Porodnice v Krci

104
16.8.06 18:04

Porodnice v Krci

jsem ve 28tt a rozhodla jsem se rodit v nemocnici v Krci. Najde se nejaka maminka, ktera ma z touto porodnici zkusenost? Ja jsem tam lezela mesic na rizikovem oddeleni a sestricky tam byly super, ale slysela jsem ze sestinedeli je nic moc:( Dekuji predem za kazdou odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

181
16.8.06 18:44

ahoj, já tam rodila minulý rok, kdyžtak písni SZ a napiš, co tě zajímá

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
16.8.06 19:18

Ahoojky, tak já tam rodila taky loni na jaře a letos se tam chystám zase :wink:
Všechno je myslim o lidech a na blbce můžeš narazit všude, takže je to vlastně jedno, ale já teda měla štěstí a nikoho takového tam nepotkala!!

Díky sestřičkám na šestinedělí jsem mohla kojit, protože se mi FAKT věnovaly…a i přes problémy jsem se nakonec rozkojila a za to jim patří víc než dík!!!
Takže tuto porodnici vřele doporučuji, ale nemůžu zaručit, že nenarazíš občas na nějakého blba!!! :lol: :lol:
Klidně se ptej dál…co by tě konkrétně zajímalo!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
17.8.06 07:05

Partneru u porodu

Muj pritel by se mnou rad byl u porodu. Muze se mnou byt hned na pokoji nebo se mnou muze az na porodni sal? Vim ze ho budu asi hodne potrebovat. Je to muj prvni porod a trosku se bojim. Vzdycky jsem spatne snasela jakoukoliv bolest kterou jsem nevidela. Taky se chci zeptat jestli si pamatujete jaky doktor vas rodil. Ja tam znam pani doktroku Hajduskovou a ta je strasne super chodim k ni do poradny, ale nevim jeslti si ji muzu vyzadat aby me rodila. Jo a navstevovali jste nejake predporodni kurzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1753
17.8.06 09:45

Rodila som v Krči 8.7. : pôrodník (Sever) fantastický, PA a sestričky na šestinedelí úplne super, jediné čo mi vadilo bol strašný hic - slnko svietilo do izby akurát poobede a nedalo sa dobre vetrať. Inak v izbe ešte s jednou dievčinou a bolo to fajn - hodne sme si pomáhali.
Vyžiadať si pôrodníka môžeš ale musíš sa s ním dohodnúť a to nie je zadarmo :D :D

A sorry : ešte nestála za nič strava, ale to mi zrovna moc nevadilo, jesť som ani poriadne nemala čas a chuť. Z pôrodnice som sa vrátila o 12 kg ľahšia :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1753
17.8.06 09:47

Priateľ bol so mnou na sále počas celého pôrodu a potom s malou ako ju vážili a merali. V pôrodnom boxe sme neboli ani jeden, ja som totiž prišla do Krča rovno odrodiť, tzn. 9 hod. bolestí doma a len jedna posledná v Krči.

Kurz som navštevovala ale nie v Krči, u M.Mikulandovej, kvalita dobrá, prístup zlý - už by som tam nešla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
17.8.06 12:23

Rodila jsem v Krči letos v červnu a porod byl super rodil mě Dr. Menšík, stejně jako Barbados jsem přijela rovnou porodit. Ale na odd. šestinedělí to bylo docela hrozný, bylo nás tak tolik že nás cpali do pokojů po třech, nebylo tam pořádně místo na postýlky, sestry se nám nevěnovaly vůbec, jídlo bylo fakt o ničem. Z porodnice jsem odcházela a kojila jsem jen z jednoho prsa, všechno jsem se musela naučit časem doma sama. Jo a vyrazili nás už po 72 hodinách protože měli nával.
Takže mě to tam docela zklamalo - nadstandartní pokoj byl nedosažitelný :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6165
18.8.06 21:56

Já rodila v Krči letos v květnu a byla jsem opravdu nadmíru spokojená. Moje 2 kamarádky rodily zase u Apolináře a obě tam měly problémy, jedna s péči o mimčo, druhá s kojením. Já jsem byla v Krči na nadstandartu a mě teda chutnala i strava, asi nejsem náročná. Přístup sestřiček neprosto profesionální, pomocná ruka kdykoliv jsem si jen vzpoměla. Porod taky super, trval 6.5 hodiny od vyvolání a celý tým byl naprosto báječný. Rodila mě teda moje vlastní doktorka, ale i přesto si nemůžu na Krč v nejmeším ztěžovat.Jedna sestřička mě zachránila odzánětu z prsu, moc mi pomohla, prvn 2 dny mi odstříkavala, au to bolelo, ale bez ní bych to asi nezvládla, Domů jsem šla 5.den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
18.8.06 22:27

Ahoj,já rodila v Krči 24.7.,takže čerstvé zážitky :wink: Nemůžu si vlastně na nic stěžovat až na pár maličkostí.
Porod trval 14 hod,manžel byl celou dobu se mnou akorát při přípravě jsem ho tam nechtěla,obě PA byly super,ale ke konci jsem je moc nevnímala.Vždy mi řekly co budou dělat a proč…Byly jsme sami s manžou na porodním pokojíčku,Pa chodila tak co 20 min juknout…Slunce tam pražilo celý den,ale mě byla celou dobu zima,takže v poho…Porod byl zakončem císařem narychlo…to mi trochu vadilo,manžela vyšoupli,nikdo nic nevysvětlil…Sestřičky na šestinedělí super,strava hrozná,pokud hned nechceš držet dietu doporučuji zásoby z domova… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama