Reklama

Porodnice Tábor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 07.01.09 15:41
Porodnice Tábor

Ahoj holky, jsem mezi váma nová.Tím pádem mám mnoho otázek. :D
Jedná se mi o porodnici Tábor.Jsem v 18tt a stále se rozhoduji mezi Pískem a Táborem.
Zajímá mě,jestli v Táboře probíhají nějaké předporodní kurzy a zda je nutná registrace do porodnice předem.
Jo hale, jsou v Táboře nějaké návštěvní hodiny porodnice, kde bych se dozvěděla odpovědi na mé otázky?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Tábor

Reklama

Reakce:

vera01
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 07.01.09 16:47

Ahoj jessinko,
gratuluji ti k těhotenství :lol: .
Porodnice v Táboře by teď měla být nově zrekonstruovaná.
Tady už podobná diskuse je https://www.emimino.cz/modules.php?…
v Táboře se určitě registrovat nemusí a předporodní kurzy tam jsou,nejlepší je tam zavolat a domluvit se snima.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 07.01.09 17:27

Ahoj, mám čerstvou zkušenost. Byla jsem moc spokojená. Rodila jsem teda ještě v tý starý. Návštěvy můžou chodit libovolně, krom teda vizity. A jestli máš otázky, klidně tam zajdi, jsou tam fakt milé sestry, určitě ti odpoví a provedou po sálech atd. Já za sebe můžu Tábor jen doporučit:-)

petrajda
Závislačka 2752 příspěvků 08.01.09 18:31

Jessinko - koukám, že jsi z Milevska.. zrovna nedávno jsem tu někoho z okolí hledala :wink:
Já se také rozhodovala mezi Táborem a Pískem.. u nás se tedy spíše traduje Písek jako „lepší“.. ale možná je to jen to takové „jedna paní povídala“…a dlouhodobě zažité zkušenosti..dnes už to může být jinak. Každopádně já rodila v Písku a byla jsem moc spokojená!
I když teď pro další porod se rozhoduji mezi Pískem a Příbramí :lol: …to abych se nenudila.. V Příbrami prý více přistupují na porodní plány, přirozené porody apod.. Nicméně Písek má špičkové novorozenecké oddělení a speciální pracoviště i pro nedonošené děti apod.. A musím říct, že dětské sestry a doktoři jsou tam fakt super ochotní a milí! Pět týdnů před porodem jsem do Písecké porodnice chodila i do porodny, na monitor a na UZ, takže jsem tam poznala řadu doktorů gynekologie. Všichni byli fajn a i doktorka a PA, které jsem měla u porodu byly super! Obecně na Písek ráda vzpomínám :wink: Možná tam stejně budu rodit i podruhé.
Vlastně jediné, co mě na Písku zpětně trochu mrzí je to, že mi malého nedali na bříško hned po vynoření ještě nahého teplého neumytého.. Odnesli ho a přinesli cca za 5 minut - zabaleného a přiložili k prsu.. A staniční sestra - gynekologie z oddělení šestinedělí neměla úroveň.., ale to člověk nijak neřeší.., doktoři gynekologie jsou totiž všichni dobří a jde tam hlavně o ta miminka a jak jsem psala, tak dětské sestry super.
Přeji dobré rozhodnutí!

bara2
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 09.01.09 10:42

Tenhle týden se v Táboře slavnostně otevíral nový porodnický pavilon. Úplně nová budova - takže jsem zvědavá, jestli někdo bude mít čerstvé zkušenosti. Já osobně bych šla asi do nového. V Táboře jsem rodila před rokem a byla jsem spokojená, ale je pravda, že to prostředí už bylo dost zoufalé. Ale doktoři a doktorky super.

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 09.01.09 17:23

ahojky tak já teda rodila v Táboře v březnu 2007 a díky tomu že jsem si stála na svém tak jsem měla vše podle toho jak jsem chtěla až teda na vypuzení placenty, to mi píchli injekci na urychlení jinak porod v poho, malou jsem si vzala hned na bříško, a tatka si střihnul pupeční šňůru. Také jsem přemýšlela kam jet rodit pocházím od Písku a jsem ráda že jsem zvolila Tábor, protože Písek je na přístupu k přirozenému porodu o hodně horší.
Podle informací co mám by ted tady v nové poropdnici v Táboře měli mít zařízení a i lepší přístup k přirozenému porodu, ale jak píšu i v tom starém pavilonu to šlo v pohodě. Jediný mlj negativní názor mám na dětskou paní doktorku Bláhovou a s tou budu mít asi ted trošku pohovor než bude vyšetřovat naše druhé miminko a možná si i pozvu svoji dr. ještě nevím jak toto budu řešit.
Registrovat se nemusíš, A za sebe já tedy Táborskou porodnici velmi doporučuji.

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 10.01.09 08:14

tady přeposílám info od kámošky zdravotní sestřičky

Jsou tam pokoje po dvou a po jednom lůžku. Na pokoji televize, na každým pokoji wc a sprcha, přebalovák a vanička pro mimi.
Postýlky jsou pojizdný a polohovatelný, je to taková průhledná plastová vanička a bude se jezdit s návštěvou na chodbu, na pokojích návštěvy nebudou. Je tam taková hala s křesílkama a stolečkama.
Jsou 3 porodní sály, na jednom je vířivá vana, jinak jsou tam takový ty pytle na sezení, sedačka asi pro tatínka, ale hlavně Ti mimi nikam neodnesou, je tam i vanička, přebalovák, vyhřívací lůžko, postýlka.
A když tam přijdeš na ultrazvuk a monitor před porodem, tak u toho je taky wc a sprcha a křesla pro tatínky.
Myslím, že je to hezký.

Krysa
Nováček 2 příspěvky 11.07.10 16:06
Mudr.Bláhová!!!

Dobrý den,
s paní doktorkou Bláhovou by někdo měl něco udělat, nejlépe ukončit pracovní poměr, protože tak neochotnou a arogantní paní doktorku jsem neviděla! A vím ještě o jednom, např. Dr.Neškudla, tak to je také něco!!!

Krysa
Nováček 2 příspěvky 11.07.10 16:13
Tábor nikdy více!

Dobrý den,
reaguji na Váš příspěvěk, i když s porodem moc nesouvisí, ale třeba Vám pomůže v rozhodování. Ležela jsem se synem na dětském odd.(dětské odd.je tam spojeno s novorozeňaty,od­d.nejsou nijak oddělana), údajně s nějakým virem,žádný z doktorů nic nevěděl, i když syn měl udělané veškeré testy a výtěry! takže jsme byli sice v karanténě, ale vesele jsme si větrali, kolem našich dveří chodili malé děti a jsem si téměř jistá, že díky takto zajištěné karanténě se náš vir mohl dostat i k ubohým novorozeňatům.

katarzyna
Nováček 1 příspěvek 23.02.11 21:28

ahoj holky. Nevíte,jestli davaji Tábore extradurální anestezii, jestli bych se zeptala?

Omlouvám se za chyby, ale já jsem s Polska a ještě nevěm, jak psát dobře česky:) zdravim :*

Meruzalka1
Nováček 3 příspěvky 01.02.12 00:55

EPidurální anestezii nedávají, ale já tam chci taky ject rodit, ale nevím, jestli místo toho dávají i něco jinýho na bolest. To opravdu nevím…

haifa1
Závislačka 3035 příspěvků 30.05.12 14:36

Ahoj holky rodila jste některá císařem v Táboře skušenosti , hlavně maminky dvojčátek

oxonka
Povídálka 36 příspěvků 06.11.13 19:49
ahoj

Ahoj holky jsem tu mezi váma nová jsem v 17tt těhotenství a tak se chci zeptat na vaše skušenosti s Táborskou nemocnicí, a někde sem slyšela že už se neplatí poplatek za to že je partner u porodu nevíte někdo co je na tom pravdy? díky za odpovědi :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >