Porodnice Krč - propuštění o víkendu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 11:22
Porodnice Krč - propuštění o víkendu

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, zda nemáte někdo zkušenost s tím, jestli se v porodnici v Krči propouští i o víkendu? Jak se to pak prosím řeší s dětskou doktorkou, říkala mi, že se máme ozvat v den propuštění z porodnice, ale když to vyjde třeba na sobotu, tak ordinace je uzavřená. Myslíte, že tedy stačí ozvat se až v pondělí?
Mám již brzy termín a místo toho, abych se stresovala porodem, tak řeším tyhle věci..kdyby náhodou…jsem ráda připravena:-) Díky moc ochotným za odpověď.

Reakce:
pomme
Kecalka 370 příspěvků 04.08.19 11:54

V takovém případě bych volala v pátek a domluvila se se sestřičkou, že kdyby nastaly komplikace a zůstali jste v porodnici déle, že v pondělí zavoláš a přeobjednáš se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 11:57

Děkuji za odpověď. Nejhorší je, že naše doktorka má do pátku dovolenou, tak bych musela volat té zastupující. A od pondělí je tam zase ta naše…někdy se to tak hloupě sejde :-( No, snad vše nějak dobře vyjde…

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 04.08.19 12:09

V pondělí úplně stačí.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 04.08.19 12:11

Stačí v pondělí, oni vás nepustí pokud bude nějaký problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 12:12

@Čičorečka Když by to bylo v neděli, tak by stačilo až v pondělí, že? Mám teď nějak záchvaty paniky, jak to vyjde vše a jak to dopadne… :D

Hearty
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 04.08.19 12:18

Úplně v pohodě. Nás propouštěli z porodnice v sobotu, dětské jsem volala v pondělí a objednala nás pak až na čtvrtek. Jen se ptala jestli vše ok. Takže neboj a užívej si poslední dny s bříškem ;)

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 04.08.19 12:19
@Anonymní píše:
@Čičorečka Když by to bylo v neděli, tak by stačilo až v pondělí, že? Mám teď nějak záchvaty paniky, jak to vyjde vše a jak to dopadne… :D

Nás propouštěli v pátek. Jenže se do poslední chvíle nevědělo, jestli nás opravdu pustí, pak to bylo frk frk a než jsme se dostali domů, tak bylo po ordinačních hodinách. Zavolala jsem v pondělí a nikdo neřekl ani popel. Paniku budeš mít tak měsíc, než se stovnáš, tak si zvykni :D

Nell2
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 04.08.19 14:27

Nas pustili v sobotu a volala jsem v pondělí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 15:14

@Nell2 Moc děkuji! :)

CoComela
Kecalka 222 příspěvků 04.08.19 17:38

Mě propousteli v sobotu, dětské jsem volala den po porodu a na ko k ní jsme šli až v úterý :). U nás nebyl žádný problém a bylo nám řečeno, že kdyby něco nastalo, tak na pohotovost..

Váš příspěvek
Reklama