Miminko neustále pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CarmenHa
Kecalka 392 příspěvků 03.08.19 14:51
Miminko neustále pláče

Čau holky, jsem bezradná. Dcera dnes 7 týdnů a neustále pláče asi od 4. týdne. Předtím prospala dny i noci a teď jenom plaká. Ráno kolem 9 se vzbudí a tak pláče až do večera. Nepomáhá nošení na rukou, nohou, v šátku, v kočárku, v houpačce, nic. Jak není u prsa, tak brečí. Nemůžu a ani nechci ji tam mít neustále. Kojím na požádání, kolikrát je napojena i 2h.
Pediatr mi tvrdí, že toto je normální a nic jí není, mně to normální nepřijde. Byla jsem s ní i u osteopatky, beze změny. Bříško ji nebolí, to už poznám, navíc je úplně měkké. Stejně preventivně cvičím s nožkama, mažu ji bříško Pupíkem a nahřívám.
Mlíka mám taky dost, zkusila jsem dát UM a beze změny, řve pořád stejně.
Napadá někoho, čím by to mohlo být?
:zed:

Reakce:
Lnm
Kecalka 475 příspěvků 03.08.19 14:56

@CarmenHa kolika?

CarmenHa
Kecalka 392 příspěvků 03.08.19 14:58

@Lnm i když má úplně měkké bříško? Já právě pravidelně masíruju a nahřívám bříško, ale nic. Prdí pěkně, často. Zkoušela jsem i rektální rourku, ale ikdyž si ulevila, brečela pořád stejně.

Aluree
Kecalka 395 příspěvků 03.08.19 15:14

@CarmenHa Snad je jen nespokojená, my jsme měli se synem podobné trápení, od dvou týdnů brečel před 4 měsíce a pak to ustalo. Na důvod jsme nepřišli. Dělala jsem první poslední. Máš nosítko typu manduca nebo šátek? To je jediné, co syna uklidnilo, když jsem se s ním pohupovala.

Lnm
Kecalka 475 příspěvků 03.08.19 15:14

@CarmenHa muj syn prorval treba cely den. Byl to neutisitelny plac. Prdel, kadil ale rval. Zkousela jsem kapky, nahrivani, cviceni atd. Nakonec pomohla zmena UM (u tebe asi kontrola toho, co jis?) a BabyCalm. A mozna i vek. Ted ho to chytne taky, vetsinou vecer a max hodinku. Doktorka mi rekla, ze jsou to koliky. :zed:

Makryk
Povídálka 34 příspěvků 03.08.19 15:19

Dcerka řvala 22 hodin z 24 hodin prvních 6 týdnů. Myslela jsem, že umřu. Nic nezabiralo. Pak se začaly přidávat další příznaky a nakonec se z toho vyklubala alergie na bílkovinu kravskeho mléka. Do 14 dnů po přísném a důsledném vysazení veškerých mléčných výrobků úplně jiné dítě. Spokojená, usměvavá. Moje doporučení: kojit na požádání, nosit v šátku a naučit se v něm kojit, vysadit veškeré mléčné výrobky a vydržet. Přeju, ať je brzy líp :srdce:

jackq19
Kecalka 259 příspěvků 03.08.19 15:21
@CarmenHa píše:
@Lnm i když má úplně měkké bříško? Já právě pravidelně masíruju a nahřívám bříško, ale nic. Prdí pěkně, často. Zkoušela jsem i rektální rourku, ale ikdyž si ulevila, brečela pořád stejně.

Kolika nejsou jen prdiky.

CarmenHa
Kecalka 392 příspěvků 03.08.19 15:21

@Aluree mám, ale nepomáhá. Tam se jí vůbec nelíbí a syn to miloval.

CarmenHa
Kecalka 392 příspěvků 03.08.19 15:22

@Makryk na BKM je právě alergická. Přestala zvracet, ale neklidná je pořád stejně.

Makryk
Povídálka 34 příspěvků 03.08.19 15:26
@CarmenHa píše:
@Makryk na BKM je právě alergická. Přestala zvracet, ale neklidná je pořád stejně.

Tak se záměr na složení potravin, aby sis byla 100% jistá, že žádné mléko nejíš. Bývá i tam, kde bys ho nečekala. Pak se zkus zaměřit i na zkřížené alergeny - kuře, hovězí, báječný bílek a soja. Je to na pytel, ale jiná cesta ven není… Držím pěsti:hearts:️

CarmenHa
Kecalka 392 příspěvků 03.08.19 15:35

@Makryk jo, tohle mám všechno zjištěny, kupuju si věci ve zdravé výživě a od nemléka. cz Všechno kontroluju 10×.
Nejím BKM, sóju a žádné maso, to jí taky dělalo dost zle. Vajíčka jí nevadí.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10555 příspěvků 03.08.19 15:45

A co prostě spurt? Bývá okolo šesti týdnů +/- prostě koj tak často a tak dlouho jak chce :nevim: ty se taky najíš a napiješ tolik kolik máš hlad/žízeň a za dlouho jak máš hlad..

tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 03.08.19 16:33
@CarmenHa píše:
@Makryk jo, tohle mám všechno zjištěny, kupuju si věci ve zdravé výživě a od nemléka. cz Všechno kontroluju 10×.
Nejím BKM, sóju a žádné maso, to jí taky dělalo dost zle. Vajíčka jí nevadí.

nezlob se, ale na to bych se asi mohla na kojení vyprdnout, jako skoro nic nejíst, ty jsi taky nenajedená, vyčerpaná, uanvená,
najelo bych právě úplně na mléko, které mohou jen tito alergici, a třeba se to zlepšilo. :nevim: :nevim: :nevim: Tu změnu musí š vyzkoušt právě 14 dnů ji podávat jen to Um speciální. Může to být z toho. NĚKDY NESTAČÍ VYSADIT JEN POTRAVINY, někdy je potřeba jen to speciální um.

Váš příspěvek
Reklama