treti porod

68
21.8.06 16:07

treti porod

nevite nahodou jestli je treti porod lehci?? Teda prvni porod jsem mela celkem dlouhy podle mne, mala nechtela sestoupit dole,nechtelo se ji ven :?
druhy porod to byl fofr,celkem asi tak 45 min,a to ty nejsilnejsi bolesti byli fakt chvilinku pred narozenim male :lol:
tak ted uz zacinam trnout jak to bude :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1450
21.8.06 16:11

Ahoj, mám to podobně, první porod byl fakt porod a u druhého jsem se stihla i tlemit a vtipkovat, třetí uvidím, ale tenkrát tam rodila potřetí ženská a doktoři říkali, že třetí hůř sestupuje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
21.8.06 16:13

tak to jsem zvedava jak dopadnu :roll: termin mam za tri tydny,tak uz aby to bylo za mnou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1450
21.8.06 16:16

Anebo to bude totální fofr :D Ale v to nechci věřit, páč mám porodnici hodinu daleko :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
21.8.06 16:25

tak to ja ji mam tak 15 min autem,ale fofr by to mohl byt :lol: to bych byla rada :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fontanka
21.8.06 17:43

Tak holky můj třetí porod byl celkem pohodička, ale zas takovej fofr néé, v 18,45h mi praskla voda, do porodnice jsme dorazili v 19,30h s kontrakcema po 5ti minutách, do 21h. to byla pohodička ve sprše, pak přišli na to, že je zkalená voda, tak mi prdli oxytocin, což už bylo drsnější (ale hnusný kontrakce byly jen 2) - no a malá se narodila ve 21,55h. Přestože jsem se slušně natrhla, můj 3. porod byl nejlepší!

Dendulko, když tě tu tak vidim, zjistila jsem, že máme stejně narozené děcko - 18.1.1998 - jak se s tim malym kozorohem snášíte? naše Karolína je občas lehce na zabití :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1450
21.8.06 17:48

Fontánko, můj kozoroh je na zabití těžce, je holt rohatej a já taky, strašně tvrdohlavý dítě :D Mladší je rak a to je panečku rozdíl :roll:

Brala bych třetí porod stejný jako ten druhý, to mi v šest ráno rupla voda a Tom se narodil v půl devátý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
21.8.06 19:23

Tak můj třetí porod byl nejhorší :? . Krátké byly všechny, ale u třetího mi malá nechtěla sestoupit. Byla jsem dávno otevřená, ale neměla jsem nucení na tlačení. No ale nakonec se umoudřila :D
Nikka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
21.8.06 19:30

Ahoj

tak u mě byl třetí porod - asi nejrychlejší

Poprvé - křížové bolesti, epidurál - do 12 hod se narodil kluk.

Podruhé - slabé bolesti typu žaludečních křečí, ve 2 jsem dorazila do porodnice a ve 3 se narodila holka.

Potřetí - otevřená ve 34 týdnu s tím, že můžu porodit každou chvíli - rodila jsem v 39 tt - odpoledne mi praskla voda, odjezd do porodnice, do rána nic. V 8 mi píchli oxytocin, a v 9,22 (prá na 5 kontrakci) se narodil poslední kluk..

Takže - pokaždé jinak…

Věra

A mám dojem, že je rozdíl, jak dlouho mezi porody je.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
21.8.06 19:50

Kamarádka teď rodila potřetí a po 15 letech a prý pohoda. PA ji varovala, že tělo si to prostě i po letech pamatuje a že většinou potřetí nic nic, klídek a pak najednou rychlovka, tak aby s tím počítali a neporodila v autě. A taky to se dělo, malý nechtěl sestoupit, byla bez kontrakcí, ale když ji konečně začaly, byl do hoďky na světě.
Mě to čeká taky, tak doufám, že to půjde jako po másle :) První porod hrůza, kleště, druhý - za dvě hoďky byla dcera venku, tak teď snad to bude taky tak. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
21.8.06 20:44

ja uz bych to chtela mit za sebou konecne :wink: ted jsem 37tt a minuli tyden jsem stravila jeden den a jednu noc v porodnici,myslela jsem ze mi uz rupla voda a ono byl nejaky vetsi vytok,zrovna tam nikdo nerodil a ja se tesila ze to budu mit za sebou,na ktg se to zacalo i trochu rozjizdet a pak se deloha zas uklidnila.tak si me tam nechali radsi na pozorovani pres noc… :wink:
No co,musim jeste vydrzet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama