Porodnice Kolín 2021

50
19.4.21 14:12

Porodnice Kolín 2021

Zdravím,

určitě se tu najde nějaká maminka, která v poslední době rodila v Kolíně. Můžete tu prosím nechat své řady, zkušenosti či připomínky a stížnosti?

Osobně mám termín v půli června, můj gyndař Kolín doporučuje, tak jsem se jen chtěla zeptat i mamin. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
549
19.4.21 15:00

Osobně jsem tam nebyla, ale od ostatních slyším jen kritiku. Kamarádka tam byla strašně nešťastná, sestry nepříjemný a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
19.4.21 18:40

Rodila jsem tam před rokem a za mě naprosto v pohodě. Nemám si na co stěžovat a nikdo na mě nepříjemný nebyl. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.21 20:45

Rodila jsem tam teď v říjnu 2020. A za sebe můžu říct, že jsem byla naprosto spokojena. Bála jsem se, že mi nikdo neporadí, když si nebudu s malou vědět rady, ale zbytečně. Se vším mi poradily, pomohly, ukázaly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
21.4.21 19:43

Moc děkuji, uvidíme, jestli se ozvou ještě další. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
25.4.21 17:49

Ahoj,

s dovolením se v diskuzi zaháčkuji. Termín porodu mám za pár týdnů a rozhoduji se mezi porodnicí v Kolíně a HB. Tak snad se ještě najde nějaká maminka, která má čerstvou zkušenost s kolínskou porodnicí.

Nejvíc by mě zajímal přístup na šestinedělí, podpora kojení atd. Budu také ráda za každé další info :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 23:11

Ahoj,

příštup na šestinedělí až na jednu sestru byl super. Koupání i kojení mi ukázaly sestry z novorozeneckého oddělení, které byly do jedné fantastické. Je pravda, že neměly toho času tolik, ale pokaždé, když jsem za nimi zašla, že si nevím rady ( malá měla novorozeneckou žloutenku, tak byla hodně spavá a kojení ze začátku tedy opravdu moc nedala ) a dcera se nechce přisát, tak vždy přišly a poradily, ukázaly třeba jinou techniku kojení. Byla jsem už chvílemi dost zoufalá, že mi nejde kojení a malá bude mít hlad, ale pokaždé mě dokázaly uklidnit, já to nevzdala a pak se konečně pořádně rozkojila. Takže, jak jsem psala už výše, za mě spokojenost. Jedna sestra z oddělení šestinedělí byla trochu nepříjemná, ale dalo se to vydržet. Jen spíš pro zasmání, že jídlo je tam tedy katastrofa a to myslím, nejsem vůbec vybíravá, ale zas vždycky může něco přivézt návštěva nebo manžela, jako mně 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
26.4.21 06:03

@Míša2010 Moc díky za info :) Slyšela jsem, že se teď celkově v Kolíně zlepšili, tak jsem ráda, že někdo tu pozitivní zkušenost má.
Já mám respekt hlavně z kojení, takže moc ráda čtu, že sestry ochotně poradí a pomůžou. To je pro mě hodně důležité.
Loni jsem ležela v Kolíně týden na gynekologii a tam byli všichni naprosto super, tak snad to bude i na těchto odděleních. Jinak s tím jídlem máš naprostou pravdu, to jsem taky trpěla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
27.4.21 17:54

Dobře, děkuji za přípravu ohledně stravy. :D A jak je to s věcmi k porodu a pak na šestinedělí? Mají ten seznam takový velmi jednoduchý, tak se ptám, jestli Vás napadá něco, co jste využili, nebo co dávají erární? A třeba to zapomněli zmínit, předporodní kurz jsem kvůli covidu neabsolvovala, tak jste pro mě momentálně jediná studnice informací. Teď jsem 32TT a předávat se budu v 36TT (určitě se tedy budu ptát i konkrétně tam, ale zkušenosti jsou zkušenosti). :)

Jak je to třeba s košilemi? Oblečení pro miminka? Poporodní vložky opravdu neposkytují, atd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
27.4.21 21:15

@Lovelaces Košile jsem měla vlastní, ale mám za to, že jsem tam někoho viděla v nemocničních a i se ptali, jestli nepotřebuju. Poporodní vložky jsem minulý rok od nich dostala jeden balík ještě s nějakým kufříkem s letáčky a věcmi pro děti jako kosmetika, ale ten by zdaleka na celý pobyt nestačil. Oblečení na mimča dávají a ochotně vymění, když se stane nehoda. Ale pleny na mimčo jsou potřeba vlastní.
Mně tam teda brutálně chybělo zrcadlo v koupelně aspoň na učesání, takže doporučuji nějaký malý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.21 07:28

Košile jsem měla svoje, ale jinak půjčují erární. Vložky byly na pokoji, ale také jsem měla svoje. Oblečení pro miminko klidně zapůjčí a ochotně vymění, když je potřeba vyměnit. Ale taky jsem si vzala své. Já jsem měla nadstandardní pokoj, ale kromě toho, že jsem měla jinou barvu povlečení jsem rozdíl oproti jiným pokojum neviděla 🤔
V koupelně jsem zrcadlo měla 😊
Doporučuji vzít si nějaké malé ručníky, dala jsem si jeden ani zem, nejsou v koupelně podložky, tak abych neuklouzla. Jinak samozřejmě ručníků víc, když se budeš sprchovat vícekrát za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat