Reklama

Porodnice Frýdek-Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 27.12.09 20:51
Porodnice Frýdek - Místek

Ahoj holky,
když už eMimino založilo tu novou škatulku porodnice a nabídlo to založit diskuzi tak zakládám.
Rodila jsem ve Frýdku v únoru 2008 a nemůžu si stěžovat. Pokud se nám podaří druhé dítko jsem 100% rozhodnutá jít rodit opět do Frýdku i když to mám docela z ruky, protože už jsem v jiném okrese, ale za spokojenost a známé prostředí to stojí.

Budu se těšit jak se tu budou přibývat vaše názory.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Frýdek - Místek

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 27.12.09 21:52

Ahojky,
taky jsem rodila ve Frýdku-Místku (únor 2008) a byla jsem spokojena jak s doktory tak se sestrami.
Jsem z jiného okresu, ale rozhodla jsem se tam rodit, protože jsem na tuto porodnici slyšela samou chválu.

Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 28.12.09 12:59

Já jsem tam rodila v květnu 05 dceru a v srpnu 08 syna, všechno mi připadalo perfektní, nemůžu si na nic stěžovat! :palec: No,možná jídlo mohlo být lepší, hned první den jsme dostali zelí, takže na bříško miminka nic moc, ale zvládli jsme to.. :-) Takže frýdeckou nemocnici určitě ze své vlastní zkušenosti DOPORUČUJI! :wink:

Seal
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 05.01.10 09:43

Taky se přidávám, rodila jsem v červnu 2009 a s přístupem lékařů i sester jsem byla maximálně spokojená :palec:
S jídlem máš Anduli pravdu, jsou to fakt blivajzy. Bohužel jsem si to vyzkoušela přes svátky znova, ležely jsme tam s malou 10 dní :roll: :-( Už je ale dobře.

Justy
Kecalka 108 příspěvků 25.03.10 10:01

Ahojky taky se přidávám, já rodila v červnu 08 a vše naprosto v pořádku, sestry i lékaři v pohodě, jídlo bylo docela fajn, jen mě zarazilo množství, večeře v 18h a snídaně až v 7-8h. ale jinak to ušlo a pokud se zadaří druhé mimi tak opět Frýdek-Místek. je to pěkně nově opravené.

Geo.rga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.10 16:54

Tak já rodila 11/2008 ve FM a myslím, že taky dobrý. Tedy chvilku jsem uvažovala jestli mě nenechali zbytečně trápit (jak si to myslela celá naše rodina), protože voda mi po vyvolání praskla v pondělí a rodila jsem až ve středu a to ještě nakonec císařem. Sestra pak říkala manželovi, že malému museli dát kyslík, protože už v břiše neměl téměř z čeho fungovat, tak byl trošku zfetovaný a dodnes uvažuju jestli právě ten kyslík ho tak nerozproudil, že máme doma téměř hyperaktivní dítko :lol: Taky byl celý zelenkavý od už asi zkažených zbytků plodové vody. Ale pak jsem uznala, že asi postupovali dle předpisů. Když už mi jednou dali tabletku na vyvolání a pak další, tak to třeba chtěli zkusit jestli to přeci jen nepůjde „normálně“. Jinak jsem pak byla celkem spokojená. Kupodivu bych řekla, že ty starší, na pohled protivnější sestry, byly nakonec úžasné a poradily opravdu se vším. Jen to tam měli tak blbě uděláno, že my po císaři jsme musely ležet jak kdyby blíže k sestrám „ženského“ oddělení aby nas měly na očích, ale to bylo zase dál od sester, co měly na starosti mimina. A protože jsme nemohly 24 hod chodit tak nám mimina musely nosit, což je štvalo a byly pak protivné. Jo a jídlo…tak to mi chutnalo moc. Ale já jsem takový ten vděčný stravník, když mi někdo uvaří a nemusím to dělat já, tak zblajznu všechno :lol: Jo a ještě jsem si vzpoměla, že mi vlastně vadilo jak to tam mají uděláno s tím předporodním sálem. Všude na těhotenské přípravě nám říkali, že dnes už je tatínek na sále samozřejmostí a tam to tedy nešlo. Ležela jsem tam od té doby co mi praskla voda, takže dva dny. A zrovna tam kde bych toho tatínka nejvíce uživila (aby mi pomáhal slézt z postele nebo do sprchy) tak tam nikdo nesměl. Tak to mi celkem vadilo. Na druhou stranu tam měli televizi, na obyčejném pokoji ne. Takže zatímco rodina stresovala, že ležím už druhý den na sále a furt nic tak já sledovala v klidu Ordinaci v Růžové zahradě :palec: Takže celkově bych řekla, že jsem spokojená a protože jsem prošla za ty dva dny asi „všema doktorskýma rukama“ :oops: tak mají můj obdiv a chválu.

batole
Kecalka 198 příspěvků 09.05.10 20:09

ahojte maminky ja jsem rodila ve frydku v dubnu2009 nemužu si ztežovat všichni byli objetavi a laskavi .rodila jsem cisarem a veškeremu personalu jsem duvěřovala a nesklamali.

nosanek
Echt Kelišová 9199 příspěvků 14.10.10 16:53

A jak to tam chodi dneska??? Nevite nekdo???

Jeannie2
Kecalka 471 příspěvků 04.10.11 19:42
a dnes?

Halo halo, je tu nekdo s cerstvejsi zkusenosti s touto porodnici???chystam se tam rodit v prosinci…diky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.11 20:42

:palec: Já tam rodila před 10měsíci a naprostá spokojenost, měla jsem výbornou PA u porodu a i ostatní byli moc milí, doktoři i sestřičky. Tuto porodnici můžu jen doporučit, příště budu určitě rodit zase tam. :palec:

Toffee
Kecalka 132 příspěvků 05.10.11 12:11

Ahoj, rodila jsem tam před rokem a taky maximální spokojenost. Jak na porodním oddělení-sále, tak na novorozeneckém odd. :-) T.

lindakocanska
Povídálka 36 příspěvků 18.10.11 17:31

Ahoj, svoji zkušenost z dubna jsem napsala docela podrobně do rubriky Deníčky . Nechci to tady zahlcovat, tak jestli tě to zajímá, psala jsem to někdy v červenci. Linda.

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 31.10.11 09:16

Rodila jsem tam po vyvolávání 4.3. a na vedení porodu a chování k rodičce si vůbec nemůžu stěžovat. Zato sestry a doktorka z novorozeneckého mi nepřipadly zrovna příjemné. Jen kroutily hlavou že jsem hysterka… viz deníček Jako na houpačce..

micha.bello
Závislačka 2651 příspěvků 15.12.11 12:09
ahojky

Já rodila ve F-M svou druhou holčičku letos v červenci a byla jsem spokojená. Sestry na novorozeneckém byly povětšinou příjemné, jen snad 1 starší sestra mi přišla dost protivná. Oproti Novému Jičínu, kde jsem rodila první dítě, dost značný rozdíl. V NJ nechodily sestry a neradily s kojením jako ve F-M. Chvílema jsem si v Novém Jičíně připadala jako kus hadru.

Kates
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 19.12.11 16:36

Ahoj, já jsem tam rodila letos začátkem prosince, na sále supr lidi,porodní oddělení super, příjemné sestry, vyhověly ve všem, ovšem novorozenecké oddělení děs…já nebyla spokojená vůbec…když už někdo přišel poradit(ne samy od sebe) tak jedna radila tak, druhý den řekla jiná že to je špatně že se to má tak… stejně si to doma člověk udělá po svém..ale jinak super..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >