Porodnice Pardubice 2018-2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeGo
Povídálka 18 příspěvků 15.03.19 18:56
Porodnice Pardubice 2018-2019

Ahoj holky, rodil nekdo z vas cca za poslednich 6 mesicu v porodnici v Paedubicich? Jaky je pristup personalu, jak se chovaji k miminku, jake jsou abyc a nadstandsrtni pokoje, co jidlo, jak to probiha na 6tinedeli? A to nejdulezitejsi - podstoupil nekdo z vas odber pupecnikove krve a tkane? Vsem moc dekuju za info!

Nejnovější zkušenosti z porodnice Pardubice

Reakce:
Sazuka
Kecalka 197 příspěvků 15.03.19 19:28

S dovolením se háčkuju :D v Pardubicích jsem rodila v 2016 a chystám se znovu teď v září, tak mě také zajímá jak to tam teď funguje. Před těma 3 rokama jsem byla spokojená.

Valkýra88
Kecalka 419 příspěvků 15.03.19 20:02
@Sazuka píše:
S dovolením se háčkuju :D v Pardubicích jsem rodila v 2016 a chystám se znovu teď v září, tak mě také zajímá jak to tam teď funguje. Před těma 3 rokama jsem byla spokojená.

To ja tam rodila 30.12.2015 a teda spokojena jsem tam moc nebyla.Hlavne to sestinedeli mi tam hrozne vadilo, ten pristup sester. Ted jsem 33tt a pujdu tam zase,jelikoz to mam nejbliz. Take me zajimaji zkusenosti za posledni mesice.Tak perte to do nas :D

Kostroma
Kecalka 280 příspěvků 15.03.19 20:31

Byla jsem tam loni v kvetnu, s personalem u porodu jsem byla spokojena, chovali se profesionalne, zadny velky emoce. Sestricky na sestinedeli mi prisly skvely, byly takovy ochotny, vesely a proste vstricny. Az na jednu kacenu, ta me tocila. Personalu celkove jinak asi nemam co vytknout. Muj pokoj po trech. Nadstandard jsem ani nezvazovala, nevim. Jidlo podle ostatnich mdly a hrozny, me to treba chutnalo, tak nevim jestli bylo divny to jidlo nebo ja. Kdyby mi navstevy nenosily neco navic, tak bych ale mela sakra hlad!!! K miminum se podle me chovali dobre, neshledala jsem nic spatnyho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 07:44

Hodně mých kamarádek tu v posledních letech rodilo, většinou ok, na sestinedeli musí být nějaká pi*da, protože jak se otočí směny, spousta z nich ji zažila a nadavala na ni. U porodu lékaři snad ok, asistentky zase jak která. Ovšem novorozenecká JIP katastrofa a dokonce jedno mimco odjelo domu s infekci, kterou dostalo tam… :roll:

riskdreamexpect
Stálice 67 příspěvků 16.03.19 08:40

Taky jsem se jodně zajímala o porodnici Pardubice… tak moc, že rodit budu raději v Hradci :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 09:30

@riskdreamexpect
Na HK nejsou o nic lepší ohlasy… :palec:

Valkýra88
Kecalka 419 příspěvků 16.03.19 09:38
@Anonymní píše:
@riskdreamexpect
Na HK nejsou o nic lepší ohlasy… :palec:

Jj, na pokoji v porodnici v Pardubicich se mnou byla holka, ktera byla z Hradce a pry by ji v Hradci nechali rodit normalne i pres to,ze miminko bylo otecene koncem panevnim.V Pardubicich ji udelali rovnou cisare.

riskdreamexpect
Stálice 67 příspěvků 16.03.19 18:51

Tak to si člověk asi nevybere 8o :lol: jako můj sen je Krnov. Můj gynekolog tam dělá primáře, ale to asi nestihneme :lol:

Iloveyoga
Nováček 7 příspěvků 11.04.19 05:08

Ahoj, ja jsem z Hradce a rodila jsem ted v prosinci. Rozhodovala jsem se mezi Pu a Chr. Nakonec jsem sla do Chrudimi a super! Porod v pohode, je dobry tam mit s sebou nekoho proskolenyho, aby pohlidal to, co chces。Podporuji tam prirozeny porod, moznost aromaterapie, masaz atd. Co ale naprosto predcilo me ocekavani, tak sestinedeli. Sestry skvely, naprosty soukromi, nikdo mi nic nenarizoval, zadny vazeni pred a po, s malou jsem hned spala v posteli…100% doporucuju!

Váš příspěvek
Reklama