Porodnice Šternberk

77
3.12.19 22:06

Porodnice Šternberk

Ahoj holky je tu někdo ze někdo kdo rodil nebo bude rodit ve Šternberku? Chtěla bych se zeptat kolik stojí nadstandarní pokoj a zda by tam mohl být semnou i přítel a jaké poplatky budu platit ať vím kolik našetřit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
3.12.19 22:57

Ahojky, já tam rodila v červenci podruhé. Nadstandard stojí 600kc a může tam být s tebou přítel furt. Mají tam i skládací matraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
3.12.19 23:11

@Ladein ahaa😮 a nevíte kolik se připlácí za přítele?🙂 nebo to už je jakoby v ceně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
4.12.19 06:58

Za pobyt nic, ale pokud by se chtěl i stravovat, tak vám. to vyfakturujou společně s pobytem. Ale kolik je za jídlo, to nevím. Ale vaří tam dobře 🙂
I personál je úžasný.. Sice až na jednu sestru z novorozeneckeho, ale ostatní to vyváží :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
4.12.19 10:23

@Ladein aha tak to by bylo super :open_mouth: a nevíte jak dopředu si to můžu zařídit rodim v púlce února teda jestli vydržíme :open_mouth:tak jestli už není pozdě 😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tesss9
13.12.19 22:33

@Ladein můžu se prosím zeptat co všechno budu potřebovat pro sebe i pro mimi do porodnice ve Šternberku? 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
145
14.12.19 21:24

@Kikirep Omlouvám se za pozdní odpověď. No vzhledem k tomu, že porod se může rozběhnout dříve nebo později než TP, tak si myslím, že nerezervují dopředu.
Ale ještě tam jsou i pokoje, které jsou jednolůžkové a mají s druhým pokojem společnou sociálku a jsou zdarma. Taky to není špatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
14.12.19 21:32

@Tesss9 na stránkách mají seznam: https://nemocnicesternberk.agel.cz/…rodnice.html

Jinak plenky pro mimi vám ze začátku dají, pak jsem si donesla svoje. Toaletní papír tam je. Pokud nemáte svoji noční košili, tak jsou k dispozici jejich. Jsou na chodbě a můžete měnit dle potřeby. K dispozici je i dětské oblečení, takže nemusíte mít svoje.
Ručníky si vemte svoje.
Dále mě nic nenapadá, ale pokud máte nějaké otázky, klidně se ptejte. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
11.2.20 17:22

Ahojte.. Prosím vás mám takový dotaz, nevíte jestli ve Šternberské porodnici si můžu dopředu zarezervovat nadstandart?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 16:14

Ahojky.. mám takovej možná blbej dotaz ale prosím vás jak to probíhá při příjmu v porodnici ve Šternberku? A kam přesně jít? :think: Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
625
18.4.20 17:46
@Anonymní píše:
Ahojky.. mám takovej možná blbej dotaz ale prosím vás jak to probíhá při příjmu v porodnici ve Šternberku? A kam přesně jít? :think: Děkuji..

No najdeš to, budou tam nějake směrovky jako porodnice nebo prijem, už přesně nevím, ale fakt to najdeš. Jinak příjem mi dělali když jsem ležela na monitoru a současně mi odtikala voda, takže si to taky nějak extra nepamatuju, ale co konkrétně té zajímá? Jen se doptavaji na anamnezu a průběh těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
29.7.20 15:39

Ahoj, nevíte prosím jestli v porodnici Šternberk stále půjčují monitor dechu domů? Případně na jak dlouho a za kolik? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat