OV Poruba - registrace

253
17.12.08 22:10

OV Poruba - registrace

Ahojte Ostravačky,
nevíte jestli se musím ve fakultní nemocnici zaregistrovat v porodnici? A pokud ano, tak od kdy se to dělá? Termín mám koncem června teď jsem 13tt, tak aby na mě nekoukali jak na blázna. Už jsem tam jednou rodila a vůbec si nepamatuju jestli jsem nějakou registraci dělala nebo ne. Je fakt, že jsem šla na plánovaného císaře protože malý byl KP.
Děkuju M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

989
17.12.08 22:15

V OV se neregistruje, moje sestra je segra a ještě těhule, nic takového nedělala. Přeju zdravé miminko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
18.12.08 10:49

Ahoj
nikde v Ostrave se nemusis registrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.08 12:57

V Ově se nemusíš nikde registrovat.Psaly myslím jen holky z Prahy a Brna,že se registrují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
19.12.08 21:43

Děkuju,
nahlodal mě manžel, který tvrdil, že bych to měla udělat, ale nějak se mi to nezdálo.
Pěkné Vánoce M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
28.12.08 10:24

No já tedy nevím, mám termín taky v červnu a moje kamarádka také a ta už je v Porubě zaregistrovaná. Navíc moje mamka dělá na Fifejdách a ty prý plánujou od dubna rekonstrukci porodnice, takže bude zavřená a zbydou pouze jen Vítkovice a ta Poruba, já se teda registrovat půjdu, ale chci si tam zítra zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
28.12.08 10:25

No já tedy nevím, mám termín taky v červnu a moje kamarádka také a ta už je v Porubě zaregistrovaná. Navíc moje mamka dělá na Fifejdách a ty prý plánujou od dubna rekonstrukci porodnice, takže bude zavřená a zbydou pouze jen Vítkovice a ta Poruba, já se teda registrovat půjdu, ale chci si tam zítra zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.12.08 15:54

Ahoj,

já jsem volala na fakultku z těch samých důvodů - zaregistrovat se k porodu a paní mi řekla, že se to nemusí. Asi 10 min jsem ji přesvědčovala, že ano.....
Registrace je jen na těhotenské cvičení a prohlídku, ne??

J.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama