Porod do vody - kde v ČR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ayrin
Stálice 98 příspěvků 21.08.06 12:33
Porod do vody - kde v CR?

Ahojte,
da sa v CR rodit do vody aj niekde inde ako vo Vrchlabi? Mam termin na 17.1, no mam pocit, ze minuly rok bola presne v tomto obdobi porodnica zatvorena :( (tak ako je teraz skoro cely srpen, koli malovaniu oddelenia) Je nejaka porodnica v CR ktora by vedela „nahradit“ Vrchlabi (t.j. prirodzeny porod, pobyt manzela s nami na izbe, moznost mat so sebou aj prve dieta) ?
Velmi dakujem za tipy.

Reklama

Najdete v encyklopedii: Porod do vody

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 21.08.06 12:43

Ayrin, zkus na netu pohledat CAP Praha - centrum asistovaného porodu nebo tak nějak. ještě mám snad dojem, že jméno bylu U Čápa…ale to fakt nevím - mám to spojené dohromady.

je to tu - http://www.pdcap.cz/ - tak třeba tam vyčteš to co hledáš.

Biny
Kecalka 250 příspěvků 21.08.06 12:44

Neumí :lol: :lol: :lol: Vrchlabí je prostě jen jedno :wink: Ne, dělám si srandu. Vrchlabí je bezkonkurenční jednička (poskytuje všechno co popisuješ, jako samozřejmnost) 8) , ale některé porodnice ti určitě taky jsou schopny vyhovět. Já ale bohužel o žádné nevím. :(

A co zavolat do Vrchlabí, kdy budou malovat? :! :)

emitom
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 21.08.06 13:01

porodnice v ČK má teď taky vanu

Ha
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 21.08.06 13:14

Zlín, Brno, Vrchlabí

Pa, Ha

Kacica
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 21.08.06 13:15

Tipuju, ze jsi ze Slovenska, tak to budes mit mozna nejbliz do brna, v Bohunicich maji vanu a u Milosrdnych bratri taky, ovsem je otazka, jestli bude zrovna volna, ted to je tady des bes, vsichni rodi :-))
 kacica

Ha
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 21.08.06 13:15

s tím Zlínem si nejsem tak úplně jistá jistá… :oops:

Helena2
Kecalka 274 příspěvků 21.08.06 13:21

v Uherském Hradišti mají taky vanu

pralinka
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 21.08.06 13:24

Havlíčkův Brod- běžně se do vody nerodí, ale pokud máš zájem, ta možnost tu je.

MataP
Závislačka 2619 příspěvků 21.08.06 13:25

Ahojky, jednu vanu ma tusim i Podoli…

Ale rozhodne si over, jestli te do te vody nechaji i rodit! Podde toho co jsem slysela, mas nekde vanu jen na prvni dobu porodni a na tlaceni musis vylezt…

Mata

amazonka01
Kecalka 342 příspěvků 21.08.06 13:57

Jihlava…

Loni jsem tam do vody porodila plaváčka Julinku…a bylo to prostě super.Sice ne tak přirozené,jako inzerují ve Vrchlabí,ale zase je tu JIPka,a úžasný personál…nebo jsem měla kliku :wink:
Manžela jsem měla stále u sebe,na šestinedělí jsem měla nadstandart,kde sice mohl být,ale bylo by to trochu křečovité…
Ve Vrchlabí ale taky musíš mít kliku na volný velký nadstandart,abyste tam mohli být celá rodina…

Jinak se dají porodnice vybírat na www.aperio.cz tam je možnost porodu do vany uvedená…

Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 21.08.06 14:21

Já přidám ještě Kadaň !

Loni v dubnu jsem tam porodila plaváčka Aleška. Je tam přímo CAP. Manžel byl se mnou na CAPu, spal na žíněnce. Akorát s tím dítětem nevím, to jsme sebou neměli, resp. rodila jsem naše první.

Ale jinak servis prvotřídní a do druhého porodu půjdu taky u nich!

Ale asi je to pro tebe ze Slovenska dál…

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 21.08.06 14:25

Ahojka, ve Zlíně se přímo do vody nerodí, je tam jen jedna vana na nadstandartu, ale jinak jsou tam nesmírně vstřícní i k alternativním metodám. Na každém boxe aromalampa, porody na stoličce, ve stoje, v závěsu. Pokud vyloženě netrváš jen na porodu do vody, ale jde ti o přístup, vřele doporučuju:-)

Jazzi a Matýsek, ve Zlíně na stoličce a bez nástřihu narozený;-)

ayrin
Stálice 98 příspěvků 21.08.06 14:27

Diky moc vsekym,
sme z Prahy, takze Kadan je kusok.
Do Vrchlabi budem v kazdom pripade volat, tak snad mi budu vediet takto dopredu povedat ci budu otvoreny.

Gabinka
Kelišová 6543 příspěvků 21.08.06 14:34

Hořovice - je to tak půlhodinky cesty od Phy. Nemaj tam ani nijak velký nával. Myslím, že chtějí kolem 5tis poplatek. Vše samozřejmě záleží na průběhu těhu a zdr stavu. www.nemhoro.cz (snad jsem to nespleetla)
 G

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Všichni překonáme strach, ale nesmíme ho zazdít, říká sociální pedagožka

Láska. Hledání. Rozvod. Handicap. Puberta. Strach. Zoufalství. Zranění.... číst dále >

Z uprchlického tábora na mola. Modelka v hidžábu okouzlila módní svět

Modelka Halima Adenová (19) si může připsat několik prvenství. Zhruba před... číst dále >

Reklama