Porodnice Cheb

V pavilonu C v nemocnici v Chebu se nachází celý gynekologicko - porodnické komplex. Výhodou zdejší porodnice je bezprostřední blízkost gynekologického operačního sálu s veškerým chirurgickým zázemím. V porodnici se nachází také dva nadstandardní pokoje za příplatek a maminky mohou po domluvě v kteroukoli denní dobu porodnici navštívit a prohlédnout si její zařízení. Přečtěte si, co s sebou do porodnice Cheb a jak vypadá příjem v porodnici Cheb..

Informace naleznete také na Facebookovém profilu porodnice: https://www.facebook.com/porodnicecheb/. Internetové stránky porodnice jsou momentálně v rekonstrukci, je tedy dobré sledovat právě Facebook.

Doporučují maminky porodnici Nemocnici Cheb, Gynekologicko-porodnické oddělení

Hodnoceno 21x

Máte již zkušenost? Pomozte ostatním:

Přidat zkušenost s porodnicí

Informace a kontakty

Primář: MUDr. Jozef Bobrik

Oddělení šestinedělí a patologického těhotenství: 354 226 185
Porodní sál: 354 226 161
Novorozenecké oddělení: 354 226 168

Adresa: Pavilon C, K nemocnici 17, 350 11 Cheb

URL: https://www.nemcheb.cz/?fbclid=IwAR1AdPF27FLfjnlZHR8Uwhe9YOWUhummq05Q-fRsI1kJlMs-dIyFvnOi8wU

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Cheb

03.03.19

Kontrakce po minutě sedm hodin, měla jsem indukci. Nakonec jsem skončila císařským řezem. Přístup sestry byl skvělý. A dr Chárová je skvělá. Pan Bobrik mě vysvobodil, když mi řekl, že jinak než císařským řezem to nepůjde. Takže za mě ano!

Personál:

Primář Bobrik. MUDr Chárová, plus sestry

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Když něco chcete, prosaďte si to.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jídlo, co máte ráda. Dostanete najíst třikrát denně a ještě málo

Anonymní
25.02.19

Rodila jsem 15.8.2014 v Chebu. Neustále slyším, jak nemůžou vystát paní doktorku Filipovou. Byla jsem s ní naprosto spokojená a dokonce se z ní stala má gynekologická doktorka. Jen se mi nelíbilo oddělení šestinedělí. Byl to neskutečně malý pokoj, kde jsme se ztěží vešly dvě maminy a ještě k tomu dvě děti, věci jsme neměly kam odložit. Sestřičky byly nepříjemné.

Personál:

Dr. Filipová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vezměte si vše, co má na seznamu porodnice

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Prostě vše co je na seznamu.

08.02.19

Štvalo mě, že když jsem měla bolesti, nebo spíše už bych to nazvala kontrakce po 5 minutách, tak mi jedna sestra dělala jenom ozvy a nic víc.
Další den mě našla jiná sestra, jak jsem naprosto v hrozném stavu a díky bohu mne poslala na sál na prohlídku. Tam už mi řekla PA, že se jde rodit.
Píchla oxytocin a už to z 5 minut šlo na 3 atd..

Poté se objevila doktorka. Dle recenze jsem se bála, že bude hrozná jak všichni psali. Ano je trochu drsná, ale jinak je supr.
Myslím, že Dr. Filipová se chová podle toho, jak pacient spolupracuje.
Snažila jsem se i při těch nehorázných bolestech na ní usmívat jako sluníčko a byla opravdu fajn.

Jinak děkuji celému personálu za to, že byli pozitivní se mnou a že mi zachránili prcka.

Personál:

MUDr. Filipová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nachystejte si jogurty, které si vezmete s sebou. Po porodu bývá docela hlad a rohlík k snídani není zrovna nejideálnější.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nezapomeňte si vzít s sebou hodně vložek. Co největší vložky, které se dají sehnat, kdyby krvácení bylo hodně silné.
A síťované kalhotky.

06.06.17

Rodila jsem v roce 2005. Porod proběhl naprosto v pořádku. Jen po porodu u mě nastalo vnitřní krvácení následkem prasklé cévy v děloze. Zrovna sloužila Filipová, ani ji nemohu nazvat lékařkou. Nechala mě 5 hodin krvácet - mrcha nejhoršího rázu, arogantní neprofesionálka.

Druhý den po probuzení na JIP mi dávali 4 konzervy krve po odchodu z nemocnice a řekli mi, že mohu být ráda, že jsem nerodila v 18.tt, že bych to nepřežila. Prostě katastrofa.

V roce 2008 další porod opět Filipová u porodu a opět nezklamala - arogantní a k tomu vulgární. Nechápu, jak ji může někdo chválit.

Nyní u mě 3 těhotenství a Cheb? Rozhodně ne, raději porodím doma. Takže za mě celkové hodnocení i sestry z novorozeneckého oddělení katastrofa. Nedoporučuji.

Personál:

MUDr. Filipová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Rozhodně nedoporučuji, pokud nechcete mít hororové zážitky.

11.03.17

V květnu 2016 jsem v Chebské porodnici přivedla na svět moje 1.miminko. Nastoupila jsem 23.5. kvůli přenášení, což sem nesla hrozne, každá „spolubydlící“ na pokoji hned jak nastoupila, tak porodila a já furt nic. Personál úžasný. Uklidňovaly mě ze to určitě brzy přijde, chodily se ptát, zda něco nepotřebuju atd. 28.5.jsem kvůli špatným ozvám šla rodit.

Když jsem se dozvěděla, že slouží Mudr. Filipová,tak sem se vyděsila (díky recenzím na netu, co říkaly známé atd. Porodní asistentka M. Dziacká mě uklidňovala,že paní doktorka je fajn, atd. Při příjmu pan primář říkal, že jsem nebyla „otevřená“ k porodu,ze to bude trvat asi dlouho. Por.asistentka mě uklidňovala, že to spolu zvládneme.

Začaly kontrakce a por.asistentka mi začala vše vysvětlovat i jak mam dýchat atd. Díky její pomoci jsem se začala „otvírat“ a šla volat paní doktorku. Paní doktorka přišla, pozdravila, vyšetřila a šly jsme rodit. Od začátku kontrakcí byla moje holčička na světe za 4hodiny. Paní doktorka Filipová je opravdu člověk, který ví,co dělá. Nemůžu ani říct, že by byla arogantní. Vůbec ne,ještě mě povzbuzovala a chválila. Takže za mě veliké díky paní doktorce a ještě víc por.asistentce. na oddělení šestinedělí skvělá péče!!! :)

Personál:

Mudr.Filipová a por.asistentka M.Dziacká

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid, nehysterčit. Rozrušujete tím nejen sebe, ale i lidi kolem sebe. Říkejte si: 1)vydržely to jiný,vydržím to taky!! 2)Každá bolest jednou končí!!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše, co je v seznamu porodnice.

Anonymní
05.03.16

Katastrofa! Rodila jsem v této porodnici třikrát. První porod byl celkem dobrý, ale další dva hotové psycho. Chování personálu katastrofa: arogantní a zlí, bohužel jak sestry tak lékaři arogance, neochota.

Tohle nejsou lékaři pro lidi, ale pro dobytek. Je to smutné. Nedoporučuji v žádném případě - nejhorší paní rádoby doktorka Filipová!

Personál:

MUDr. Filipová

31.01.16

Porodnici naprosto doporučuji. Přes všechny negativní recenze, já jsem zde byla velice spokojená. Přístup personálu na porodním sále úžasný. PA a sestřička se neustále staraly o můj stav, pocity, paní doktorka se neustále zajímala, jaký je průběh.

Rodila mne Mudr. Drozdová, a porod byl naprosto pecka! I jsme se nasmály na „koze“. Nemohu si stěžovat. Přijímala mne MUDr. Filipová - ona je prostě svá no. :-/ Má svůj svět.

Oddělení šestinedělí: všechny sestřičky naprosto milé, s čímkoliv pomohly, přinesly, donesly, zavolaly, odnesly. To samé dětské sestřičky. Moc pěkně se staraly, vše vysvětlily, pomohly, někdy byly rázné, ale má to své důvody. Měla jsem problém s kojením a díky nim dneska malého bez problému kojím. Jakýkoliv problém: ve dne v noci přišly ihned, pomohly.

Jídlo bylo taky perfekt, paní uklízečky taky super! Čistota ne jedničku. Za mne doporučuji, já si nemohla stěžovat.

Personál:

MUDr. Monika Drozdová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Všechny dokumenty včetně screeningového vyšetření. Vlastní noční košili k porodu, kruh, vlhčené ubrousky na miminko.

11.01.16

Naprosto nedoporučují. Této porodnici se vyhněte! Neochotný personál, který jsem musela po dvou dnech v zakrváceném lůžku doprošovat o čisté povlečení. Nepomůžou, neporadí. Pan primář krom toho, že je nepříjemný, arogantní neprovedl odpovídající profesionální vyšetření.

Nejhorší zkušenost. Už nikdy více!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vybrat jinou porodnici!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Je toho hodně. Doklady, těhotenská průkazka, plenky, osušku pro miminko, hygienu, poporodní vložky, noční košile atp. Nevím, jak jinde, ale v Chebské nemocnici nedostanete absolutně nic, takže vše s sebou.

12.11.15

Absolutně nedoporučuju. Téhle nemocnici se vyhýbat obloukem! Chování sestřiček na porodním příšerné. A pan primář Bobrik se ani neobtěžoval mi říct, že budu mít akutního císaře.

Dozvěděla jsem se to až po tom, když jsem se začala divit, proč mi oblékají ten divný hábit na operace a hlavně pan primář vůbec netušil, jestli mám píchlou vodu nebo ne. Dál se mi tam s radostí šťoural, až udělal malému na hlavičce krvavou modřinku, kterou má doteď.

Při druhém dítěti budu volit jinou porodnici.

04.11.15

Je pravda, že porodnice už něco pamatuje. Rodila jsem zde v roce 2003 a nyní 26. 6. 2015 a připadalo mi, že se tam snad nic nezměnilo.

Přístup personálu byl perfektní. Přesto, že daný den se nás tam sešlo bohužel šest rodiček naráz, další už museli posílat jinam, kapacita je mnohem menší, tak se všem věnovali perfektně.

Velký dík p. Bednářové a panu primáři, kteří mě rodili. Dětské sestry také super. Na oddělení na běžném pokoji jsem to vydržela v pohodě, nadstandardy byly plné. Alespoň jsem ušetřila. Byla jsem přeci v porodnici a né na dovolené. Za mne ano, všem doporučuji.

Personál:

PA Bednářová

21.08.15

Porodnici bych doporučila. Rodila jsem tam 3.3.2015.

Samotný porod byl jako noční můra, ale za to nemůže personál, ale malý. Na půl cesty se rozhodl, že ven nechce, a pan primář s mladým doktorem zachránili miminku i mě život akutním císařským řezem.

Sestřičky na šestinedělí i na dětském oddělení jsou milé a hodné. Doporučují!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlastní košilku, kosmetiku a vše pro miminko.

26.07.15

V chebské porodnici se mi 5.5.2015 narodila nádherná holčička. Na příjem jsem přijela nad ránem a musím přiznat, že ani sestřička ani doktorka nebyly z nového příjmu nadšené (ani se jim nedivím ve 4 ráno). Služby se vystřídaly a nastoupili nové síly. Obě dvě byly prostě báječné. Povzbuzovaly, že už to určitě nebude dlouho trvat, ať vydržím (a opravdu si pamatuji jen ten hekání s pomyšlením, že už se mi brzy narodí holčička a uleví se mi).

Samotný porod mě, prvorodičku, překvapil svou náročností. V jednu chvilku se u mě sešli 3 doktoři. Pan doktor „s arabským přízvukem“ byl nejspíš tím hlavním a dohlížel na pana doktora „černouška“, který chytal dítě vepředu, a nakonec jsem tam mihl i pan primář, který mi ve správný čas skočil na břicho a pomohl mé holčičce ven (hned po té se vypařil). Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří měli 5.5. službu. Ikdyž jsem na sále tvrdila, že to bude jedináček, že už rodit nechci, musím přiznat, že na porod nemám ošklivé vzpomínky.

Další kapitolou je novorozenecké oddělení. Samozřejmě, že sestřičky jsou na maminky milé (zvlášť na prvorodičky, které jsou trochu rozhozené). Bohužel každá říkala trochu něco jiného a mě to mátlo (už kojit/ještě nekojit, koupat každý den/nekoupat pořád, miminko má spát na boku atd.). Samozřejmě že doma si dělám věci po svém, ale v porodnici jsem z toho byla hodně zmatená.

Celkově bych porod v chebské porodnici doporučila hlavně chebským maminkám. Už jen proto že za vámi může snadno přijít partner, příbuzní, přátelé.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučila bych vzít si nějakou noční košili na porod. Musela jsem si obléct svojí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Držela jsem se seznamu věcí, které doporučuje porodnice na svých stránkách a nic mi nechybělo.

Anonymní
05.07.15

Nejhorší den v té nejhorší porodnici. Jsem prvorodička a vážně to příjemné nebylo, zvlášť když přišla doktorka a povídala mi o tom jak bude hůř a hůř. A tak, jak jsem si představovala porodní sál, tak hrůza. Jak za doby kamenné.

Po narození syna další psycho. Snad dvě sestřičky, které byly vážně v pohodě. Jinak samá arogance a s dětmi zacházely jak s plyšáky.

Tuhle porodnici vážně už nikdy víc. Nedoporučuji.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Těhotenskou průkazku a další papíry dle potřeby. Hygienu jak pro sebe, tak pro miminko. Vlastní příbor, oblečení pro miminko, vložky, kosmetiku.

cheb uz nikdy
12.06.15

Arogantní, hnusný primář, který by měl vrátit diplo. Chebskou porodnici opravdu nedoporučuji. Jednají tam s těhulkami jak s dobytkem.

Personál:

MUDr. Jozef Bobrik

Anonymní
31.01.15

Kdyby se náhodou na tyto stránky dostali maminky, co budou rodit aktuálně, tak vám doplním pár svých postřehů z aktuální doby. Tato porodnice je naprostá katastrofa!

Neprofesionální jednání personálu je jen malá kapka z velké louže nedostatků. Naprosto zdravé miminko mi po porodu nepřiložili k prsu a nesmyslně jej odnesli na čtyři hodiny, ačkoliv by mi někdo sdělil proč (později mi bylo sděleno, že to bylo jen běžné vyšetření).

Porodnice funguje spíše jako pračka peněz, protože je tam spoustu personálu, který vám absolutně neporadí, nepomůže, a když o pomoc poprosíte, uslyšíte jen: „Já se na Vás přijdu později podívat,“ ale toho později se už nedočkáte. A to se radši nebudu vyjadřovat k porodu, který spíš vypadal jako jatka, a to naprosto bezdůvodně.

Jediné, co bylo v porodnici ucházející, byla strava. Krom toho, že toho bylo dost, to bylo i k jídlu. Prvorodičkám tuto porodnici nedoporučuji v žádném případě!

12.04.13

Rodili jsme tu v roce 2010 a teď v březnu znova a opět můžu jen a jen doporučit. Vše bezvadné jak na sále, tak na oddělení šestinedělí. Nešla bych rodit jinam.

Personál:

MUDr. Drozdová, MUDr.Chárová, PA Bednářová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Kruh.

Šárka 1
11.03.13

V chebské porodnici jsem rodila před třemi týdny již 19.2. 2013.

Porodnici jsem volila zejména kvůli dostupnosti co se týče mé rodiny. Nedovedu si představit, že by nás taťka navštívil třeba jen jednou. A můžu říct že jsem udělala dobře. Od různých lidí jsem slýchala klady i zápory, ale nejlepší je nakonec vlastní zkušenost. A já za sebe můžu tuto porodnici jen a jen doporučit.

U porodu jsem měla pana primáře. Co se týče sestřiček, porodních asistentek, dětských lékařek, tak super - jak na porodním sále tak po porodu! Všechny moc obdivuji, protože věřím, že to asi vždycky nemají jednoduché. Proto velké díky všem, jak za mě, tak naší dceru Amálku.

Anonymní
15.10.12

Můj porod proběhl velmi neplánovaně, tři týdny před termínem, začal odtokem plodové vody a skončil císařským řezem.

V této porodnici jsem původně vůbec rodit nechtěla, ale ve dvě hodiny ráno nebyl čas na rozmýšlení. Chebské porodnici bych chtěla poděkovat za to, že v podstatě zachránili život mě, i mé malé holčičce, která ztrácela srdeční ozvy. Jediné negativum, které jsem zažila, bylo, že mi pořádně nevysvětlili co se děje, najednou jsem měla kanylu, cévku a zabandážovaný nohy… Mohli si v tom shonu najít chvilku a vysvětlit mi to.

Jinak operační tým naprosto super, na oddělení 6N si nemohu vynachválit přístup jak porodnických sester, tak dětských. Dík patří všem lékařům, kteří o nás pečovali.

Děkuji Lucie

Personál:

MUDr. Janečka

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se, jsou hodní.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jednorázové kalhotky, porodnické vložky, pleny a oblečky pro miminko.

Anonymní
28.03.12

Taktéž se podělím. Rodil mě doktor Janeček. Byl milý a porod byl supr. Sice jsem se při prvním setkání lekla kdo že mě to bude rodit,ale zvládl to na jedničku. To samé porodní asistentka a dětská sestra,která byla při porodu. Byla jsem naprosto spokojená. Na děstkym oddělení si nemůžu vynachválit setřičku Zikmundovou díky které jsme šly po 6dnech domů. Paní Chárová i Drozdová supr. Akorát dětský primář.Ten byl celou dobu na pěst. Doktor Čapek. Doufám,že se mu vychnete obloukem. Maličká měla žloutenku. Kritickou hodnotu přez 400 a on mi řekl,že todle mývá tak 6% procent dětí. Místo,aby mi zvedl náladu,že malá bude v pořádku,tak furt mi sděloval jen špatně věci..

Personál:

Mudr.Lubomír Janeček

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pleny, a pro maminku kalhotky a dost vložek

13.02.12

Rodila jsem císařským řezem ve spinální anestezii kvůli poloze koncem pánevním, a byla jsem převelice spokojená. Veškerý personál byl stále usměvavý, ochotný a milý. Dokonce i na sále vtipkovali, což jsem ocenila. Spousta lidí mě od této porodnice zrazovala, ale já nechápu proč. Mohu jen doporučit.

Personál:

pamatuji si jen MUDr. Chárová, která mě přijímala a poté i operovala

10.03.11

Já měla naštěstí skoro bezproblémový porod. Teda až na placentu ta se mi neoddělila tak m museli uspat vyndat ji.

Na porodním sále tak i na oddělení 6nedělí byli všichni moc hodní a milý.

Personál:

Chárová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

plenky

Vlaďka P.
01.03.11

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s porodnicí v Chebu. Musím se přiznat, že během těhotenství jsem měla určité pochybnosti, zda rodit právě zde. Ovšem byly naprosto zbytečné. Náš Jakoubek se narodil 4 a půl hodiny po odtoku plodové vody a komplikace při porodu se mi bohužel nevyhnuly. Přišel na svět za pomoci kleští, protože jsem neměla vůbec žádné kontrakce. Vše dopadlo nakonec dobře a to díky včasnému a profesionálnímu zásahu. Mé veliké díky patří jmenovitě MUDr. Monice Drozdové, která Kubíka rodila, panu primáři Jozefu Bobrikovi, který byl k mému porodu zavolán a v neposlední řadě zbytku porodního personálu. Na oddělení 6N jsme s Jakoubkem strávili 4 dny a s péčí o nás oba jsme byli velmi spokojeni. Sestřičky se nám věnovaly, byly vstřícné a milé. O Jakoubka pečovala po dobu pobytu v porodnici MUDr. Šuba. Jí i sestřičkám patří také velké díky. Závěrem: hodnotím profesionalitu, odbornost a lidský přístup.

Personál:

MUDr. Drozdová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Chebskou porodnici doporučuji. Nebojte se, jsou tam hodní na každého.

Anonymní
06.02.11

Rodila jsem v této porodnici víceméně shodou nešťastných náhod. Personál na 6N a dětské sestry jsou, až na výjimky, velmi příjemné, v rámci možností poradí a pomůžou. Jídlo není špatné a je ho dost. Jen by se mělo víc dbát na protikolikovou stravu kojících matek (ne čerstvé pečivo). Tím však výčet pozitiv této porodnice končí. Na porodním sále vládne „porodnický středověk“. O Michelu Odentovi zde evidentně nikdo neslyšel. Všechno běží dle absolutní rutiny, výjimky jsou nepřípustné. Holení je nutné, vlastně se vás nikdo neptá a šup už jste oholená (toto mi konkrétně udělala PA pí Věra Vlková, která má navíc do příjemného chování dosti daleko). Porodní pozice je možná jen jedna - na zádech - protože jinak se špatně provádí nástřih a v případě potřeby „hupsá“ na břicho. Dirupce vaku blan je dalším rutinním zákrokem. Možnost pohybu během první doby porodní jsem nezažila. Cca 35-40 min. než jsem porodila, jsem proležela na monitoru a vyplňovala s PA přijímací papíry (rozhodně by bylo pro rodičky přínosné, pokud by tyto papíry byly ke stažení na webu porodnice). Po porodu žena leží na porodním sále, manžel s ní být nesmí, může za ní až za dvě hodiny na oddělení 6N. Vyšetření novorozence probíhají v částečně odděleném prostoru, do kterého matka nevidí. Nadstandardní pokoj bez WC stojí 500, se sociálkami 700 Kč / den.
Je smutné, že spousta žen rodících v této porodnici si myslí, že takhle porod prostě chodí a nic se s tím nedá dělat. A přitom vím, že porod může být nádherným zážitkem a bolest při porodu obrovskou zkušeností. Pokud chcete zažít trochu jiný porod, radím, vyhnout se Chebu obloukem.

Personál:

PA Věra Vlková, jméno lékařky si, bohužel, nepamatuji

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nedokážete-li spát při rozsvíceném světle, doporučuji vzít si masku přes oči. Sestry z novorozeneckého by totiž bez světla nemohly kontrolovat každé 3 hod. miminka.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Potřebujete vložky, síťované kalhotky, oblečení pro miminko, pleny, vlhčené ubrousky.

06.01.11

I já bych chtěla porodnici v Chebu doporučit.Tadeášek se narodil nečekaně skoro o 3týdny dříve 26.12.2010 a já bych chtěla celému personálu od paní doktorky Polednové,která nás rodila(suprová věčně usmívající se lékařka)až po paní uklízečky,s kterémi se dalo v dlouhé chvíli parádně poklábosit:-)… VELICE PODĚKOVAT za milý přístup a skvělou péči…Cítila jsem se tam velice dobře,možná i proto,že jsem zvolila nadstandartní pokoj,který mi pobyt zpříjemnil ještě více.
Porod jsem měla velice rychlý a to více na něj ráda vzpomínám,až mi příjde líto,že už to máme zasebou:-)…Trochu mě mrzelo,že manžel se mnou nemohl zůstat na „hekárně“,…byl poslán domů,že dáme vědět až to příjde(chtěl být u porodu)…no a Tadeášek byl nakonec tak rychlý a nedočkavý:-),že bohužel tatínek nám nestihl přijet včas…ale nahradili jsem si to dvěmi hodinkami hned po porodu,než nás odvezli na „šestinedělí“.
Velké DÍK patří také dětským sestrám,které vše pečlivě vysvětlí a pomůžou(mě např.pomohly psychicky,kdy jsem byla špatná z toho,že se mi opozdila laktace a malý musel být dokrmovám UV)dnes už kojíme plně:-)
Chvála také patří Mudr.Drozdové-na její vizity jsem se vždy těšila:-)velice příjemná paní doktorka.

Na všechny jména osob,keerým bych chtěla moc poděkovat,si bohužel nepamatuji…tak snad jen -VELICE VÁM DĚKUJI VŠEM…

Personál:

Mudr.Polednová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

PORODNICKÉ KALHOTKY A VLOŽKY A KRUH:-)MĚ TEDY POMOHL VELICE:-)

Chystají se rodit v porodnici Cheb

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici