Porodnice Motol - jak tam pouští návštěvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

m.vela
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 01:00
Porodnice Motol návštěvy

Maminky, kdo máte aktuální zkušenost - jak to chodí v Motole na šestinedělí, co se týče návštěv starších sourozenců? Opravdu tam nesmějí, ani například do jídelny, na chodbu…? Děkuji :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 9333 příspěvků 27.10.18 06:54

Zdravím, ne, nesmí, až od deseti let.

Billie874
Stálice 83 příspěvků 27.10.18 08:17

Presne,do deseti let nesmi.

Ivana 85
Závislačka 3085 příspěvků 27.10.18 08:28

Ty jo tak to je buzerace,a to jako proc?To by me opravdu hodne vadilo.U nas je napsano ze nejsou vhodne navstevy deti do 3 let,ale pokud clovek vi ze jeho dite to zvladne tak ho tam klidne pustej.Ale kdyz zacne brecet,nebo byt hodne hlucny tak se s nim musi odejit.

KacenkaKKK
Povídálka 48 příspěvků 27.10.18 08:44

@Ivana 85 kvuli nemocem, co tam zavlekli. Myslím, že to byly neštovice.

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 27.10.18 09:05
@m.vela píše:
Maminky, kdo máte aktuální zkušenost - jak to chodí v Motole na šestinedělí, co se týče návštěv starších sourozenců? Opravdu tam nesmějí, ani například do jídelny, na chodbu…? Děkuji :mavam:

Nesmí, vůbec. Prý tam jednou některé dítě přineslo neštovice. Už je to mnoho let, ale když jsem tam byla, sestřičky byly nekompromisní.

Ivana 85
Závislačka 3085 příspěvků 27.10.18 09:28

Jasny ze to neni tak casty,ale prece i clovek starsi 10ti let muze mit nestovice,nebo tam prijit s jakou koliv nemoci :zed: :zed:

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 27.10.18 09:52

Nesmí,kluci za mnou byli,stáli u dveří a já jim malého ukazovala přes sklo i si ho pohladili, manžel byl pak u miminka a já s nima chvíli na chodbě.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 27.10.18 10:44
@Ivana 85 píše:
Jasny ze to neni tak casty,ale prece i clovek starsi 10ti let muze mit nestovice,nebo tam prijit s jakou koliv nemoci :zed: :zed:

Je takovej problém přežít čtyři dny? :nevim: Já ležela v porodnici přes 14 dní a řvoucí děti, když jsem se chtěla přes den prospat byly fakt super. Škoda, že tam, kde jsem byla to zakázané nebylo.

Ivana 85
Závislačka 3085 příspěvků 27.10.18 11:14

@radkka tak rvouci deti jsou hlavne problem rodicu kteri nejsou soudny a nenapadne je,s nima odejit kdyz neumej byt tise.Ja bych 4 dny klidne prezila,ale ja tam treba jen 4 dny nebyla.A hlavne ani tak by mi neslo o me,jako o starsiho syna.Bylo mu 8 let a byl by z toho fakt smutnej,strasne se na segru tesil.Dalsi vec je ze jsem v porodnici lezela pres Vanoce a to jsou ty emoce jeste vetsi.Nerikam at jsou tam deti na navsteve cely dny,ale u pul hodinovy navstevy nevidim problem.Ja osobne bych si urcite dobrovolne nevybrala porodnici,kde deti do 10ti let nesmeji na navstevu.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 27.10.18 11:33
@Ivana 85 píše:
@radkka tak rvouci deti jsou hlavne problem rodicu kteri nejsou soudny a nenapadne je,s nima odejit kdyz neumej byt tise.Ja bych 4 dny klidne prezila,ale ja tam treba jen 4 dny nebyla.A hlavne ani tak by mi neslo o me,jako o starsiho syna.Bylo mu 8 let a byl by z toho fakt smutnej,strasne se na segru tesil.Dalsi vec je ze jsem v porodnici lezela pres Vanoce a to jsou ty emoce jeste vetsi.Nerikam at jsou tam deti na navsteve cely dny,ale u pul hodinovy navstevy nevidim problem.Ja osobne bych si urcite dobrovolne nevybrala porodnici,kde deti do 10ti let nesmeji na navstevu.

Chápu, že je to nepříjemné, když tam maminka musí být déle, ale dítě má doma tatínka, holt to vydrží…
Ano, je to problém rodičů, bohužel nesoudných lidí je mezi námi tolik, že bych tehdy byla za ten zákaz šťastná :oops: nevěděla jsem, že to někde existuje.

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 27.10.18 11:39
@radkka píše:
Je takovej problém přežít čtyři dny? :nevim: Já ležela v porodnici přes 14 dní a řvoucí děti, když jsem se chtěla přes den prospat byly fakt super. Škoda, že tam, kde jsem byla to zakázané nebylo.

Ještě že jsem byla v porodnici, kde to zakázané nebylo :jazyk:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 27.10.18 11:44
@jessikka píše:
Ještě že jsem byla v porodnici, kde to zakázané nebylo :jazyk:

Gratuluju :think: :think:

m.vela
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 12:12

Děkuji za odpovědi :* Nějak to holt vydržíme, je pravda, že lidé jsou nesoudní a přijdou na šestinedělí klidně i nachlazení :nevim: u prvního porodu byla zrovna chripková epidemie, takže byl úplný zákaz návštěv, takže nebylo ani co řešit :lol: :nevim: jinak komentáře, že jeste, že jsem rodila jinde, mi přijdou absolutně bezpředmětné - prosila jsem o radu maminky, které tam rodily, tak k čemu takovéto narážky? :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >