
23.2.11 10:04

V Sokolově jsem ležela na gynekologickém(zatím nerodila) a už bych tam nechtěla. Sice personál dobrý, ale nebyli schopni mi říct, proč tam vlastně jsem. Vary - neslyšela jsem moc pozitivního a pokud by tam byla Dr.Čejková, tak tu ani náhodou. Cheb, nevím, ale Dr.Filipovou raději taky vynechat, byla to moje gynekoložka a fakt hruza!
Asi nejlepší v tomhle regionu mi vychází Ostrov!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.2.11 10:05
marcelka88 píše:
Ahoooj,

Já rodila v Sokolově a určitě tam buduc chtít jít znova, hrozně jsem byla spokojená, má ségra tam také rodila a v srpnu tam půjde zase…

Snad všechny co znám, tak si Sokolovskou porodnici chválili, já byla nadšená, neměla jsme žádný problém, hodný, příjemný, poradili…

Na Vary jsem slyšela samé stížnosti, většinou ty co tam rodili první, tak druhé v Sokolově.. Prý jsou ve Varech strašně nepříjemné setřičky, ale děsně, prej Ti dokážou ten pobyt pěkně znechutit. A jedne známé tam zapomněli nějaký tampon či co 8-o 8-o

A mohla jsi mít taťku u sebe po celou dobu porodu? Někde ho prý vyhazují za dveře. Ten můj by to nepřežil, a já asi taky ne. Hrozně se těšíme, že v týhle chvíli budeme spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13794
23.2.11 10:06
Anniee píše:
Jedna sousedka rodila v Sokolově normálně, říkala, že v pohodě, druhá rodila v Chebu, dlouho přemýšleli doktoři o císaři, až bylo pozdě a rodila kleštěma. Cheb mi rozmlouvají kvůli doktorce Filipové, která na Sokolovsku působí spíš jako kat Mydlář a Sokolov kvůli nějakému průšvihu doktorů. Ve Varech teď ta kámoška císařem, co říkala, že už taky nikdy více, tak prostě nevím :nevim:
Vzhledem k tomu, že mě moje máma rodila sotva 2 hodiny a ségra to měla za sebou po 3 hodinách, tak doufám, že u nás to půjde taky tak rychle a ve finále budeme rádi, že jsme se do nějaký vůbec trefili.

O Filipové jsem také slyšela a jestli je vše pravda, tak hrůůza 8-o !

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nick2222

karlovy vary

Ahoj,jsem pár let už sokolovská,ale rozhodla jsem se pro Vary, jednak chodím k doktorovi Klikarovi,za další je v KV novorozenecká jip, KV jsou v pohodě, rodila jsem tam v roce 2006 dceru,porod super, na šestinedělí horší dětské sestřičky,zamlklé těhu za dva roky dobrý,byli moc milí,všichni,porod v roce 2009 dobrej,dobrý už i šestinedělí i dětský sestřičky,o Sokolově většinou neslyším moc dobré věci, Cheb si kamarádka chválí.0

• Citovat
  • Nahlásit
nick2222

karlovy vary

Ahoj,jsem pár let už sokolovská,ale rozhodla jsem se pro Vary, jednak chodím k doktorovi Klikarovi,za další je v KV novorozenecká jip, KV jsou v pohodě, rodila jsem tam v roce 2006 dceru,porod super, na šestinedělí horší dětské sestřičky,zamlklé těhu za dva roky dobrý,byli moc milí,všichni,porod v roce 2009 dobrej,dobrý už i šestinedělí i dětský sestřičky,o Sokolově většinou neslyším moc dobré věci, Cheb si kamarádka chválí.0

• Citovat
  • Nahlásit
13794
23.2.11 10:07
Anniee píše:
marcelka88 píše:
Ahoooj,

Na Vary jsem slyšela samé stížnosti, většinou ty co tam rodili první, tak druhé v Sokolově.. Prý jsou ve Varech strašně nepříjemné setřičky, ale děsně, prej Ti dokážou ten pobyt pěkně znechutit. A jedne známé tam zapomněli nějaký tampon či co 8-o 8-o
A mohla jsi mít taťku u sebe po celou dobu porodu? Někde ho prý vyhazují za dveře. Ten můj by to nepřežil, a já asi taky ne. Hrozně se těšíme, že v týhle chvíli budeme spolu.

No jasně ! Byl se mnou celou dobu na hekárně a u porodu také a byli i na něj moc hodný, ani nikoho neznám komu by vyhodili tatínka za dveře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.2.11 10:08
vendy111 píše:
V Sokolově jsem ležela na gynekologickém(zatím nerodila) a už bych tam nechtěla. Sice personál dobrý, ale nebyli schopni mi říct, proč tam vlastně jsem. Vary - neslyšela jsem moc pozitivního a pokud by tam byla Dr.Čejková, tak tu ani náhodou. Cheb, nevím, ale Dr.Filipovou raději taky vynechat, byla to moje gynekoložka a fakt hruza!
Asi nejlepší v tomhle regionu mi vychází Ostrov!

Ostrov je pro mě už dost daleko. Taťkovi musím dát na dojezd z práce minimálně hodinu a půl :-( Pracuje daleko. Kdyby mě to chytlo a musela bych si zavolat sanitku, tak ta mě automaticky odveze do Sokolova, tak potřebujeme znát i krizový plán. Můžu mít domluvený porod ve Varech 10×, ale když bych volala sanitu, tak abych věděla i jak to vypadá v tom Sokolově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat