Porodnice Kladno

30.8.06 16:31

Porodnice Kladno

Ahoj maminky, máte nějaká zkušenosti s porodnicí KLADNO? Jestli ano, napište mi prosím vaše zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

880
30.8.06 17:27

Ahoj,já osobně bych si vybrala jinou(a vlastně i vybrala).Mluvím jen sama za sebe.Do Kladna bych rodit nešla.
Binky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
30.8.06 17:43

Ahoj,
moje kamaradka tam rodila dvakrat a byla maximalne spokojena. Je dost narocna, tak si myslim, ze jsou tam asi dobry. Tak se tam bez kouknout a uvidis jaky na tebe udelaji dojem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
30.8.06 21:37

Ahoj,

já se rozhodovala mezi Kladnem a Motolem a vyhrál Motol a nelituji :):):) Chtěla jsem se jít na Kladno podívat a byli strašně neochotní a odměření tak los padl nakonec na Motol. Ale kamoška rodila na Kladně ale měla nadstandard a byla moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
6.9.06 20:09

Ahojky,
tak já jsem rodila na Kladně a vzhledem k tomu, že bydlíme naproti, tak bych neměnila. U porodu byli všichni perfektní (PA i dr.). Na novorozeneckym to byla ale celkem hrůza, sestry většinou neochotný (i když výjimky by se našli), a když jsem potřebovala s něčím poradit, tak se tvářili docela otráveně :evil: (radši jsem si pak se vším poradila). Jinak standart. pokoje, sprchy a jídlo klasika nemocniční, takže nic moc :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
6.9.06 20:10

Ahojky,
tak já jsem rodila na Kladně a vzhledem k tomu, že bydlíme naproti, tak bych neměnila. U porodu byli všichni perfektní (PA i dr.). Na novorozeneckym to byla ale celkem hrůza, sestry většinou neochotný (i když výjimky by se našli), a když jsem potřebovala s něčím poradit, tak se tvářili docela otráveně :evil: (radši jsem si pak se vším poradila). Jinak standart. pokoje, sprchy a jídlo klasika nemocniční, takže nic moc :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama