Porodnice Fifejdy Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petulec
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 27.01.13 18:56
Porodnice Fifejdy-Ostrava

Ahoj ;) najde si novopečená maminka, která rodila na fifejdách???
Mám termín 19.2.2013 a pořád přemýšlím jestli fifejdy nebo vítkovice…
Děkuji za odpovědi

Nejnovější zkušenosti z porodnice Fifejdy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.13 19:16

Určitě na Fifejdy z těchto 2 možností. Lepší lékařský personál, stran miminka je tam dětská JIP, takže kdyby něco nebylo v pořádku, budete v jedné nemocnici, ne přes celou Ostravu. Ale Vítkovice si maminy chválí kvůli porodních asistentek.
Já rodila na Fif 2× a spokojenost. Kamarádky a švagrová taky. Horší vybavení šestinedělí, ale to mi fakt nevadilo.
Srry za anonym.

petulec
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 27.01.13 19:25

No taky se přikláním k fifejdám, navíc to máme trochu blíž a přítel tam trefí i bez mé navigace :P :P
ve čt jdem na prohlídku…

hanitscha
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 27.01.13 19:35

@petulec Já jsem rodila ve Vítkovicích…hlavně proto, že to mám nejblíž, ale i Fifejdy jsou dobrou volbou a to hlavně proto, že tam mají dětskou JIP, ve Vítkovicích není.

Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 27.01.13 19:43

Já rodila v květnu na Fifejdách a spokojenost maximální :) Porodní asistentka úplně úžasná, zůstávala tam se mnou přes čas, aby mě dorodila a na šestinedělí sestřičky ochotné, se vším poradily, takže za mě určitě Fifejdy :) Jelikož jsem porodila k večeru a bylo už po návštěvních hodinách, tak i přes to, tam manžela nechali se mnou na pokoji až do 22h. Na prohlídce jsme tam taky byli a na všechno se poptali.

Housen
Stálice 60 příspěvků 27.01.13 19:47

Já rodila ve Vítkovicích 2005,bylo super, ale před 4 lety ě tam hodně zklamali, když jsem tam šla s důvěrou na revizi a už bych tam nešla…a to jsem zdravotník, umím přehlédnout chyby :,(…ale to o jsem zažila bych nikomu nepřála.

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 27.01.13 19:48

Volila bych Vítkovice. Jen pokud by bylo nějaké rizikové těhotenství nebo předčasný porod, tak pak Fifejdy nebo Fakultku.

elchirk
Echt Kelišová 8937 příspěvků 27.01.13 20:25

Ja rodila na fifejdach pred rokem a pul a byla jsem max. spokojena. Na sestinedeli je starsi vybaveni (nabytek, socialka), ale postele polohovaci a zvedaci(snizovaci), personal mily a ochotny… doporucuju, podruhe tam pojedu urcite take

Lenkapor
Nováček 1 příspěvek 21.03.13 20:27

Dobrý den
termín mám 7.6.2013 a mám docela rizikové těhotenství a chci rodit na fifejdách.
Ve čt jdu na prohlídku porodnice a chci se sněmi i domluvit na termínu jestli se mě ujmou v termín porodu nebo stačí jen přijet a neřešit nějaké domlouvaní termínu.

Jsem prvorodička a mám docela strach a nevím jak to chodí.

Děkuji.

savik
Kelišová 6612 příspěvků 21.03.13 20:55

@Lenkapor : Docela rizikové, co to znamená? :D ;) Pokud máš rizikové těhotenství, tak tě přímo do rizikové poradny porodnice pošle tvůj ošetřující gynekolog ;). Teď se s tebou na termínu porodu nikdo domlouvat určitě nebude, červen je daleko. Celou dobu těhotenství jsi hlídaná, to se neboj, že by někdo něco podcenil. ;) Jak bude těhotenství postupovat, tak s tebou bude řešit co a jak. Záleží, co máš za problém.

Barry
Stálice 76 příspěvků 21.03.13 21:02

Ja rodila na Fifejdach plánovaný CS, personál v pořádku az na dětskou primarku Liskovou je to stara kráva co me úplne zdeptala kvůli kojeni. Pak za mnou přišla sestra a řekla mi, ze si z toho nemám nic dělat, ze kojǐm správně a pani doktorka sama nikdy nekojila a jen poucuje. Takže bacha na ni ja normálně bych se nedala ale ty hormony no proste me rozbrecela jak malou holku a zbytečně. Personál gynekologie je super a sestřičky úžasné.

Gump
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.13 13:05

Ahoj holky chci se zeptat jak je to na Fifkách s nástřihem hráze, dělá se automaticky? a umrtvují při šití? Rodila jsem tam před 3 roky, ale plánovaným císařem. Další porod mě čeká v červenci a pravděpodobně přirozený, urřitě chci zas na Fifky, byla jsem moc spokojená. Děkuji za každý názor.

petulec
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 14.04.13 11:53

Gump já jsem nastřihnout nechtěla a stejně mě střihli :( jinak já jsem byla teda velice nespokojena :,(
při příjmu jsem jim dávala ty jejich vyplněné papíry a zaškrtla jsem, že nechci aby se o mě ani miminko starali studenti - to je velice pohoršilo a měla jsem asi 15náct minutový proslov o tom proč to jako nechhci :zed: no a ve finále jsem celou dobu měla u sebe slečnu s visačkou: student 3. ročníku VŠ :cert: byla se mnou po celou dobu, udělala mi tu nechutnou přípravu k porodu a ve finále „odrodila“ placentu…
takže za mě: Fifejdy už nikdy!!! a navíc na šestinedělí jsme byly na pokoji 3 a z toho jedna romka ( nechci se tím teď nikoho dotknout!!! ) :nevim:

petulec
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 14.04.13 11:57

@Barry nápodobně… mě taky pěkně deptala, sestřičky mi na „tajňačku“ malou dokrmovaly… nakonec jsem kojení vzdala - málo a navíc jsem byla dokousaná do krve… :,(

Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 15.04.13 11:58

Gump já jsem nástřih nechtěla, ale malý se tlačil čelem napřed, takže jsem nastřižená byla, ale doktorka se mi za to omlouvala, že to jinak nešlo. Při porodu mě kromě porodní asistentky (byla fakt úžasná a moc mi pomohla) chodila monitorovat taky studentka, akorát mi pokaždé špatně připojila monitor až ji pak PA za mnou nepustila :lol: Na šestinedělí jsem byla na nadstandardu a spokojenost maximální, až mi teda spíše lezlo na nervy, že se mě pořád někdo chodí ptát, jestli je vše v pořádku :) Na konci jsem pak zjistila, že si mysleli, že jsem příbuzná od jejich jednoho porodníka, se kterým mám stejné příjmení, tak možná proto byli tak příjemní :-) V říjnu čekám druhé a na Fifejdy jdu rodit znova…asi co člověk, to jiná zkušenost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama